Колко от четящите и пишещите тук са мами?

  • 10 077
  • 284
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 952
трета опция, доста по късно почнах да пиша в бг-мама, защото пишех в дир.бг Peace

# 16
  • Мнения: 5 140
И за мен трета опция. Peace

# 17
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Трета опция.
И аз преди да родя бях ДИР-ска мама /въпреки че пропуснах ДИР-ската тема в Клюкарника/.


Не съм мама и когато пиша в "Красива мама" се чувствам малко гузна............

  Няма за какво да си гузна  Hug

# 18
  • София, в полите на Витоша
  • Мнения: 946
То се мижда- майка съм на три дами.... ooooh!

# 19
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Втора опция. Когато разбрах че съм бременна, попаднах на форума чрез Гугъла и оттогава.....все тук вися. Напоследък все по- рядко обаче. Sad

# 20
  • Мнения: 5 362
Във форума съм след като станах мама.Преди това само съм влизала да прочета това-онова.

# 21
  • София
  • Мнения: 11 711
Много се колебаех между втора и трета опция,но в крайна сметка се спрях на втора!Чета и пиша във форума откакто съм бременна /затова избрах втора опция/,но с второто си дете /затова пък се колебаех за трета опция/!

# 22
  • Мнения: 493
Не съм майка още и съм във форума от април месец.Много ми харесва и всяка свободна минута надниквам да видя как сте Laughing.

# 23
  • Мнения: 1 063
3 опция, много ми е уютно тук Hug

# 24
  • Мнения: 122
трета опция

# 25
  • в къщи
  • Мнения: 467
3 опция, много ми е уютно тук Hug
  PeaceДаже се чудя,как съм живяла без вас до сега Joy

# 26
  • Мнения: 2 116
И аз 3-та!  Hug То си е чиста краста!  Mr. Green

# 27
  • Мнения: 2 897
Трета опция Peace

# 28
  • Мнения: 5 299
3та опция.

Открих форума, когато Викториа беше на 3-4 месеца. Личи си по броя на публикациите ми, колко съм дейна. Сега е на 1г и 6 м. Mr. Green

# 29
  • София
  • Мнения: 1 544
Почти половин година след като родих исках да продам зимната количка на малката и една позната  ми препоръча сайта. И тя е мама.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт