Колко от четящите и пишещите тук са мами?

  • 10 103
  • 284
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 213
трета опция

# 226
  • софия
  • Мнения: 1 745
Открих форума след,като забременях и започнах да се застоявам повече вкъщи.
Сега съм вманиачена!
 ::!

# 227
  • Мнения: 1 428
Майка съм. Бременна бях като открих сайта, форумите всъщност.

# 228
  • Мнения: 2 907
Знаех за форума още докато бременеех, но ми се стори огромен и реших, че ще се загубя в него като кърфица в сено. Някак си ме беше страх, че колкото повече хора са някъде събрани то толкова повече повърхностност има. Бях вече родила когато се регнах, първо не пишех, после започнах лека полека, но реално тук също има групички, тайфи като всеки малък форум. Познавам няколко човека добре и пиша главно в един/два подфорума. Имам още много за откриване  Laughing

# 229
# 230
  • Мнения: 934
Отговор №3.
Само чета, дори не се налага да задавам въпроси - тук има всичко.
Благодаря.

# 231
  • Мнения: 1 021
Трета опция!

# 232
  • София
  • Мнения: 1 231
Трета опция съм и аз!

# 233
  • Мнения: 1 282
Предпоследна опция за мен Simple Smile

# 234
# 235
  • Добрич
  • Мнения: 958
Номер 3

# 236
  • гр.Бургас
  • Мнения: 70
Трета опция съм и аз!
Peace

# 237
  • Мнения: 1 668
2-ра опция  Simple Smile

# 238
  • Мнения: 2 675
опция 2, но по-често взех да влизам като се роди дребния

# 239
  • Мнения: 108
Този форум ми промени мирогледа към много неща...помага ми особено много....откъм съвети за външен вид...Разведрява ме и въпреки че нямам време напоследък ,му хвърлям по едно око сутрин преди работа!! Wink
Що се отнася до семейното положение...имам си сериозен приятел от повече от три години,с когото искам да създам семейство и деца....планираме скоро да заживеем заедно...та така това е за мен.
Не съм мама като повеечето тук,....но винаги съм предпочитала компанията на по-големи или поне по- зрели хора...затова ми харесва и форума..заради мненията на зрели личности... Hug

Общи условия

Активация на акаунт