Азиатска козметика и грим - 22

  • 69 802
  • 748
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 1 976
Хрумва ми сега, патладжанения  тонер с pha на bonajour, дали да не го пробвам 2-3 дена седмично с ретинола на cos de baha, който ми понася.
Той не беше ли с BHA?

# 331
  • Мнения: 1 129
С какво е полезен патладжана в козметиката? Какво действие има върху кожата?

# 332
  • Мнения: 13 274
Да, наистина е с bha сега го погледнах, явно затова ми стои така. Е, ще пропусна този експеримент.
Най-вероятно ще почна тонера на медик 8 с cos de baha  и после ще вкарам ретинала.

Патладжана е антиоксидант, съдържа витамини и лутеин. Хидратира, успокоява, казват и че избелвал, но не мога да съм категорична по този въпрос. С времето когато се ползва азиатска козметика си се избелва тена.

Коментирахме преди време  покупки заради опаковките, но аз правя и заради реклами, тази ме пристрасти към тези съставки

# 333
  • Бостън
  • Мнения: 13 488
Леле, Дани, това е много продукт Grinning
Със здраве да си ги ползваш! Много се надявам да ти допадне Мишата! Обезателно да споделиш за всички поотделно!

Малкият сет кой е? Ааа, малко, но навреме Wink MISSHA Chogongjin Chaeome Boosting Essence Special Set  - звучи много добре! Тази бустър есенция сериозно наподобява  Misa Geum Sul First Essence Booster  като консистенция.

# 334
  • Бостън
  • Мнения: 13 488
Хммм, очертава се да имам ОХУЕННЫЙ год през 2022... ударих дъното и закупих последния сет от O HUI The First - за първи път в живота си притежавам разфасовка от 55 гр крем за очи :roll_eyes: -  и да не вземе някой да се заблуди, че това ми е единственият крем за очи, накрая ще ги доизмазвам по пети и лакти май!


PS Тези сетове вървят с Instruction Manual, no kidding Wink Ще снимам и ще покажа, аз лично се смях с глас!

# 335
  • Мнения: 670
Агентче, крема е много хубав, но заради огромното количество ми омръзна. Ползвам го повече от година, от няколко месеца мажа и лицето и шията. Нямам търпение да го привърша, вече му се вижда дъното. При мен в комплекта имаше още едно мини, отделно имах още четири от сетове и ми се събра 80 мл. околоочен крем. Съветът ми е започнеш да го ползваш и за лицето за да не ти втръсне като на мен.

# 336
  • Бостън
  • Мнения: 13 488
80 ml от един околоочен Grinning Неча, ти си за книгата на Гинес! Grinning Grinning Grinning

Аз имам едно попреловено мини от първия ми мини сет и мисля да си го запазя за път, макар, че последните години открих удоволствието да пътувам с корейски тестери!

Щях да снимам менюалите, секунда... Simple Smile

# 337
  • Чукарландия
  • Мнения: 4 511
Момичета, има ли от вас ползвали марката ISAKNOX и по-точно този сет ме интересува:
https://m.jolse.com/product/isaknox-platinum-moisture-3-types-pl … ry/485/display/1/

Ако някой има впечатления, ще се радвам да сподели! 🤗

# 338
  • Мнения: 670
И по-големи количества ме чакат Smile. В края на миналата година  взех 100 тестера Losec Summa Elixir околоочен, но не се притеснявам за количеството. Като е на тестер, стига да е и с дълъг срок на годност изразходвам 20-30 броя, след това ползвам друг крем, после пак се връщам към тестерите и не се налага да ползвам дълго време един и същ продукт. С голяма опаковка е друго положението. Като я отворя, не мога да си позволя големи прекъсвания.За да мога да я изразходя преди да изтече срока на годност се наложи да направя промени в рутината. Не започнах третиноин както правя всяка година от есента, нанасям го и под очите. Отложих и  други планувани за отваряне продукти за по-нататък само и само да свърши крема.... Много е икономичен, попива бързо, чудесен е за под грим, но искам разнообразие. Опаковката е много красива, истинско бижу, удоволствие за кожата и за очите Heart Eyes

# 339
  • Мнения: 13 274
Grinning Бавно свършват тези огромни опаковки, но пък са радост за окото.

Японските пощи ще бият корейските по мудност. Поръчката ми от 7 януари е стигнала на 18 на летището в Токио и оттогава няма движение.

BBeLLa, ползвала съм растителния ретинол на isa knox цялата серия, приятна апликация, не изсушаваше, но пък и нямаше някакъв драматичен ефект от ползването му.
За този сет мисля е писано 1-2 пъти в темата  с положителни отзиви.

Последна редакция: ср, 26 яну 2022, 15:09 от zari65

# 340
  • Мнения: 3 118
Момичета, има ли от вас ползвали марката ISAKNOX и по-точно този сет ме интересува:
https://m.jolse.com/product/isaknox-platinum-moisture-3-types-pl … ry/485/display/1/
Ако някой има впечатления, ще се радвам да сподели! 🤗

Не е лош, но не е и нещо уау.

# 341
  • Чукарландия
  • Мнения: 4 511
Благодаря, Момичета, ще го прескоча (комплекта).
Поръчах си MISSHA Chogongjin Sosaeng серията. Доколкото разбрах от коментарите ви, серията е за суха кожа, за студ. Точно това ми трябва, привършва ми Dr.Jart+ Ceramidin Cream, от който съм много доволна. Ще отворя preange Skin Care Set, който ме чака от почти година и дано да ми пасне на нуждите на кожата. 🤗

# 342
  • Мнения: 2
Здравейте, момичета. Следя ви изкъсо. Влизам само да се похваля какво си поръчах от Jolse. Втора поръчка ми е досега, дойде още по-бързо. На 18-ти поръчах и днес ми я доставиха. Нещата с митницата се случват бързо, за 2 дена по интернет, в два мейла, и още 2 дни за куриера до града, където живея ( в България). За поръчка от 214 лв., ДДС-то ми беше 41лв. Този път ми пратиха само 4 тестерчета, не като първия път. 😃 Почти нищо не съм изразходила от първата ми покупка (от края на септември), ама крастата за нещо ново трудно преминава(разбирате ме много добре). Ще дам отзиви за новите неща по-натам. снимката не успях да я завъртя, сори.

# 343
  • Мнения: 2
Здравейте, благодаря за информацията, определено е много полезна сред морето от марки на азиатската козметика.Опътвам се да направя поръчка от  cosmetic love, но изобщо не ми излизат Европейски държави за адрес за доставка.Та дали някой е поръчвал скоро от там и съответно аз да бъркам кардинално някъде? Благодаря на отзовалите се

# 344
  • Мнения: 13 274
На  cosmetic love доставката беше много скъпа и с нея цените вече не изглеждаха примамливи, но инфото ми е старо, не съм ги отваряла много отдавна.

Общи условия

Активация на акаунт