Азиатска козметика и грим - 22

  • 70 789
  • 748
  •   1
Отговори
# 210
  • София
  • Мнения: 4 363
Какво мислите за SOME BY MI Snail Truecica Miracle Repair Cream? Аз не виждам някакви особено агресивни съставки, освен че е доста билково-ароматен, но с това нямам проблем. Сякаш обаче ми е лек и несъвсем достатъчен за ретиночето, с което взех да се кръщавам почти всяка вечер.

Вече е при мен серамидния на COSRX, но не знам дали си струва да го отварям при положение, че имам горния.

# 211
  • Мнения: 1 141
И аз пуснах поръчка, това е голяма краста, джолсето Smile

# 212
  • Мнения: 13 534
Така е с джолсето става ортак на джоба с времето.
Пуснали са новата серия на Pyunkang Yul
https://jolse.com/product/thanksdeal-pyunkang-yul-calming-moistu … p;display_group=1
https://jolse.com/product/thanksdeal-pyunkang-yul-calming-moistu … p;display_group=1
Много ме изкушава.

Засега добре върви при мен с ретинола на cos de baha.
За зачервяванията голяма роля изигра
https://jolse.com/product/bonajour-melting-glow-calming-cream-50ml/24490/
От всички комбинации, които развъртях с него се оказа най-удачната и при положение, че през деня слагам екстремно изсушаващия витамин с на неоген.
Направих вече месец и половина с тази комбинация, но не виждам разлика в състоянието на кожата.

# 213
  • София
  • Мнения: 4 363
При мен ретинолът на CosDeBaha се държи много добре. Благодаря на момичето, от което го взех!
Съвсем леко пресушава кожата, може би в дългосрочен план, а не като моментна реакция.
За съжаление все още гръмвам с някоя друга хормонална пъпка, както и имам запушени пори. Не знам дали работи в тази насока с времето.
Със застудяване обаче ще трябва да помисля за по-богат серамиден крем може би и за дневна грижа, а не само след нанасяне.
За коренни промени в текстурата на кожата също не мога да кажа - моята не е зле в тази насока за възрастта ми. Май повече го правя за поддръжка, отколкото за някакви коренни промени Simple Smile

# 214
  • Мнения: 2 008
Този го имам и много го харесвам, креместа консистенция, не е тежък, добре подхранва, тушира зачервявания.

Dr.Different Vitalift-A Forte  - ползвам вечер след няколко серума, необходимо е минимално количество, мазен е и достатъчно оклузивен, за да изисква нещо след себе си, но аз слагам след около час и друг крем (редувам Dr.Different 131 Moisturizer For Aging Skin, Isntree Cica Relief Cream или посочения по-горе на Pyunkang Yul).   
Сутрин кожата е изключително мека и чиста. Допада ми много.

# 215
  • Мнения: 1 187
Момичета, пратките до Германия от jolse отиват ли на митница там? Не съм поръчвала от половин година, последно бях поръчвала до UK, но днес рискувах до Германия.
И аз днес поръчах ретинолът на Cors de baha. Досега не съм ползвала никога ретинол и не знам какво да очаквам. Заради него поръчах и серамидите на dr. Jart. Всяка зима, със застудяването, получавам лека розацея. Calming pads на cosrx ми се отразяват добре. Ползвам и циката на dr.jart. Скоро ще отворя и пептидите на  ample:n и мисля с тези наличности да се оправям зимата.  Получих мейл за черен петък в jolse, но аз явно избърсах с поръчката днес Simple Smile

# 216
  • Мнения: 1 374
Момичета, пратките до Германия от jolse отиват ли на митница там?
На мен нищо досега не е отивало на митница, но вероятност винаги има. Поръчвам до адрес на превозвач.

# 217
  • Мнения: 1 141
  Получих мейл за черен петък в jolse, но аз явно избърсах с поръчката днес Simple Smile

Аз не получавам никакви имейли със скорошни промоции.
Добри ли са предложенията за черния петък? Мисля да пусна още една поръчка и се чудя дали да чакам.

# 218
  • софия
  • Мнения: 1 219
Този го имам и много го харесвам, креместа консистенция, не е тежък, добре подхранва, тушира зачервявания.

Dr.Different Vitalift-A Forte  - ползвам вечер след няколко серума, необходимо е минимално количество, мазен е и достатъчно оклузивен, за да изисква нещо след себе си, но аз слагам след около час и друг крем (редувам Dr.Different 131 Moisturizer For Aging Skin, Isntree Cica Relief Cream или посочения по-горе на Pyunkang Yul).   
Сутрин кожата е изключително мека и чиста. Допада ми много.
Catalano, дано да има по-дълготраен видим ефект от DrDifferent. Ако много го похвалиш, ще се замисля...
Аз от няколко дни имам очния от серията, но засега мога да кажа само, че няма нежелана реакция.
За момента съм в пауза с ретинола, защото правя серия 5 дни с CNP invisible peeling gel.
Мисля да спра с поръчки до края на годината, започват да се бавят, а и превозвачите са затрупани. Засега в плановете ми е само bonajour'а на zari, но май ще е от ebay по- нататък.

# 219
  • Мнения: 2 008
Catalano, дано да има по-дълготраен видим ефект от DrDifferent. Ако много го похвалиш, ще се замисля...
Кремът е много хубав, аз имах съмнения за него преди време, единствено на база състав, но добре е направен и със сигурност работи. Въпросът по-скоро е друг - заслужава ли си това количество на тази цена, при положение, че това все пак е продукт, който трябва да се ползва дългосрочно за максимален ефект, т.e. ще трябва да се купува регулярно.

# 220
  • Мнения: 13 534
Dewi D,  в джолсе винаги има нещо промоция, въртят нещата. Няма момент, в който всичко да е изгодно.
Dr different  и аз съм го мисля, но кога ще му дойде ред незнам.
Изневерих малко на корейската козметика с един ретинал, който съм планирала след cos de baha.
А пустите японски пачове за крака в стайла не падат под 15 долара намалени и това си е, толкова време ги дебна, а вече почти ги свърших.

# 221
  • София
  • Мнения: 1 793
Накупих и получих и аз доста нещица. Ползвам ги редовно, дали обаче в правилна комбинация не знам 😅. Кожата ми е супер, свежа, гладка… наистина е в много добра форма в момента. В комбинация с Акнелиз 0.1 направо свети. Но, идвам с конкретно мнение за продукт, а именнто Benton Fermentation eye cream. По-добър крем за околоочната зона не съм пробвала никога. От начало си мислех че си въобразявам / ползвам го вече сутрин и вечер от 10-14 дни/, като усещах стягане в околоочната зона, но сега след над 25 ползвания се усещам, че винаги има стягане. Кожата седи плътна и осезаемо стегната, направо като с ботокс /не съм слагала никога 😂/, но си представям че така стяга. Сега ми стават интересни продуктите от серията и ще ги разцъкам. За момента сутрин съм с тоник Some by me Miracle toner, Ample N Ceramide shot ампула и околоочното кремче заедно с Illiyoon Ceramide Concentrate Cream за останалата част от лицето. Вечер трет през 2 дни, в останалите вечери CosDeBaha Galactomyces 94 serum или Isntree Bifida ampoule и пред лягане околоочния с Skinfood Enrich sleeping pack с прополис или само сермаидния крем. Бъркам ли някъде много? Какво мога да ползвам успоредно в деня с трет?

# 222
  • Мнения: 24
Накупих и получих и аз доста нещица. Ползвам ги редовно, дали обаче в правилна комбинация не знам 😅. Кожата ми е супер, свежа, гладка… наистина е в много добра форма в момента. В комбинация с Акнелиз 0.1 направо свети. Но, идвам с конкретно мнение за продукт, а именнто Benton Fermentation eye cream. По-добър крем за околоочната зона не съм пробвала никога. От начало си мислех че си въобразявам / ползвам го вече сутрин и вечер от 10-14 дни/, като усещах стягане в околоочната зона, но сега след над 25 ползвания се усещам, че винаги има стягане. Кожата седи плътна и осезаемо стегната, направо като с ботокс /не съм слагала никога 😂/, но си представям че така стяга. Сега ми стават интересни продуктите от серията и ще ги разцъкам. За момента сутрин съм с тоник Some by me Miracle toner, Ample N Ceramide shot ампула и околоочното кремче заедно с Illiyoon Ceramide Concentrate Cream за останалата част от лицето. Вечер трет през 2 дни, в останалите вечери CosDeBaha Galactomyces 94 serum или Isntree Bifida ampoule и пред лягане околоочния с Skinfood Enrich sleeping pack с прополис или само сермаидния крем. Бъркам ли някъде много? Какво мога да ползвам успоредно в деня с трет?

Ооо, околоочния на Benton Fermentation eye cream, ползвам от няколко години-само него! Да, наистина е страхотен!!! Simple Smile
Моля те дай мнение за ample:n ceramide shot ampoule. Много ли е мазна? Поръчах си я и всеки момент чакам да дойде. Никога до сега не съм ползвала серамиди. Със смесена към мазничка кожа съм.

# 223
  • Мнения: 1 141
Момичета, имам една поръчка от 24.11, която още не е пратена. Това нормално ли е да се бавят толкова време, мислех си, че евентуално са затрупани, но май ще им пиша да питам какво става.
При вас как е?

# 224
  • Мнения: 13 534
И до две седмици може да е забавянето, наближи ли Нова година почва да става съвсем бавно. На моменти са в двете крайности или шипват бързо или са много бавни.

Общи условия

Активация на акаунт