Автустинчета 2🍁2🍁 тема 13

  • 16 632
  • 683
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 379
Че при вас има ли вариант без сняг?
Още не съм извадила на батко ѝ първите ботуши ,ще купувам в последния момент. Още не иска да върви сама, така че няма никакви обувки купени за нея.
Якета , палта,горнища , грейки, екип за дъжд, космонавт има и ще са по размер за зимата. Така че си спестявам малко нерви Simple Smile

# 46
  • Мнения: 1 593
Нещо ви изпуснах последно време,  но наваксах.
Малкия вече си ходи стабилно, на годинката се пусна от мен (след два месеца държене за пръстче) и сега дори не се обръща да види дали ходя след него Joy
От 11м имаше много дълъг период на една дрямка, може би 2 седмици, та реших че сам си я е направил.... но дойдоха първите зъби и пак мина на 2. Даже от скоро спи като бебе. Сутрин става в 7 и ляга в 10:30. Спи до 12:00 и ляга в 16:00 до 17:30. Вечер в 20:30 е заспал. Такова спане направо ... приказка. Знам че като го напиша и от утре  пак ще си прецака режима, но ще рикувам JoyJoyJoy
За съжаление имаме голям проблем със спането вечер. Вечер заспива с две шишета, мляко, вода няма значение, течност да има. През нощта изпива още поне 4 шишета. От големите. Това според мене е супер много. Сменям по 4 пампера нощно време, а от скоро съм и с нощноте на памперс... пробвах какво ли не да му спра течностите, но все още нямам успех.. и при нас го слагах да спи, уж да го успокоява, но никакъв резултат.
Rrr3  уникална пита, аз на вкус я докарвам, но ме смая с визия. Браво Heart

# 47
  • Мнения: 7 898
4 шишета? Има ли сол в храната му?

# 48
  • Мнения: 1 593
4 шишета? Има ли сол в храната му?
Не, първа нощ имаме с 2 шишета

# 49
  • Мнения: 223
Александрия, и при нас понякога изпива по 2 преди сън, след първото ако се разсъни и не иска да заспи, след второто вече се унася.

# 50
  • Мнения: 472
Уау това какво количество е, не е ли страшно много 🤔 или ние неправилно разбрахме, защото и моята мишка пие 150 като заспива и 180мл към сутринта...та и това не е малко.
Хариста почти няма шанс да се разминем без сняг, и студ вече имаме. Вчера сутринта до 10часа беше 5 градуса ❄

# 51
  • Мнения: 1 889
Наистина звучи доста голямо количество или ние не разбираме правилно.
 Борис пие само нощно време 2 или 3 пъти 135 мл вода с 3 лъжички от Хип 3.

# 52
  • Мнения: 1 560
Rr3, хубави ли са тези апрески от Синсей? Търся му апрески на Борис, ама не намирам хубави. Тези ми харесаха на външен вид, ама за тази цена дали са ок, номерата също дали си отговарят?
П.С. Взех му от меркари апрески днес, сполучливи са, за 28лв, пък и колко ще ги носи.
Борис вече си ходи съвсем спокойно от 20тина дена горе-долу. С питката малко закъсняхме, направихме я едва вчера, хвана черпака.
Ellocin, малко със закъснение ти отговарям,  изобщо не гледам вече колко часа е будувал, но като сметна горе долу по-равно будува преди и след дневния сън - около 5,5 часа.
След като му махнах бибата от вече 1 седмица на почти всяко будене търси гърда, отделно май пак му никнат зъби😫

Последна редакция: пн, 04 окт 2021, 18:08 от Mint.

# 53
  • Мнения: 1 889
Мале аз изобщо не виждам как ще му махам биберона на Борис.

# 54
  • Мнения: 854
И аз искам да махам бибата, но не знам какво ще правим нощем без нея. Дунда я ползва само и единствено за сън. Нощем има 2 в леглото си и сама се обслужва. Използва я, за да се унесе. Без биба, аз гърда не мога да й предложа 😁, сигурно ще трябва да я гушкам, люшкам... знам ли.
Mint, ще споделяш по нататък има ли промяна при вас, дали ще успява да се успокоява и без гърда.

# 55
  • Мнения: 1 560
И той я ползваше само за заспиване, изведнъж му я махнах, един ден просто реших да не му я давам повече😃 И без това и през нощта суче и ще имаме проблеми с отбиването някой ден, реших поне бибата да му махна докато не е пораснал още повече. Честно казано днес наобяд забелязах, че на 2-3 пъти се разбуди и заспа пак без помощ. Ще споделям как върви 😃

# 56
  • Мнения: 819
И Ния ползва биба за заспиване. Понякога сама си я намира, друг път няма търпението. Не мисля скоро да я махам. Тя не си я търси през другото време, дори ми я дава след като се събуди. Ще го мисля по-натам.

# 57
  • Denmark
  • Мнения: 1 007
Ричард понеже не иска биба, също пие 1-2 шишета вода през нощта. Сега като беше с температура и повече. Отделно за заспиване пие разредено мляко, но и без него може да заспи, просто нали беше болен ии без това ни беше тежко положението.. Нямам силата и търпението да махна и водата нощем. Днес в 4:30 събуди всички с писъци и никаква вода не помогна, та аз от тогава съм будна, иначе той спа 2 пъти по два часа.

# 58
  • Мнения: 1 593
Аз го отчитам на период. Той си махна сам бибата преди много време и мисля, че шишето нощем го успокоява. Даже му купих накрайник с 1 дупка за шишето, за да дърпа по-трудно течността. Надявам се да мине бързо.

# 59
  • Мнения: 819
Марая, как минахте от мляко на вода нощем?

Общи условия

Активация на акаунт