“БРАТЯ” - сезон 3

  • 31 049
  • 746
  •   1
Отговори
# 75
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 849
Иначе защо ще се крие, когато Кара-та беше в залата.

# 76
  • Галифрей
  • Мнения: 4 149
Филип е 60+ а Снежа някъде на неговоте годините ( актрисата е на 57) Сигурно са правили Драго като са били 20+ някъде към края 80´те години.
Много кринджово Ива и Калин се събраха. То се знаеше, но тя туко що се раздели с Митко вчера и каза,че няма да се събере с Калин…ъъъъ
Ама за какво му е Карата да държи Лора,като много добре се досеща,че тя е видяла тефтера? Да се докаже добър свекър?

# 77
  • София
  • Мнения: 2 319
Това сдобряване между Ива и Калин беше най-безсмисленото и нереално тъпо събитиe в този сериал

х10! 😡🤮

Започвам да мисля, че Карата не знае, че Топал му е син / все още/.
Ама новото братче е съмнително 😉

# 78
  • Мнения: X
Ама гледай какво нещо, значи, цъ цъ... кръвта вода не става. Тате бандит и синчетата, и те! 😃 За малко да се изтрепат! Добре че мама Снежка видя списанието.

# 79
  • Пловдив
  • Мнения: 1 053
Моята версия е, че Карата не знае за съществуването на Драго, а камо ли, че това е Денис. Снежка му е изпращала писма, които не са стигнали до него, а жена му ги е прибирала. Явно от ревност и се е случило нещо-или се е самоубила, или се е разболяла.
Малкия се е озлобил към баща си, намерил е брат си.
Ама да видим така ли е...

Ива е много реален образ. Такива жени бол има. Предпочитат да бъдат изтривалки, вместо да ги носят на ръце.

# 80
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Филип е 60+ а Снежа някъде на неговоте годините ( актрисата е на 57) Сигурно са правили Драго като са били 20+ някъде към края 80´те години.
Ами той и Христо Шопов е на 57. Как се разбра, че Филип е на 60+?
Владо Михайлов пък е 76-ти набор.
Не че не игра по-малкия брат, а Калин Врачански е с 4 години по-млад, де... А Владо дори не младее с това вечно брадясало лице.
Всичко е адски сбъркано откъм възраст и възрастови разлики тук.


Ket_G, Карамитев не знае за съществуването на Драго, да. Версията ти ми звучи правдоподобно.

# 81
  • Галифрей
  • Мнения: 4 149
Защото Лора каза,че е на 60 и аз и повярвах 😂

# 82
  • Другата България
  • Мнения: 37 368
Признавам, че сгреших за Кольо.
Ама пък познах за Ива и Калин.
Както и да е, остава загадката Сандо каква игра играе?
Голяма мешаница, кой кум, кой сват, кой на Драго брат....

# 83
  • Мнения: 2 702
Възможно е Филип да е забегнал, след като е забременяла майката на Сандо и тя да е прибрала някой друг за да не е сама и да не расте детето и без баща. Това обяснява и лошото отношение на Георги към Сандо. Може Сандо и Филип да са работили заедно и първия да има вина за издънката на втория в Италия и да се крие по тази причина.

# 84
  • Мнения: 277
Епизодът беше добър , чакам да видя физиономията на " Гошко" като разбере, че синът му е Денис Топал.

# 85
  • Мнения: X
Филип ли е Георги? Че това съм го пропуснала и сега не знам за кого говорите 🤔

# 86
  • Мнения: 8 763
Кой е Георги??????

# 87
  • Галифрей
  • Мнения: 4 149
Георги е истиското име на Филип Карамитев

# 88
  • Мнения: 9 486
Признавам, че сгреших за Кольо.
Ама пък познах за Ива и Калин.
Както и да е, остава загадката Сандо каква игра играе?
Голяма мешаница, кой кум, кой сват, кой на Драго брат....

Е, това го знаем отдавна, нали още преди старта се завъртя промо, където Ива и Калин се натискат. А и по принцип си се предполагаше, де.

Беше очевидно, че Карато е бащата, никаква изненада и тук.
Все повече си затвърждавам мнението, че той не знае, че Денис е Драго.
А то май ще се окаже, че въобще няма представа за съществуването на Драго.
Неизвестното е Сандо какви ги къдри, ама нещо не ми е особено интересен той и някак остава като пълнеж. То повече внимание обръщат на цупенето на Гери, отколкото на връзката му с Филип.

# 89
  • София
  • Мнения: 2 319
🤔 Дали спойлерът “Майка ти беше най-голямата ми грешка” не се отнася до майката на Сандо?
А Сандо продължава да се държи некоректно с Гери - продължава да крие връзката с нея. Не ми харесва …😉

Общи условия

Активация на акаунт