Кондиломи (генитални брадавици)

  • 723
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 50
Здравейте,

Знам, че съществуват много теми за тези гадини. Изчела съм ги.
Просто са доста стари и искам някой с актуален проблем и решение да отговори.

Жена съм, на 25 години и се боря с тези отвратително натоварващи психиката гадни кондиломи. Хора, 2 години не съм спирала да се боря с това дяволско изчадие.
Пила съм имуностимуланти по схема, Биозин, Изопринозин, чай от мащерка дълго време, защото четох, че помага именно за този проблем. Да, растежът се забави, излизат по - рядко, по по - малко, но не спират. Просто не спират.

Ходя при венеролог-дерматолог, тя ми ги изгаря като бие местна упойка в кондилома и после с уред на ток изгаря брадавицата. Толкова съм свикнала с болката, че не ми прави впечатление колко много всъщност боли.
Вътрешни уж нямам, преглежда ме всеки път на око вътре и казва, че не вижда да има вътрешни.
Около ануса също излизат, преглеждам се сама доста често и сега забелязах една по - навътре. Петък съм пак на горене и ще разтварям на макс, за да я изгори.

Не мога да опиша колко изцедена съм психически от целия този ужас, който ми се случва.
Последно се мазах и с Бингванеле гел, честно премахна няколко, но се минава време и пак излизат нови. Просто не знам какво да правя.
Моля Ви за съвет, как сте се справили и защо не изчезват толкова дълго време?

# 1
  • София
  • Мнения: 1 602
Те не се ли предават по полов път?

Общи условия

Активация на акаунт