Коледни и новогодишни идеи и декорации - 2021 г.

  • 112 721
  • 1 567
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 766
Аз бих го оставила натурало.

# 196
  • Мнения: 493
Зависи от цвета на стената на къщата, на която ще бъде. Ако е бяла или въобще светла, мисля, че натурално ще е по-добре, дори може с нещо да се омасли да стане по-тъмно дървото.

# 197
  • München, Deutschland
  • Мнения: 6 852
първо му дай време да изсъхне. най-вероятно ще се нацепи, защот е срязан от сурово дърво.
kогато изсъхне и вече се вижда къде са пукнатините можеш да мислиш за варианти за употреба. Simple Smile
това прикриване на дефектите много ми харесва, но не съм го правила Simple Smile
https://pin.it/2cNOcC2

Уауууу, уникално е това! Успя ли да отличиш с какво пуска ток в дървото? Много бързо е клипчето и не мога да отлича, а бих се захванала с нещо подобно. Simple Smile

Аз също бих оставила циферблата на часовника с дървесния му цвят.

# 198
# 199
  • Мнения: 6 919
Ха ха , Добри и ти ли се заплесваш по фракталите Simple Smile Не всички фрактали ги правят с епоксидна смола. Бях пускала преди доста време хубав клип как правят много хубави картини с фрактали. Но не помня вече в коя тема беше. Нещо подобно



Хриси, на мен ми харесва натуралното дърво, а не "варосано" с бяло. Още повече, че твоят дънер е с много красива шарка, която ще се отвори при обработка. И ако цифрите са с тъмно кафяво, мисля, че ще е по добре. На тъмните части може да са в светлокафяво. Там вече е въпрос на вкус.

# 200
  • Мнения: 960
chrissy от къде са первазите за ПДЧ камината?

# 201
  • Мнения: 554
Здравейте на всички, взехме да се ориентираме към украси!
Първо искам да ви попитам за външни лампи, ако някой е купувал от къде и цена горе долу. Целта е да издържат над година навън. Другото което искам да попитам е, знам, че сте правили изкуствени камини, може ли да ми покажете вашите. Не съм решила каква визия и се надявам с вашите снимки да ми помогнете. Благодаря

Това е първият ми опит с камина, не е кой знае какво, но си свърши работата за която беше създадена.
Първо беше вкъщи, после три години обитава ту едната, ту другата тераса на открито.







От какво е направена?

# 202
# 203
  • Бургас
  • Мнения: 754
SmileyБлагодаря на всички за съветите относно дънера часовник, ще бъде натюр Smiley

# 204
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 694
И аз бих го оставила натюр. Бих почакала малко да поизсъхне, после да го изшкуря добре, за да може да се отличат шарките и след това омаслен и може би кората лакирана. В естествен цвят би стоял страхотно.

# 205
  • Мнения: 1 659
Днес в магазина мернах това
Много му се чудех, хареса ми, но моите деца вече пораснаха и няма кой да тършува в този календар.

# 206
  • Под сянката на разлистените кактуси
  • Мнения: 1 423
Ауууу, Danifin, аз за мен щях да си го взема!

# 207
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 694
Олеле, в кой магазин е това?

# 208
  • Мнения: 1 659
ТКМахх -Лондон

# 209
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 694
Ех, до Лондон ще ми е трудно, но май и тук има такъв магазин Simple Smile Трябва да го посетя

Общи условия

Активация на акаунт