Има ли шанс да съм бременна?

  • 9 886
  • 46
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 51
Да, защото на следващия ден пътувахме и се прибрахме мвного късно вечерта и много уморени  Laughing Но досега овулацията ми винаги е била на 14-ия най-късно на 15-ия ден от цикъла, а цикълът ми продължава 29 дена.

# 16
  • Мнения: 9 094
Ами в такъв случай ще стискаме палци да се похвалиш в близките дни Hug

# 17
  • Мнения: 51
Благодаря, Стеф! Благодаря на всички! Дано да се похваля с хубава новина Praynig

# 18
  • Мнения: 51
Момичета, искам и нещо друго да ви попитам. Когато сте забременявали, случвало ли се е да се изприщите, както преди да ви дойде лелката. Когато забременях, това също беше признак, ама не му обърнах внимание.  Нямах никакви пъпки. А при вас как е било? И дали това е закономерност, т.е. ако си бременна, да не се появят типичните за предменструални симптоми пъпки?

# 19
  • Мнения: 2 825
Момичета, искам и нещо друго да ви попитам. Когато сте забременявали, случвало ли се е да се изприщите, както преди да ви дойде лелката. Когато забременях, това също беше признак, ама не му обърнах внимание.  Нямах никакви пъпки. А при вас как е било? И дали това е закономерност, т.е. ако си бременна, да не се появят типичните за предменструални симптоми пъпки?
Това беше първото нещо, което ме наведе на мисълта, че съм бременна  Blush Тръгна да ми избива дежурната пъпка, боля ме 1 ден и после нищо, не се появи. После малко по-малкко се появиха и други признаци.
Стискам палци да се похвалиш  Peace

# 20
Аз бях като теб преди 2 месеца. Има болките, но не ми доиде. Изчаках 5 дена, чеи повече и си направих тест - отрицателен. същият ден се появи някакво кафяво  течение,което до вечерта спря. На следващия ден отидох на лекар - не бqх бременна, изписа ми Дупхастон, направи ми цитонамазка и ме прегледа с ултразвук и ехограф. На 5-тия ден след като взех да пия лекарствата ми доиде. Случват се такива неща. Аз отватре си бqх идеална, според лекаря, но ето, че имаше проблем - не ми идваше. Сега е ок. и пак сме на тема бебеправене. Съветвам те да си направиш още един тест и да отидеш да лекар!  Hug Luck

# 21
Фея, на мен също ми е закъснявало веднъж и лекаря каза да изчакам една седмица и ако и тогава не дойде, щял да реши какво да правя - дали да пия хапчета или не. Но ми дойде без хапчета. Тази сутрин правих тест с първата урина - отрицателен е. А  и симптомите изчезнаха - не ме поболва стомаха, не ме болят даже гърдите, сигурна съм, че ще дойде лелката, ама ще ме измъчи в чакане.  Cry Но пък температурата продължава да е 37.30. Може да съм настинала, въпреки, че не се чувствам настинала.

# 22
  • Мнения: 9 094
Докато няма спад в температурата, надежда има Simple Smile

# 23
Стеф, голяма вълшебница си ти, знаеш как да успокоиш  Simple Smile Тестът, който направих тая сутрин, беше отрицателен и след около 40 минути като го погледнах отново, имаше  слаба розова чертичка. Знам, че не е  нормално това, но май друг път не съм виждала такова нещо, защото си пазя поне един ден тестовете, преди да ги изхвърля. На опаковката пише, че резултат се появява за най-много 10 минути, иначе не е валиден.

# 24
  • Мнения: 9 094
На опаковката пише, че резултат се появява за най-много 10 минути, иначе не е валиден.

А така Simple Smile
Не разчитай много на теста засега.
Следи БТ, щом е висока, шанс има и то голям.
 Hug

# 25
 Miranda, мила, пожелавам ти го от все сърце да е мечтаното,   Peace  но нали знаеш, че лекарите са, за да са на място, когато имаш нужда от компетентна помощ. Няма какво да те мотае, ако трябва иди на друг да те види.  Дано да е, каквото искаш   Hug

# 26
  • Мнения: 2 825
Докато няма спад в температурата, надежда има Simple Smile


 Peace Peace Peace Peace
Стискам палци, Миранда, дано да се похвалиш  Praynig

# 27
  • София
  • Мнения: 932
Стискам палци и аз  Peace
Дано лелката те пропусне и причината да е  EFP preggo

# 28
Момичета, благодаря ви за подкрепата. Тази сутрин температурата пак е 37.30, след обяд ми се върти глава и сега даже ми се вие свят някак, като пипам зърната на гърдите, ме дразнят малко и ме болят, ама знам ли, може да си въобразявам. Току що правих пак тест, отрицателен е. Ходих на лекар, ама доктора си беше тръгнал, та пак не можах да разбера каква е причината да ми закъснява. Утре ще се обадя на доктора и ще разбера най-накрая какво става. Ама защо тия тестове са все отрицателни?!  newsm78. Каквото и да става, спокойна съм, толкова време треперех всеки път, сега съм спокойна, подготвена съм и за двата резултата. но все пак се надявам да е "+". Praynig Благодарна съм, че ви има, защото само тук май срещам истинско разбиране и подкрепа.

# 29
  • Мнения: 2 309
Наистина,дано да си бременна и да те добавим в нашият,вече доооста дълъг списък Rolling Eyes
А що се отнася до отрицателните тестове,смятам,че не са достоверни.Защото и на мен ми показа,че не съм бременна,а аз бях бременна.
На брат ми-жена му,също имаше "купчинка" от отрицателни тестове,преди седмица роди Peace
А и тази бледа-бледа втора черта,не се появява току-така,дори и след посоченото от производителите на теста време.
Все пак,дано си бременна Peace

Общи условия

Активация на акаунт