Изпитани сайтове за парфюми - октомври 2021

  • 88 177
  • 1 095
  •   1
Отговори
# 270
# 271
  • Мнения: 347
Айде на кодчето в Парфимо.
7ONLINEPROMO за поръчки над 100 лв. намалява 7 лв. Кодът ще бъде валиден до 17.10.

# 272
  • Мнения: 4 158
Айде на кодчето в Парфимо.
7ONLINEPROMO за поръчки над 100 лв. намалява 7 лв. Кодът ще бъде валиден до 17.10.
Еййй дочаках го този код. Хаххаха
Вече се бях предала и аха тамън да поръчам 😆

# 273
  • Мнения: 347
А пък в Елинор бранд на седмицата е Histoires de Parfums 20 % с код histoires Simple Smile

# 274
  • Мнения: X
Вече не. Спекулативна цена за броени минути по никое време. Нотино прекаляват.
За сметка на това са пуснали CdG, но цените им не са от най-добрите.

# 275
  • София
  • Мнения: 6 500
Парфюми шоп ми потвърдиха Faminite du bois, не знам да се радвам ли, понеже съм го пробвала преди 100 години и грам не го помня. Дано се харесаме. Не бях стреляла така в тъмното много отдавна.

# 276
  • Мнения: 2 080
Здравейте, може ли да ми кажете при покупка във физически магазин на Сефора дават ли мостри и когато покупката е онлайн, по-щедри ли са откъм мостри или е същото?

# 277
  • Мнения: 357
Все още не съм поръчвала от Елинор /записвам се, за да следя по-лесно темата/.

# 278
  • Мнения: 3 733
notino - код onlinepromo5bg - 5% (за ненамалени продукти)  валиден до 17.10.2021

# 279
  • Мнения: 5 086
В Елинор Лира 30мл с код за 158лв

# 280
  • Мнения: X
В Елинор Лира 30мл с код за 158лв
С код xerjoff цената е 148.80 лв.

# 281
  • by the sea
  • Мнения: 631
В Елинор Лира 30мл с код за 158лв
С код xerjoff цената е 148.80 лв.
развалих си диетата Lollipop
Абе аз уж бях абонирана да ме 'известят' като е налично дребосъчето...
добре, че вися във форума по цял ден Yum

# 282
  • Мнения: 31 415
Здравейте, може ли да ми кажете при покупка във физически магазин на Сефора дават ли мостри и когато покупката е онлайн, по-щедри ли са откъм мостри или е същото?
Не слаба работа, много слаба и в магазина, предполагам и онлайн. Мострички две в пакет на техните фон дьо тени и едно тестерче на кремче в събота за 120 лв.

# 283
  • Мнения: 386
Здравейте, може ли да ми кажете при покупка във физически магазин на Сефора дават ли мостри и когато покупката е онлайн, по-щедри ли са откъм мостри или е същото?
Не слаба работа, много слаба и в магазина, предполагам и онлайн. Мострички две в пакет на техните фон дьо тени и едно тестерче на кремче в събота за 120 лв.

Дори не ми се коментира - в рамките на последната година: покупка за 400 лв - две три мостри на тяхната марка , които нямат връзка с купените продукти;
покупка на фондьотен за 100 лв , какъвто изрично казах , че не искам, но продавачката каза а не не този е точно за вас и дори торбичка не ми даде хвърли ми касовата бележка и това е без мостри без нищо… Мога да продължа до утре. Там проблема не е само с мострите, а като цяло с персонала. Случвало ми се да вляза с идеята да купя няколко скъпи неща ( понеже купувам за няколко човека) и чаках 30 мин да бъда обслужена понеже всички фърчаха покрай някакви две инфлуенсърки ли какви бяха не разбрах и накрая си тръгнах де, направо думи нямам. Иначе от темите тук научавам много повече неща и дори на сляпо на поръчка от Нотино уцелих фондьотен като марка , която да ми пасне и Цвят!
И за да затворя кръга в Дъглас не са по-хубави.

# 284
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 732
Уау, какви са тези цени?
Добре че си взех 1.2 пролетта, защото вече е непосилна цената... Вероятно са увеличени от марката? 🙄

Общи условия

Активация на акаунт