Изпитани сайтове за парфюми - октомври 2021

  • 85 829
  • 1 095
  •   1
Отговори
# 45
# 46
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 188
Здравейте,вчера ходих до пощата и ги нямаше мострите.Оставих си имената и телефона и днес сутринта ми звъннаха,че са дошли.😂Така,че проверете в пощата.🙂

А да попитам Вие до пощенската станция ли сте ги поръчали или до адрес?
Благодаря за темата. Flowers Hibiscus Дано я напълним с наистина добри оферти!
Тази година пазарувах от БГ сайтове от които не бях миналата (всички на първа страница). Нови не съм открила. От чужбина все още се въздържам да пускам поръчки.
До адрес,бях ги поръчала.

# 47
  • Мнения: 345
Здравейте,вчера ходих до пощата и ги нямаше мострите.Оставих си имената и телефона и днес сутринта ми звъннаха,че са дошли.😂Така,че проверете в пощата.🙂

А да попитам Вие до пощенската станция ли сте ги поръчали или до адрес?
Благодаря за темата. Flowers Hibiscus Дано я напълним с наистина добри оферти!
Тази година пазарувах от БГ сайтове от които не бях миналата (всички на първа страница). Нови не съм открила. От чужбина все още се въздържам да пускам поръчки.
До адрес,бях ги поръчала.
Благодаря. И аз така. И не дойдоха тази седмица. Предполагах че ако са в пощата ще пишат или пратят бележка но явно не. Явно ще се разходя до пощата може и да имам късмет. Много благодаря за споделеното.

# 48
  • Пловдив
  • Мнения: 5 915
Благодаря за новата тема!
Тази година открих Делириум и особено ги обичам, когато пускат 20% на всичко.

Също за пръв път поръчах от Essenza-nobile.de. Очаквам пратката с превозвач.
С нетърпение чакам Черния петък, за да открия и другите чужди сайтове от първа страница - френски, италиански, немски Simple Smile

# 49
  • София
  • Мнения: 4 420
Благодаря за новата тема!
Тази година открих Делириум и особено ги обичам, когато пускат 20% на всичко.
Ами, това беше еднократно при откриването на онлайн магазина.

# 50
  • Мнения: 3 960
Излезна ми подаръка от Мейъп за рожден ден, но питането ми е свързано с това че сега искам да направя обикновена малка поръчка и дали ще изчезне ако не го ползвам сега на поръчката?

# 51
  • Пловдив
  • Мнения: 5 915
Благодаря за новата тема!
Тази година открих Делириум и особено ги обичам, когато пускат 20% на всичко.
Ами, това беше еднократно при откриването на онлайн магазина.
Предстои Черен петък - ще ги обичам още повече, ако отново пуснат. Simple Smile

# 52
  • София
  • Мнения: 4 420
Дано. Нямам нищо против. Wink

# 53
  • София
  • Мнения: 4 680
А кога е черния петък?

# 54
  • Пловдив
  • Мнения: 5 915
Обикновено е в края на ноември, но последните 1-2 години през целия месец има страхотни оферти.

# 55
  • София
  • Мнения: 5 352
https://www.parfuemerie-kirner.de/?utm_source=newsletter&utm … 12%3A55%2B02%3A00,
8% с код NACHT. Нещо като нощно пазаруване.

# 56
  • Sofia
  • Мнения: 176
Между другото парфюмите от Parfimo ми се струват доста по - трайни от тези на Notino, само едно ме притеснява, не знам дали има и друг като мен, но вчера разглеждах сайта и има изключително намалени продукти на Elizabeth Arden, които са буквално по 2 лева, това реално ли е, фалшиви ли са, с изтекъл срок ли са, много странно ми се вижда това.

# 57
  • Мнения: 5 060
Не, мисля, че няма и друг като теб притеснен от този факт 😉

# 58
  • София
  • Мнения: 68
Благодаря за новата тема! Hug

Тази година не бих казала, че съм открила много нови сайтове, парфюмната ми мания се отключи наскоро, хаха. За пръв път поръчах от Елинор миналия месец, ако се брои. Smile

# 59
  • Балчик
  • Мнения: 9 213
Да, да, те парфюмите се разливат отделно за Парфимо и отделно за Нотино, затова са с различна трайност.

В един от сайтовете намерих две спрени съкровища, даваше ги налични. Получих имейл за поръчката, но не тая големи надежди все пак. Ако ги получа, ще споделя.

Последна редакция: сб, 02 окт 2021, 08:39 от Джемма

Общи условия

Активация на акаунт