Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа ... през октомври

  • 83 349
  • 2 723
  •   1
Отговори
# 855
  • Мнения: 18 441
Сирос, пускала съм я май. Ето я пак. Нещо не се отваряше ли тогава при всички, имаше нещо. Много е лесна и вкусна.
http://vkusotii.dir.bg/recipe.php?id=5100
Ето и скрийншот за всеки случай.
Скрит текст:

А като сготвя, ще се оплача, че сосът къкри. Joy

# 856
  • Мнения: 6 290
Ииии кой каза "Козунааак" 😁🤭

Това време ме избива на кулинарстване 😬

# 857
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 045
aууууу, ренкоооо.
давай рецепта, че иначе се мятам на камилата и идвам.

# 858
  • Мнения: 12 004
Попи, ако си, то съм я проспала. Мерсаж!

Ренко, бе! Не те ли е срам? Лоша жена. 😜 Чудни!

# 859
  • Мнения: 9 863
Ренкоооо Heart Eyes мятай малко към мен, плиийззз

# 860
  • Мнения: 5 776
Ренко, мразя те!

Отчет за днес - учене и чистене, по много и от двете, мрън!
И ме е налазило едно хлапе да ме сваля, с 10г по-малък от мен, това някаква мода ли е напоследък? Не ми се занимава с никой, нямам време, емоция и желание вече, нито за сериозни отношения, нито за такива за забавление.

# 861
  • Мнения: 9 863
Скания, ти раздели ли се с приятеля си? 🙄

# 862
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 045
какво значение има? нея я лазят, не тя тях. Wink

# 863
  • Мнения: 18 441
Тъй, докат чакам канелоните. Срок за петък се измести за понеделник по обяд. Без да заседна пред лаптопа днес и утре, няма шанс.

# 864
  • Мнения: 9 863
какво значение има? нея я лазят, не тя тях. Wink
Извинявам се на Скания за нетактичния въпрос. Писах спонтанно, просто съм запомнила топлото отношение на семейството на приятелят й.

# 865
  • София
  • Мнения: 13 660
Попи, същото и при мен. 😔
Всичко трябва да е с таблици и картинки. Имам чувството, че все по-малко хора могат да осмислят текст, ако не им е нарисувана информацията.

# 866
  • Мнения: X
А аз ще съм благодарна, ако някой каже, как да направя черен дроб и да не става на кочан.
Пеп4о от Храна за мойте канибали е споделила следния номер - заливаш нарязания на хапки дроб с вряща вода, в която е сипана щедра доза оцет. Оставяш да постои 20 минути захлупен. Отцеждаш и бухваш за 4-5 минути в сгорещено масло. Солиш накрая.

Здравейте, вещерско сборище. Поизпуснах ви. Отивам да наваксвам.

# 867
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Ооо, не...на пари ще се обиди дори Simple Smile
Мисте, пловдивчанка си, нали? Отиваш в Лейди-Ди в една от уличките до Новотела https://www.facebook.com/LadyDiFlowers/ и искаш да ти направят едно дърво от хризантеми. Уверявам те, че жената ще е във възторг, купи и' едно хубаво розе и си готова.

Тьорти, изящни млади момичета. Heart

Последна редакция: сб, 09 окт 2021, 20:53 от demmy.

# 868
  • Мнения: 5 776
Нито сме заедно, нито сме разделени, просто той е навън и не знае кога и дали ще се върне да работи тук, не сме се виждали повече от 4 месеца. С техните все още сме в прекрасни отношения, чуваме се всеки ден, ходим си нагости, сигурно и утре ще отида при тях за два дена. Не е ситуация, която ме устройва, но и нямам стимул да завия рязко. Може пък и да е за добро, че мога да се концентрирам върху обучението. То отнема доста повече време и усилия, отколкото предполагах, изобщо не знам как ученици, работещи и хора с малки деца изобщо успяват да не изостават.

Ако все пак дойде такъв ден, няма да е заради някое хлапе, детската градина затвори Grinning

# 869
  • Мнения: 5 701
Може пък и да е за добро, че мога да се концентрирам върху обучението. То отнема доста повече време и усилия, отколкото предполагах, изобщо не знам как ученици, работещи и хора с малки деца изобщо успяват да не изостават.

Аааа,изоставаме и ставаме нощем да наваксваме! Днешната лекция от три часа я гледах за 5, докато бях на работа!
Дава ми сили детето,за нея си мисля докато уча,че ако положа усилия сега утре ще има по-добро бъдеще! Дано успея да продължа!

Общи условия

Активация на акаунт