Лидл 156 - Октомврийски заигравки

  • 112 050
  • 2 440
  •   1
Отговори
# 1 200
  • Мнения: 914
Да попитам за купона 35% на Лупилу..
Можеш да вземеш по 3 броя и от трите вида мокри кърпи...а също да кажем и по 3 броя от 2 различни номерации памперс гащи да кажем ...правилно ли се ориентирам..
Сега гледах кодовете на продуктите..
А и също след като е еднократен трябва да отидеш и да напазариш от всичко което искаш по 3 броя( или по малко) наведнъж ..така ли е..😊

# 1 201
  • Мнения: 27 944
Таня, дори и без мобилен интернет няма никакъв проблем да си отвориш Лидъл+ картата и да се вижда кодът. Поне до миналата седмица не е имало проблем (тази съм с мобилен интернет от втората сим карта).

# 1 202
  • Мнения: 35 199
Да попитам за купона 35% на Лупилу..
Можеш да вземеш по 3 броя и от трите вида мокри кърпи...а също да кажем и по 3 броя от 2 различни номерации памперс гащи да кажем ...правилно ли се ориентирам..
Сега гледах кодовете на продуктите..
А и също след като е еднократен трябва да отидеш и да напазариш от всичко което искаш по 3 броя( или по малко) наведнъж ..така ли е..😊
Да, купуваш всичко наведнъж с купона, защото се ползва еднократно. По 3 бр от продукт мисля, че може да се вземе

# 1 203
  • Мнения: 2 588
Искам да питам за кокосовото мляко в кенче спряно ли е? Не го виждам от доста време. И доматите в консерва, които бяха под лев сега с увеличена цена ли са?

Последна редакция: пн, 18 окт 2021, 23:30 от Не се сърди, човече

# 1 204
  • Мнения: 1 748
Била съм без карта и съм молила да ми прибавят продуктите към техните, а аз да им дам сумата, но не съм се сещала за вариант да им искам картата. Аз също бих се подразнила, ако ми я поискат. Може и да е популярна такава практика, а пък аз да не съм в час.
Не съм влизала скоро в темата, че доста работа имам, но отзиви за слушалките от преди 2 седмици (?) някой даде ли?

# 1 205
  • Мнения: 626
Със самсунг съм и сега без проблем си направих скрийншот на картата.
За малките краставички, редовно купуваме от тези с мед. В нас имаше 2 буркана, едните турски, другите индийски.  За мен няма разлика, индийските също са дребни и хрупкави. Купуваме ги предимно заради малката, тя много ги яде, но за нея явно има разлика, защото опита няколко от индийските и каза, че не й харесват.

# 1 206
  • Мнения: 7 723
Вчера си взех хляб със семена, не беше изпечен добре. Взех и този мус, не ми хареса.

# 1 207
  • Мнения: 27 944
Хоп-Троп, при нас (Пловдив, Пещерско шосе) е спряно кокосовото мляко. Сигурно поне от 2 месеца няма. И тук питах тогава, Морена и други казаха, че при тях има...В Кауфланд има кокосово мляко, пак на същата цена и май е само пълномаслено. Ако ти е вариант Кауфланд. 🙂

# 1 208
  • Мнения: 593
Колко сме различни само Simple Smile на мен този мус ми е любим и винаги зареждам.

# 1 209
  • Мнения: 48 194
Н нас от работата ни дадоха метро карти. Вече ги раздават наляво и надясно, не знам що не ги махнат. Аз лично почти никога не я нося, имам десетки карти за десетки магазини и вече са ми в повече.

# 1 210
  • София
  • Мнения: 5 547
От къде ги виждате тези qr-кодове, аз такъв не намирам.
Може ли някой да ми обясни.

# 1 211
  • Мнения: 13 740
Не знам защо изобщо се коментират картите за Метро, то ако правилно си спомням можеше и при влизане да се поиска временна там колкото да пазаруваш веднъж. Може и да бъркам де, нямам наблизо и не ходя често.
Но така или иначе там без карта не става, докато в Лидл изобщо не е задължително да има човек карта за да си напазарува. Леко непрактичен им е вариантът на карта с това приложение, спор няма, ама така са го решили и си е тяхно право.
Поне не е условие за всички промоции, както в Била примерно. Там никое намаление от брошурата не вАжи без Била карта, била тя пластика или в приложението им, като в него има някакви допълнителни неща но само те са различни, май ваучери и някакви такива. Но и те си направиха картите персонални, докато преди дори насърчаваха по цяло семейство да е с една, нали даваха към всяка карта по 3-4 малки със същия код.

# 1 212
  • Мнения: 410
Може ли да пуснете снимка на виното с шоколад,че ми стана изключително интересно?

# 1 213
  • Пловдив
  • Мнения: 626
Благодаря ви за отговорите, ще разгледам предложенията и без това тази седмица нищо не набелязах, не е по вкуса ми американската седмица.

# 1 214
  • София
  • Мнения: 2 896
Н нас от работата ни дадоха метро карти. Вече ги раздават наляво и надясно, не знам що не ги махнат. Аз лично почти никога не я нося, имам десетки карти за десетки магазини и вече са ми в повече.
Можеш да си качиш картите в приложение, че иначе пластиките стават много и не е удобно да се носят постоянно.

Общи условия

Активация на акаунт