Лидл 156 - Октомврийски заигравки

  • 111 864
  • 2 440
  •   1
Отговори
# 1 230
  • Мнения: 220
Здравейте, обадете се на националния телефон на Лидл. Те ще ви съдействат.
0800 14 141
Здравейте. Трябва ми резервен моп за парочистачката. Как мога да поръчам?

# 1 231
  • Мнения: 8 976
Здравейте, обадете се на националния телефон на Лидл. Те ще ви съдействат.
0800 14 141
Здравейте. Трябва ми резервен моп за парочистачката. Как мога да поръчам?
Моля да споделите какво са ви казали. На мен ми трябва само микрофибърната кърпа за парочистачката, поръчах от алиекспрес, но не пасва точно.

# 1 232
  • Мнения: 69 107
Защо не прочетете в упътването какво пише за резервни части. Принципно винаги е упоменато от къде може да се купят, посочен е и телефон и адрес на оторизирания сервиз, изобщо - всичко си го пише.

# 1 233
  • Мнения: 48 052
И защо да е глупост скрийншота, а 11 хиляди поста за някой пастет да не е? Темата е за Лидл, а асортимента им е кажи речи един и същ вечно, има и клиентски телефон, и брошура ...ама въпреки това тема има и се обсъждат разни неща.

# 1 234
  • Мнения: 960
Да споделя и аз, пробвах шоколада на Шогетен с джинджифилови бисквитки. Допадна ми тъмния шоколад с вкус на подправки, доволна съм.

# 1 235
  • Мнения: 2 580
И защо да е глупост скрийншота, а 11 хиляди поста за някой пастет да не е?

Еми глупост им се струва на хората, кой щото не използвал изобщо Лидл +, кой щото му е тъпо това със скрийншотовете, но пък пастети и пици, тх и други са му в листа на итнересните за обсъждане неща. Хора разни. На мен не ми пречи ясно е Grinning включих се по темата.

Долче, много ти благодаря за кокосовата сметана. Явно я няма при нас. Ще отскоча до К, изобщо не знаех, че я има там.

Портакали в мрежа за сок взимал ли е някой наскоро? Сладки ли са?

# 1 236
  • София
  • Мнения: 2 885
Глупост става, когато се повтори 1500 пъти едно и също нещо от 1500 потребители. И още толкова да го повторят няма да се промени нищо, просто е страшно досадно. Същото важи и за пици, пастети и др. Темата е за споделяне, прочиташ, виждаш при теб как е, ако те интересува, не пишеш 100 поста да наливаш от пусто в празно, това е положението.

Същото важи и за въпроси от типа - има ли еди кой си продукт във вашия филиал? Въпросът е резонен за градове с много филиали, но ьа такива само с един магазин не виждам какво ще го стопли дадения потребител, поставил въпроса.

# 1 237
  • Мнения: 10 338
Тази книжка е на добра цена в Лидл - 7.11 лв: https://www.fiut.bg/vsichko-koeto-bihte-iskali-da-znaete-za-lunata.html

Продължава нездравата практика да се накърняват опаковки, каквито и промени в политиките на връщане да са въвели, за това специално нямат явно възпитателен или възпиращ ефект. Тази седмица има някои видове Siempre с намаление с купон и на рафта имаше отворена опаковка, някой беше любопитствал.
И още нещо за ползващите купони с Лидл + : тази седмица с купон е с Домашния суджук, а има и нов продукт Селски суджук за сушене- той е с друг код и предполагам, че при него намаление няма да има съответно. Новият продукт е на Тандем Попово, този с купона - на МК Ловеч.
Хубава и усмихната седмица ви пожелавам и бъдете здрави 🍀!

Последна редакция: пн, 18 окт 2021, 12:59 от fenyx

# 1 238
  • Мнения: 36 666
От Лидл ми казаха, че картата трябвало да може да се отваря и без мобилен интернет, като купоните се активират предварително.
Интересно - аз съм опитвала през лятото и съм сигурна, че ми излизаше сив екран с надпис, че приложението не може да се зареди. Но може пък проблемът да е бил от апарата?
Както и да е, само исках да напиша отговора в темата, няма да "спамя" повече.

# 1 239
  • Мнения: 2 124
При вас има ли от червения пипер на Родна стряха ?

Много го харесвам, но от доста време го няма. Дано се появи.

# 1 240
  • София
  • Мнения: 18 746
Отваря се картата без нет да.

# 1 241
  • Мнения: 8 299
От Лидл ми казаха, че картата трябвало да може да се отваря и без мобилен интернет, като купоните се активират предварително.
Интересно - аз съм опитвала през лятото и съм сигурна, че ми излизаше сив екран с надпис, че приложението не може да се зареди. Но може пък проблемът да е бил от апарата?
Както и да е, само исках да напиша отговора в темата, няма да "спамя" повече.

Абсолютно не се отваря без интернет, вчера пробвах. Не е проблемът в телефона.

# 1 242
  • Асеновград
  • Мнения: 3 117
От Лидл ми казаха, че картата трябвало да може да се отваря и без мобилен интернет, като купоните се активират предварително.
Интересно - аз съм опитвала през лятото и съм сигурна, че ми излизаше сив екран с надпис, че приложението не може да се зареди. Но може пък проблемът да е бил от апарата?
Както и да е, само исках да напиша отговора в темата, няма да "спамя" повече.

Абсолютно не се отваря без интернет, вчера пробвах. Не е проблемът в телефона.
Не се отваря. При нас в Лидл покритието на А1 е много слабо и точно край касите често има този проблем. Без нет приложението изписва грешка и че не може да се зареди.

# 1 243
  • софия
  • Мнения: 25 688
Без нет картата се отваря, но купоните не могат да бъдат заредени. Активирах купоните преди това. Току-що опитах. По разнищени вече причини не мога да ви дам скрийншот.

# 1 244
  • София
  • Мнения: 18 746
Приложението да, самата карта с кю ар кода се отваря.

Общи условия

Активация на акаунт