Лидл 156 - Октомврийски заигравки

  • 111 885
  • 2 440
  •   1
Отговори
# 1 215
  • София
  • Мнения: 13 228
natka, точно примера с Била не е точен. В седмичната брошура почти всички промоции са без карта, а тези, които са със карта са отбелязани. Отделно има брошура само за Била карт, но лично аз много не я харесвам, защото отстъпките са твърде малки. Промоциите, които са с 30-50% отстъпка са за всички.

Вчера взех от клементините с необичаен цвят. Бяха по 79 ст. Харесаха ми. Малко по-киселки са, но са вкусни. Днес ме домързя да отида пак. Дали се изкупиха? Чудя се дали да ходя утре.

# 1 216
  • Мнения: 27 733
Да не те е яд...аз в петък взех клементини, а вчера вече нямаше...😃

# 1 217
  • Мнения: 698
Ето го виното, но май не е в постоянния асортимент:

# 1 218
  • Мнения: 10 212
Леле, ожаднях още повече. Ще пия каквото имаме. Пресъхнах от дълъг безалкохолен режим.

При нас клементините бяха на 0,49 лв. Очаквах да ги намалят, всички ги гледахме подозрително. Чудни са. Но бяха тръгнали на разваляне някои. Имаше и здрави доста, можеше да се избере.

Взех черно Фереро (не Ферари 😬) и похвалената гьоза. За други дреболии - утре.

# 1 219
  • Мнения: 698
Аз още не мога да реша харесва ли ми. Приятно е, но е като воднист ликьор Stuck Out Tongue Closed Eyes

Евтини клементини при нас май нямаше одеве. Много не се загледах, щото имам сини сливи у дома, бях ги забравила, добре че твърдички ги взех, та нищо им няма. Аз не обичам плодове особено, рядко ям и то само някои. Ще видя първо сметката на сливите и дотогава ще дойде време за Коледа и мандарините JoyJoy

# 1 220
  • Мнения: 13 283
natka, точно примера с Била не е точен. В седмичната брошура почти всички промоции са без карта, а тези, които са със карта са отбелязани. Отделно има брошура само за Била карт, но лично аз много не я харесвам, защото отстъпките са твърде малки. Промоциите, които са с 30-50% отстъпка са за всички.

Вчера взех от клементините с необичаен цвят. Бяха по 79 ст. Харесаха ми. Малко по-киселки са, но са вкусни. Днес ме домързя да отида пак. Дали се изкупиха? Чудя се дали да ходя утре.
Ха, това със сигурност не беше така преди, извинявам се ако съм подвела някого!
Те тогава нямаха и отделна такава брошура де, сега имат по няколко и се губиш из тях.

# 1 221
  • София
  • Мнения: 6 188
Добре, че прочетох темата преди да ъпдейтна приложението, та си направих скрийншотове и на моята и на ММ карти.
Някой случайно да помни кога пускат безкабелните ютии? Моята преди малко сдаде багажа и ще чакам с нетърпение да пуснат, за да си взема нова. Доизгладих с ютия с кабел и установих, че още повече си харесвам безкабелната.

# 1 222
  • Мнения: 348
Понеже сте писали за скрийншотовете: от вчера наистина на Андроид не дава. Излиза съобщение за някаква поверителност, не мога да го цитирам, но настройките не позволявали?!.
На Самсунг не дава, на Айфон си скрийншотвам без проблем.

# 1 223
  • Мнения: 5 144
Имам си скриийншот на картата отдавна, сега се опитах да направя скрийншот на скрийншота и успях, значи не е от андроида, а от приложението лидл+, те са го ограничили. И това някои да могат да снимат други не, е до това до коя версия им е ъпдейтнато (актуализирано) приложението. Моята версия е 14,43.0 (1470400187) и не мога да правя скрийншот вече.

# 1 224
  • Мнения: 27 733
И аз си имам скрийншот, още от миналата година. 🙂

# 1 225
  • Мнения: 10 212
За безкабелна ютия - следващо зареждане началото на януари, ако спазят схемата. Но мога да погледна за изостанали бройки някъде около мен, все ми се струва, че виждах не много отдавна. Или на клиентския телефон, но откровено казано, нямам очаквания те да са полезни.

Долче,
Скрит текст:
остави го скрийншота, ние сега стоим на нисък старт за т.х., ей го къде е 7:00 ч.🤪

# 1 226
  • Мнения: 27 733
Соул,
Скрит текст:
като не пускат в Лидъл от бялата Фамилия, ще ходим на друго място 😄 

# 1 227
  • Г. О.
  • Мнения: 1 731
Здравейте. Трябва ми резервен моп за парочистачката. Как мога да поръчам?

# 1 228
  • София
  • Мнения: 2 887
Голяма драма със скрийншота, не е истина... Как може да си губите времето в такива глупости, просто недоумявам?!

# 1 229
  • Мнения: 7 713
При вас има ли от червения пипер на Родна стряха ?

Общи условия

Активация на акаунт