Звездни компромати - Октомври'21

  • 264 628
  • 2 778
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 18 497
И аз мисля, че Петканова ще изгуби от тази ринопластика. За Петканов не знам - винаги съм избягвала да го гледам.

# 31
  • 𝔈𝔩𝔢𝔠𝔱𝔯𝔞 𝔥𝔢𝔞𝔯𝔱
  • Мнения: 303
Кание е толкова нестабилен психически, че чак се чудя как изобщо се задържаха толкова дълго. Особено като се знае Ким колко бързо се жени и развежда 😁

# 32
  • Мнения: 4 039
Много им се получават нещата на Петканови. Никой не може да им го отрече. То не беше Биг Брадър, сватба, животът им е публичен, от това изкарват пари. Видеото им за раздялата беше коментирано със седмици, сега пък носовете. Не са виновни те, те са успешни, ние сме идеотите, че ще ги коментираме с месеци и ще сложим видеото им на първо място в трендинга 😀 А те ще стават все популярни и съответно все по-богати

# 33
  • Мнения: 31 165
Еее, това с писмата е върха! Браво!
Много обичам да любовни писма.

За Хоакин Б. наш, много го харесвах. Ходех много години да гледам неговите постановки и филми задължително. Била съм на рождения си ден на негова постановка и съм празнувала в театъра.
До Диляна. Отвратих се от постъпките му спрямо двете влюбени жени и разиграването им, като парцалани. Две деца също има в играта.
След признанието му за Хоакин ми е вече само смешен. Сега след чата е пълен смешник. Да видим до къде ще оре.

# 34
  • Sofia
  • Мнения: 9 715
Бритни Спиърс с гола снимка, празнува прекратяване на консерваторството на баща й (16+)
И на почивка
Струва ми се, че не са били съвсем без основания притесненията за нея

Отивам да чета писмата.

# 35
  • Мнения: 6 668
Елен Колева и тя била с корекции.
Преди и сега.
Скрит текст:

# 36
  • Мнения: X
Благодаря за темата.
Аз харесвам мн Диляна П., но и Блатечки е готин. Абе кофти ситуация..

# 37
  • Мнения: 3 152
Дакота има убийствени крака !!! Уф ….

# 38
  • Мнения: 2 751
Много увлекателно начало! Поздравления, Кактусче Flowers Hibiscus

# 39
  • София
  • Мнения: 6 062
Кольо Гилъна и Димитър Бербатов Simple Smile

Скрит текст:

Последна редакция: пт, 01 окт 2021, 18:54 от Лиa

# 40
  • Мнения: 19 687
Ауууу, че остарял Гилъна!

# 41
  • Мнения: 1 407
И аз много харесвам Диляна визуално, според мен е една от малкото естествено красиви българки, но от всичко, което съм чела за нея мисля, че не е много адекватна. Малко е отвеяна, не вижда съвсем реално живота. Предишните ѝ връзки- наркодилър, разни софийски плейбойс от дискотеките, тоя чичо Асен….. толкова ли не си даде сметка, че след като я изостави с бебе, пак ще я изостави, че си пийва, че на жена си изневеряваше системно и че и нея ще сполети същото? Той поне преди години беше с излъчване, сега е надебелял, остарял, има вид на пиянде. Чак се чудя какви са тези 20 годишни девойки, които му се връзват, толкова ли няма млади мъже?

# 42
  • София
  • Мнения: 2 228
Всеки (всяка) си мисли, че тя ще донесе промяната. Може би..

# 43
  • на пистата
  • Мнения: 5 837
Рачков и приятелка.
Скрит текст:
Скрит текст:

# 44
  • Мнения: 15 021
На Рачков само мустачки му липсват, за да прилича още повече на стар коцкар.

Общи условия

Активация на акаунт