Модни консултации (Октомври, 2021) - 60

  • 55 147
  • 854
  •   1
Отговори
# 780
  • Мнения: 39 775
Много е хубаво.

# 781
  • Мнения: 605
Палтото е страхотно и с конячени боти ще се съчетае добре.

# 782
  • Мнения: 22 543
Страхотен цвят на палтото, но този вид аз лично не го харесвам съвсем.

Аз ходя с пуловери зимата защото на работа е зверски студ. Дори върху тях обличам и жилетка дебела.

Рокля с къс ръкав за зимата не можах да възприема и все се чудя какво да сложа отгоре.
Ръкави и болеро не ми стоят ок на нито една. Спрях да ги купувам такива, а имам няколко които така си стоят в гардероба.

# 783
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 573
А с какво отгоре носите такива рокли с къс ръкав?? Слагате ли нещо отгоре или само яке, палто?? На мен лично само по рокля ми е хладно, но пък с какво отгоре?? Сако?? Жилетка?? Имам една неопренова рокля в зелено без ръкави, която хем е плътна, хем с голи ръце. С много сака я пробвах, обаче не мога да уцеля. Ще я снимам да ви я покажа, но ще се радвам на предложения.

Рокли с дълги ръкави не харесвам и почти не нося. Върху тези с къс слагам жилетка, кожено или дънково яке. По-къси модели от трите вида  стоят чудесно с рокля и ботуши /кубинки/маратонки.

# 784
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 747
Стрина Калина, много хубав цвят палто.

Благодаря на всички за предложенията за роклята. Ще я мисля. Със сигурност с жилетка не стои добре. Материята е странна и твърда. С кожено яке или дънково яке няма как да стоя на работа. Вариантът е сако, просто не съм намерила правилното. Материята също не е за пренебрегване и трябва да се съобрази.
Ето с две от наличните ми сака как стои, но не се одобрявам и затова търся други предложения


Също така ще ми е интересно какво мислите за комбинациите на завърналото се отново на мода каре. Искаше ми се нещо по-различно и се чудя комбинация с дънков плат

Пробвах с различни цветове ризи - червена, фуксия, жълта и с трите много ми допадна. С дънковата обаче се колебая.

# 785
  • Мнения: X
Ани, с черното сако е добра комбинация. Третото като линия ми допада, но цветно ми идва. Аз съм си консерва де, дай ми черна жилетка и толкова. Вярно е това за съчетаването...Ако ми трябва късо сако, но пък е изкуствено не би ми вършило работа за памучна рокля...Аз наистина съчетавам почти всичко с черни жилетки. Като ми е трудно и не мога да избера- черна жилетка...имам различни варианти и успявам да комбинирам. Рокли с къси ръкави или без не нося през зимата. Аз съм от зиморничавите- боди, блузка, или тениска с пуловер. Имам тънки вълнени, които са чудесни и не се чуствам навлечена с тях.
Показаната комбинацията на каре/ райе с дънково ми е странна, но като се замисля бих облякла дънки с ризка нагоре в такъв десен. Просто за надолу не слагам шарении, фигурата ми не го позволява, затова ми се сториха странни показаните комбинации.
Стрино, честито палто, страхотен цвят!

# 786
  • Варна
  • Мнения: 406
Относно карето аз лично никога не съм го спирала, и не забелязвам да е спряна по принцип мода сега завърнала се.
Но не харесвам ситно като това на снимките, само едро каре

# 787
  • Мнения: 6 396
Ани, с къс (crop) пуловер?



Г-жа Кардашиян Simple Smile)))

# 788
  • Мнения: 2 789
И палтото, и зелената рокля са много хубави!
За роклята- аз имам пухкава жилетка, която е с кройка на сако, без копчета, само два декоративни ципа за джоб.
С една такава я виждам тази рокля, макар и с черното сако да ми харесва.
Според мен трябва сако без ревери, без много детайли по него.

# 789
  • Мнения: 2 635
Ани, такива рокли нося със сака за работа, но с по-къси. Не и подчертавам Не-то тип болеро, ръкави или други измислици, просто нормално сако с едни 5-6 см по-късо. Има такива и са си създадени точно за рокли и поли при по-елегантната мода. Харесва ми повече с черното сако, но според мен е дълго за роклята. Също така особено добре стоят сака без яка, от онези изчистените тип яке и често без копчета и ципове, малко по-къси от нормално сако, кръгло изрязани около деколтето-класически модел на Босс. Според мен са много женствени и ултра елегантни, особено с рокля или пола.

Жилетка също може, но да не е някоя прекалено дълга, широка, прекалено мека. Абе жилетките бързо изглеждат бабешки според мен и много рядко харесвам модел, който да пасне перфектно особено на рокля. Трябва да е нещо вталено, късо, но не болеро, от прилична материя и модерна кройка.

Иначе роклята ти стои страхотно, харесват ми и обувките към нея.

# 790
  • Мнения: 2 806
Да, черно сако без ревер също е добър вариант. От Reserved съм купувала такова за върху рокли. Дори копче няма. Конкретната зелена рокля точно с Черна жилетка бих облякла. Дължина и форма - нещо като пуловера от втората снимка на Барб.
И при мен черната жилетка е универсална дреха. Имам ги във всякакви дължини и форми.
В нашия офис е много топло и обличането тип зелка ми е най-практично.

Последна редакция: пн, 01 ное 2021, 08:07 от Light Beam

# 791
  • Мнения: 3 764
Рокли с къс ръкав не харесвам. Въпреки това имам няколко. Не слагам нищо върху тях. Сако върху рокля не харесвам...,доста обезсмисля роклята.. Само върху права или по тялото рокля е "приемливо" според мен. Иначе придава излишна строгост. И като цяло ръкав върху ръкав не ми харесва да нося.
Рокли без ръкав харесвам  и нося според случая или с някаква подходяща жилетка отгоре или с прозрачно шифонено боди (но рядко),блузка под роклята,или просто с някоя готина риза ..
Скрит текст:
Обаче все по-рядко нося рокли през сезони,които изискват носене на чорапогащшник/чорапи. Иначе си пробвам разни комбинации ..за кеф..
Показаното по-горе бих носила с нещо ярко ,като цвят . С дънково не ми харесва.

# 792
  • Мнения: 2 447
Ani, на тази зелена рокля бих ѝ сложила само сако от този тип на Chanel, цвят според твоите предпочитания

Никакви жилетки, ръкави, болеро и прочие.

# 793
  • Мнения: 2 789
Деколтето на този Шанел ще се “ бие “ с това на роклята.

# 794
  • Мнения: 3 707
С.,
UGG за чудесни за сух студ, ако се търси удобство и топлина. Точно този цвят в този модел не са най-доброто.
За мен са задължителен чифт, купувам си постоянно и ги нося с удоволствие.

mariat,
Идеални са тези боти за всякакви комбинации…


ani_d.
Късо сако от букле (в свеж цвят) ще е добър вариант, защото няма да “захлупва” роклята.

Последна редакция: нд, 31 окт 2021, 21:16 от Аня Филипова 649504

Общи условия

Активация на акаунт