Модни консултации (Октомври, 2021) - 60

  • 55 147
  • 854
  •   1
Отговори
# 765
  • Мнения: 5 289
Благодаря Ли Лу, на мен обаче тази мода с болерата хич не ми допада.
Абсолютно те разбирам, всеки си има някакви предпочитания. Аз например със сако мога да нося само рокля, която е в комплект с него. Досега едно не съм успяла да комбинирам "като хората", та се старая, ако купувам рокля с къс ръкав, да я продават и със сако. За съжаление едното ми отиде на кино, та успях да го заместя единствено с болеро. И за една поръчана онлайн рокля ми трябваше решение, която се оказа от дебел плат (но с къс ръкав).

# 766
  • Мнения: 2 537
Имам един въпрос аз. Колко точно са остарели тези боти и топлят ли достатъчно? Търся нещо топло и удобно и съм им хвърлила око от няколко дни.

# 767
  • Мнения: 6 188
UGG ми бяха единствените ботуши, в които си пъхаш краката все едно в печка. Нищо друго не ми е топлило така и точно затова ги разкарах ... завирах, не се издържа.
А колко да са демоде, като гледам в Холивуд си ги тътрят все още всяка зима.

# 768
  • Мнения: 7 898
Това са пантофи.

# 769
  • Мнения: 9 958
До Морисън по пантофи и пижама.
Не се сдържах.
Не са демоде. Носят се масово. Единственото, което не ми допада е, че се деформират като поомекне кожата и изглеждат още по-разплути. Дано не се засегне някой.

# 770
  • София
  • Мнения: 6 501
Аз имам такива за разходки с кучето по анцуг или плюшена пижама с дълго яке, което я закрива, ги съчетавам Grinning На сухо време или пресен неразкашкан сняг.

# 771
  • Мнения: 6 396
Не витрината на един магазин видях и гумени uggs, прозрачни, които сигурно стават и за дъжд. Simple Smile))

# 772
  • Мнения: 2 635
С теэи ботушки не бих иэлиэала навън, но се бях эамислила дали да не си вэема такива эа вкъщи като пантофи, че эимата и беэ това беэ коледните чорапи эамръэвам и не ми се става от леглото даже.... 😄 а под коледни чорапи виэирам дебели пухенки почти като ботуши, които стигат до коляното. Та да, эа таэи цел са идеални според мен, но эа навън не мога да ги въэприема виэуално.

# 773
  • Мнения: 7 898
До Морисън по пантофи и пижама.
Не се сдържах.
Не са демоде. Носят се масово. Единственото, което не ми допада е, че се деформират като поомекне кожата и изглеждат още по-разплути. Дано не се засегне някой.
Не съм ги виждала  да се носят от доста време, а не е като да не съм ходила в Морисънс.
На мен ми идват много демоде.

# 774
  • София
  • Мнения: 14 305
Много обичам Ъгс, но за домашни. Супер непрактични са ми за навън, освен, ако не ги сменям на 3 месеца. Това за показаните. Иначе те имат вече какви ли не модели, които са ок и навън и пантофи.
Всеки си преценява колко да отдели за домашни обувки.

# 775
  • Мнения: 5 832
Аз не бих ги носила навън. Дори като бяха хит в България не можах да ги възприема като нещо, различно от пантофи. Не, че наскоро не излязох за работа с палто и домашни пантофи. Добре, че се усетих още в асансьора.

# 776
  • Бостън
  • Мнения: 13 724
Това е най-популярният модел на Ъгс при мен (североизточните щати) - изключително обичан и носен, но при нас не се ходи много и е по-лесно да се опазят в първоначалния им вид. Домашните пантофи на Ъгс са не по-малко скъпи. Аз имам други Ъгс за дълбок студ - ето тези - и са феноменално удобни и добри ботуши за СТУД, киша, лед, но не и за модно ревю! Овнешката кожа с козината е най-доброто хем да ти държи идеално топло, хем да не запарва краката.


Идеята за пантофи за Коледа за домочадието ми хареса, скоро не съм им купувала пантофи!
         

Последна редакция: нд, 31 окт 2021, 15:00 от Agent Provocateur

# 777
  • Мнения: 5 832
Идвам да се похваля с новото ми непредвидено палто. Тръгнах за подарък и го срещнах. Едни конячени боти дали ще му заспят?

Реалният му цвят

# 778
  • Мнения: 15 356
Много е хубаво.От къде е?

# 779
  • Мнения: 5 832
Много е хубаво.От къде е?
Уайкики и е 50 % вълна. Просто не можах да повярвам. 😅

Общи условия

Активация на акаунт