Модни консултации (Октомври, 2021) - 60

  • 54 943
  • 854
  •   1
Отговори
# 840
  • Мнения: 3 457
Повечето жени по улиците на София са облечени бозаво и едноцветно, защото не умеят/не смеят да комбинират цветове. Тъмен панталон и поло плюс бежово палто изглежда стилно, но и ужасно скучно.

Дрехите в цвят, интересн десен, ярки шарки се носят лесно, стоят чудесно и на не толкова мургавите ни сестри, но искат смелост Wink




# 841
  • Мнения: 22 431
И двата шала ми изглеждат по-скоро мъжки и честно казано доста скучни. На пазара има такова огромно разнообразие от шалове, че точно тези двата не бих купила.

# 842
  • Мнения: 3 509
Hад палто, ако е времето ок - сако/парка. Тези варианти не са ли ок с по-леки материи. Този си е баш вълнен и не смятам, че ще стои така елегантно като на снимките.
Хареса ми първият шал върху една блогърка, която смело борави с цветовете. За съжаление не знам как да постна тук снимка от инстаграм https://www.instagram.com/p/CVsqN3csK5r/?utm_source=ig_web_copy_link

Този шал е съвсем различен размер.

# 843
  • София
  • Мнения: 6 726
Повечето жени по улиците на София са облечени бозаво и едноцветно, защото не умеят/не смеят да комбинират цветове. Тъмен панталон и поло плюс бежово палто изглежда стилно, но и ужасно скучно.

Дрехите в цвят, интересн десен, ярки шарки се носят лесно, стоят чудесно и на не толкова мургавите ни сестри, но искат смелост Wink






То не всеки харесва да е толкова цветен Simple Smile Така, че не само смелост ами и желание.

# 844
  • Мнения: 5 832
Дрехите в цвят, интересн десен, ярки шарки се носят лесно, стоят чудесно и на не толкова мургавите ни сестри, но искат смелост Wink
И пак опираме до личните ни възприятия. Не бих облякла нито един от показаните тоалети, само ботушите ми харесват. В моите очи и върху въпросната дама не изглеждат добре, но тя си се харесва и се чувства добре в тях и с прическа в стил Фандъкова.

# 845
  • Мнения: 2 435
Представих си го цветно, как Анна Уинтър всеки ден следи стила на Фандъкова и я копира безобразно. LaughingLaughingLaughingLaughing
Извинете, но не се сдържах.

Агентче, каква ще ни е новата тема?

# 846
  • Мнения: 2 230
Бях питала в другата тема, ама нямаше много отговори, та ще питам тук - какви са ви впечатленията от обувките Ste.me? Какво производство са, защо на сайта няма условия за доставка, за връщане? В същото време като сърчна по име на модел, ми излиза сайта Ciaboo, който вече изглежд като себеуважаваща се фирма, но цените са двойни на Сте.ме. Та каква е работата - едните шият на ишлеме и продават по-евтино ли? Иаче виждам, че Ciaboo имат магазин на Раковска, може да се метна нкой път да ги видя.

# 847
  • Мнения: 2 604
Не харесвам такава шарения аэ. Цветове-да, ама не и горепокаэаните бъркочи. Под ,,интересни" дрехи аэ раэбирам ,,провокиращ интереса стил", което не е равноэначно на принтове, крещящи цветове, материи и кич. Цветове като акцент или дори в моно тоалети-да.

Както и да е. Шаловете на Тео не са дядешки според мен, ако се комбинират с едно готино елегантно палто. Като цвят ми харесва 2 повече, но на Тео може 1 да пасне по-добре. Абе и двата са хубави. Ето например Агентката покаэа една много стилна комбинация и дори да става дума эа раэлични аксесоари, комбинацията е доста решаваща.
 
Шарките на теэи Акне шалове (какво е това име на марка?!? 😄) са класически. Едно време и аэ мислех, че шаловете на Бърбъри са эа дядовци (имат тоэи стил принт), но бърэо си промених мнението с правилно комбиниране. Grinning

# 848
  • Мнения: 5 832
Представих си го цветно, как Анна Уинтър всеки ден следи стила на Фандъкова и я копира безобразно. LaughingLaughingLaughingLaughing
Извинете, но не се сдържах.


И двете са с еднакво безобразни прически.
Това, че си известна личност, не те застрахова от кофти избор на визия, макар и да се занимаваш с мода.

# 849
  • Мнения: 7 898
Всичко е въпрос на вкус. Тоалетите на Ан Уинтур са хубави, но не са приложими за нашето ежедневие.
Аз също я карам скучната и нямам дрехи в цветни десени.
Такъв стил изисква не само определен вкус, но и пари.

# 850
  • Мнения: 5 323
Бях питала в другата тема, ама нямаше много отговори, та ще питам тук - какви са ви впечатленията от обувките Ste.me? Какво производство са, защо на сайта няма условия за доставка, за връщане? В същото време като сърчна по име на модел, ми излиза сайта Ciaboo, който вече изглежд като себеуважаваща се фирма, но цените са двойни на Сте.ме. Та каква е работата - едните шият на ишлеме и продават по-евтино ли? Иаче виждам, че Ciaboo имат магазин на Раковска, може да се метна нкой път да ги видя.
качеството е добро, имам няколко чифта техни, които са здрави и издръжливи. Аз съм купувала от физически магазин в нашия град, не съм запозната със сайта им.

# 851
  • Мнения: 15 356
Аз напоследък взех да се обличам цветно ,но не изпадам в крайности де .Цветни или с цветен детайл обувки ,лилаво,червено,оранжево яке .Ако съм с черно слагам ярък шал .

# 852
  • Мнения: X
За едни е много стилно, за други като мен - точно тия тоалети показаните са манджа с грозде. Не е само до смелост, а и до вкус и предпочитания. Хиляда пъти предпочитам бежово, черно и кафяво пред това.

А, и още нещо. Това леопардовото рокле ако го облече някоя наша дама от политическите среди или водеща и пр., ще я разпнат на кръст каква е дива селянка. Чели сме компроматната.

# 853
  • Бостън
  • Мнения: 13 488
Девойки, ще го кажа в прав текст.... "*** **** **** ****"

Жената ни попита само кой от двата десена ни допада повече, а не дали ни харесват, дали бихме ги носили ние,  какви асоциации предизвикват у нас конкретните десени, дали биха се вписали в нашия стил, етц, етц. Дайте да уважим правото на всеки да харесва това, което харесва и да бъде различен от нас, а?

Пак ще кажа, че според мен няма "бабешка" / "дърташка" / "колхозническа" / "курвенска" дреха/принт. Има асоциации, които дадената дреха предизвиква у някои хора. Т.е. дали забрадката/шала/етц  ще предизвика у вас положителна или отрицателна асоциация зависи само от вас и от вашия бекграунд.

Fearnot - със златисто-светло-кафяви, които завиват към блатно зелено при определени условия и пуловери. Типичен есенен цветотип съм, в зависимост от това как съм си окепазила косата мога да приличам на тъмна есен, ярка есен или мишосива есен, когато не съм си боядисвала корените повече от 2 седмици Wink

Аз напоследък взех да се обличам цветно ,но не изпадам в крайности де .Цветни или с цветен детайл обувки ,лилаво,червено,оранжево яке .Ако съм с черно слагам ярък шал .
Аз също, много повече от преди. Открих, че посивяваща ми коса и позавехналият ми тен се освежават много от цвят различен от черното, което така или иначе си го относих 25+ год.

Представих си го цветно, как Анна Уинтър всеки ден следи стила на Фандъкова и я копира безобразно. LaughingLaughingLaughingLaughing
Извинете, но не се сдържах.

Агентче, каква ще ни е новата тема?
Wink
А, това е много хубав въпрос! Давайте идеи!

И докато не съм забравила - огромен фен съм на гумени ботуши за дъжд и дори имам такива с принт на Британския флаг Simple Smile


PS И понеже аз показах палто, което според мен се връзва с коментирания шал, а в дискусията намесихте и моя личен шал ще ви разкажа забавна ситуация от онзи ден. Облечена във въпросните тършувам из един магазин с надеждата да открия идеалните кашмирени и максимално семпли пуловери в есенни ярки цветове и една жена, облечена в бежово/кафяво, но с потенциал да изглежда страхотно точно в моите цветове ми направи комплимент за шала и ме попита откъде е купен. Та се наложи да си призная, че е от гардероба на мама, купуван преди 15++ години от някой БГ магазин, вероятно с турски корени. И тя ми вика "веднъж съм била в Източна Европа, толкова сте хубави и стилни и толкова хубави магазини имате". На мен ми стана чак неудобно и отговорих с "да, имаме нелоши неща, но и тук се намират. Ето, палтото ми е американско" Simple Smile))))))) Засмя се, разбира се, оцени мижавия ми опит за дипломатичност! А аз си го нося често не защото е най-красивият ми шал в тази гама, а най-вече заради емоционалната връзка, която има с майка ми.

Последна редакция: вт, 02 ное 2021, 17:15 от Agent Provocateur

# 854

Общи условия

Активация на акаунт