пак за Светлана отББ3

  • 23 099
  • 665
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 959
Всеки си знае и преценя,какво да прави или не.

# 46
  • Мнения: 228
я незнам що сакате от жената аз като родих на 19г нещо съм разбирала да знаете ,30 мин се въртях до леглото на едното бебе и ме беше страх да го пипна добре че имаше и други жени да ми помогнат,беше им забавно пък най весело им стана като разбраха че имам още едно в куриоза Rolling Eyes пък сега се оправям сама всичко с времето си никой не се е родил научен :peace

# 47
  • Мнения: 2 498
Винаги съм се чудила на маики ,които могат да кърмят.а не искат.
Ми аз съм от тях.
Ако ти е толкова странно питай с радост ще ти отговоря , защо не исках да кърмя Crossing Arms

Ами аз съм една от тях. Не съм искала да кърмя, а можех!
Смятам че това е право на личен избор в 21 век!

И аз съм от тях-не исках и никога не съм кърмила...а за протокола НЕ пуша.....ако още се чудиш питай .......

# 48
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
тая си заслужава сега да се мъчи, да не сме 18 век бе, има хапчета за след секс до 3 дни. А и тая не заслужава да има бебче- така да пуши по времв на бременност- сега поне ще му спести никотина от млякото
Мисля че е срамно в майчински форум да се пишат подобни неща.

# 49
  • Мнения: 2 657
Дали ще кърми или не,си е лично нейн избор Peace
Дали ще пуши или не-също.

Аз не съм кърмила,но детето ми е живо и здраво Peace

# 50
  • Мнения: 2 657
тая си заслужава сега да се мъчи, да не сме 18 век бе, има хапчета за след секс до 3 дни. А и тая не заслужава да има бебче- така да пуши по времв на бременност- сега поне ще му спести никотина от млякото


Защо да не заслужава?

И аз съм пушила,по твоята логика-явно и аз не заслужавам Mr. Green

# 51
  • Мнения: 5 539
всичко е въпрос на личен избор:
дали ще го родиш или ще го абортираш
дали ще го дадеш за осиновяване или ще го гледаш
дали ще го кърмиш
дали ще го осоляваш
дали ще го мажеш с мас
дали ще го слагаш на гърне на 5 месеца или ще го държиш с памперс до първи клас

и никой не е отговорен за друг, освен за себе си и собственото си дете.
тази тема май е излишна

# 52
  • Мнения: 2 657
тази тема май е излишна

И аз така мисля Laughing

# 53
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Аз не мисля така, но не знам дали е в подходящия подфорум Thinking
 Искам да я видят някои хора, които се имат за Светая-светих във форума.Тези които се бият в гърдите и вживяват, че кърменето е най-важното за да си майка.Нека се замислят за моя постинг, на Пандора и на други момичета с негативно отношение към кърменето.
 Уважаеми дами, не се ли престараха някои от вас?Не избодахте ли очите на някои, вместо да им изпишете вежди, не прекалихте ли с някои действия и постъпки?
Има такива на които сте помогнали, признавам го, браво на вас HugНо за всяко нещо си има граници.А тези граници се престъпиха много сериозно.Аз не се чувствам ощетена-напротив!Живо и здраво ми е детето, нищо, че е отраснало с Аптамил.
 Тук заставам зад гърба на Светлана, никой няма право да я съди!Замислете се, че никой не е перфектен! Както и вие които преценявате тя каква е и какво засужава!
 Много моля модераторите да не заключват темата!Защото забелязвам един модератор, който като не му изнася лично темата и слага ключа.И понеже Бу ще помисли, че става въпрос за нея, искам да поясня, че греши Heart Eyes

# 54
  • Мнения: 2 657
Замислете се, че никой не е перфектен! Както и вие които преценявате тя каква е и какво засужава!


Подкрепям Peace

И аз заставам с теб,а това дали кърми или не,дали пуши или не,дали детето е от мъжа й или не-не е наша работа.Живота си е нейн и тя решава как да си го живее.Решила е,4е нещо и куца в семейния живот и е кръшнала.Направила е грешка,но факта,4е се е усмелила да каже на мъжа си и не само,а пред цяла България,4е детето е от другия-за мен това е смелост.
Сега туку виж,ме упюете....но хи4 не ми пука Peace

# 55
  • Мнения: 6 167

в какъв смисъл?


# 56
  • Мнения: 3 500
Ама аз не мога да разбера защо не се е събрала още една форумска делегация от кърмачки, които да връхлетят в тайната стая и да оправят нещата. Може да дават дежурства и да кърмят Амбър докато Светлето пуши отвън.
ААААААААААААААА Как да не се е събрала - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=128010.0

Последна редакция: нд, 29 окт 2006, 00:06 от Selia

# 57
  • Мнения: 2 657
Ама аз не мога да разбера защо не се е събрала още една форумска делегация от кърмачки, които да връхлетят в тайната стая и да оправят нещата. Може да дават дежурства и да кърмят Амбър докато Светлето пуши отвън.
Как да не се е събрала - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=128010.0

 #Crazy

# 58
  • Мнения: 476
Нямам думи. Ето нагледен пример как се убива желание. Биляна е абсолютно права.

# 59
  • Мнения: 6 167


веднъж и аз да се съглася с биляна

Последна редакция: нд, 29 окт 2006, 00:34 от Lennie

Общи условия

Активация на акаунт