Стилът ни според възрастта - лайфстайл тема за пораснали момичета, 40+ Октомври 2021 (Тема 15)

  • 65 440
  • 666
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 84
Pink Dress ботите, които си показала ти стоят много добре на крака.

# 406
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 434
На Клеми роклята аз я виждам и с кубинки. По принцип често нося спортни, зимни рокли с такива.

# 407
  • Мнения: 3 648
Съгласна с Пенева за чизмите, имам такива и много си ги харесвам с рокля от този тип. И с кубинки бих ги носила, но преди 10 години. Клеми на теб ще ти стоят добре. Завиждам за ентусиазма, с който купувате ботуши/боти. Имам 10 чифта, някои обувани по един, два пъти, модели които и днес се носят. Но толкова рядко ми се налага да ги ползвам. Показвате модели, които са наистина изкушаващи, но се въздържам. Днес обаче си взех гуменки. Лятото си отива, до следващото ще ги нося в ежедневието си - поне да разнообразявам откъм маратонки и подобни. Simple Smile

# 408
  • Мнения: 28 913
Стрина Калина, много ми харесват ботушите, обожавам велурени! Взимай ги и не му мисли...

# 409
  • София
  • Мнения: 6 810
Благодаря момичета. С равни кубинки, груби боти и ботушки и аз я виждам. Имам такива, така ще е.

# 410
  • Бостън
  • Мнения: 13 623
Понеже говорите за ботуши и рокли да си кажа и аз, колкото и рядко да ми се случва да нося комбинацията. Но винаги, когато си купувам ботуши, които мисля, че ще нося и с рокля (а аз обичам роклята да покрива ботуша т.е. да няма видим крак) много внимавам да не си взема ботуш с катарама/декорация в горната част, която би могла да закача роклята. В едни по-млади години имах такъв проблем с един чифт и ненавиждам усещането дреха да ми се съсипва.

Къси рокли  харесвам и с много висок ботуш над коляното/чизми освен с по-груби обувки тип кубинки или интересни боти.... на мен лично не ми отива комбинацията със "сникърси", но съм виждала по-дългокраки от мен примери, на които седи добре. Ще се илюстрирам, че пак изпаднах в многословие, а плетивата и трикотажните рокли са модерни и вездесъщи по магазините тази година.

                        

Последна редакция: чт, 21 окт 2021, 16:25 от Agent Provocateur

# 411
  • Мнения: 453
Есенно желание да купувам всичко което видя... пагубно за бюджета и екстаз за сетивата 🙃
На въпроса трябва ли ми?, отговора е винаги- да🙃!
Ами скучно е да пазаруваш само храна.

Последна редакция: чт, 21 окт 2021, 18:01 от Lorinda

# 412
  • София
  • Мнения: 6 810

Каква е тази обувка, според вас? Бота, кубинка?

# 413
  • Бостън
  • Мнения: 13 623
Klemy, този стил по местните земи го водят "biker's boots" т.е. ботуши за мотоциклетисти.
Marco Ferretti Nero Men's Leather Biker Boots


И още (да поясня, че си си произвеждат и редови фирми за обувки, а не само специализирани такива за байкъри и си се носят като фешън стейтмънт, разбира се!)
                            
 

Последна редакция: чт, 21 окт 2021, 18:01 от Agent Provocateur

# 414
  • София
  • Мнения: 6 810
Агент, благодаря!

# 415
  • София
  • Мнения: 38 811
Да, байкър боти са. Аз много ги носех преди 2 г с навити дънки.

# 416
  • София
  • Мнения: 6 810
Аз мисля, че ще ги нося с всичко. Като гледам снимките, те с всичко са ги съчетали, та намам грижи.

# 417
  • пустинята Гоби
  • Мнения: 7 403
Много ми харесва съчетанието на тези боти с поли и рокли. И с панталони/ дънки е добре, но с по-женствена визия нагоре ми е много на сърцето.

# 418
  • Мнения: 6 358
Понеже говорите за ботуши и рокли да си кажа и аз, колкото и рядко да ми се случва да нося комбинацията. Но винаги, когато си купувам ботуши, които мисля, че ще нося и с рокля (а аз обичам роклята да покрива ботуша т.е. да няма видим крак) много внимавам да не си взема ботуш с катарама/декорация в горната част, която би могла да закача роклята. В едни по-млади години имах такъв проблем с един чифт и ненавиждам усещането дреха да ми се съсипва.

Къси рокли  харесвам и с много висок ботуш над коляното/чизми освен с по-груби обувки тип кубинки или интересни боти.... на мен лично не ми отива комбинацията със "сникърси", но съм виждала по-дългокраки от мен примери, на които седи добре. Ще се илюстрирам, че пак изпаднах в многословие, а плетивата и трикотажните рокли са модерни и вездесъщи по магазините тази година.
Искам и аз да допълня за роклите с ботушите, макар че аз лично изобщо нямам и не нося ботуши Simple Smile (топло ми е за тях). Обаче в България, заради студената зима, много се носят ботуши, но често се носят ужасно несполучливо според мен. Hands V
Пропорцията ботуш/крак/пола не е лесна за нацелване.
Ботушите на средата на прасеца в 99% от случаите просто не стават за комбиниране с пола, въпреки упоритите опити в тази посока. На тази височина стават за дънки, вкарани вътре.
Високите ботуши до капачката на коляното или покриващи коляното правят добра пропорция с мини пола (за който иска и може да си го позволи).
Ботуш под коляното с пола до над коляното е много скръбна гледка (фередже за колене). Изглежда захлупено и смотано. Горната част на тялото се изсулва към коленете, които сами по себе си са едни не са толкова красиви стави, и е в прекалено дъъълго отношение спрямо долната част.
Друг хубав вариант за висок до коляното ботуш, освен нахалното мини, е миди полата, която го покрива. Ако се съчетаят цветове и материи, изглежда шик, без да се превръща в awkward focal point.
Според мен за поли и рокли точно над коляното е по-подходящо да се търсят разни комбинации с боти/кубинки/обувки до глезена, а не с ботуши.

Нееееее Grin :



И да:

# 419
  • В градината...
  • Мнения: 15 932
Да, но с черен чорапогащник не важи

Общи условия

Активация на акаунт