Стилът ни според възрастта - лайфстайл тема за пораснали момичета, 40+ Октомври 2021 (Тема 15)

  • 65 366
  • 666
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 4 528
С ботуш на ток, до коляното.
Може и с кубинки или тези танкове, дето ги показвахте по-рано.

# 376
  • Мнения: 8 547
И аз съм за ботуши на ток до коляното

# 377
  • София
  • Мнения: 6 810
Никакъв шанс за ботуши на ток. Кубинки имам, супер изчистени, даже не знам защо ги водят кубинки точно. Тия танкове ще ме накарате и аз да си ги купя.

# 378
  • Мнения: 2 607
Аз уж нищо нямаше да купувам, но душа юнашка не трае. Якенце, много мекичко и топло, но леко. Цвят светла лила.

# 379
  • София
  • Мнения: 4 336
Роклята ще стои яко с високи чизми.

# 380
  • Мнения: 7 909
Роклята ще стои яко с високи чизми.

Както и с изчистен ботуш по крака, на равна подметка.

# 381
  • Вила Великула
  • Мнения: 2 066
И якето ми и ботите са купени от Турция, през фейсбук група. Много съм доволна. Днес поръчах на зет ми блуза на US Polo с дълъг ръкав и якичка за 46 лева.

# 382
  • Мнения: 979
И якето ми и ботите са купени от Турция, през фейсбук група. Много съм доволна. Днес поръчах на зет ми блуза на US Polo с дълъг ръкав и якичка за 46 лева.

Би ли споделила коя е групата?

# 383
  • Мнения: 12
Тази рокля с какви зимни обувки я виждате?
Може би през зимата роклята ще послужи като дълга жилетка, ако може да се носи разтворена
Скрит текст:

# 384
  • Мнения: 5 715
Дай я тази група насам, моля те Blush

# 385
  • Мнения: 4 528
И аз искам групата 😜

# 386
  • Вила Великула
  • Мнения: 2 066
Pazaruvaneonline.Турция -България
това е групата. Администратора и Милослава е изключително мило и любезно момиче и когато имаш нужда от информация или помощ се отзовава. Търси най-изгодното предложение. Добавя си малка такса към стойността на продукта и го изпраща по куриер до адреса, които сте и дали. След като поръча и превеждате парите по банка.
Това е в общи линии. Аз поръчвам вече няколко пъти  и винаги е било абсолютно точно всичко.

# 387
  • Мнения: 3 835
В темата за Нови придобивки преди 2 дена имаше супер сайт на Турски неща

# 388
  • Вила Великула
  • Мнения: 2 066
В темата за Нови придобивки преди 2 дена имаше супер сайт на Турски неща
Въпроса е как може да се пазарува от техен сайт. В случая девойката има адрес там.

# 389
  • Мнения: 5 832
Трябват ли ми тези ботуши? 😬 Не мога да се понасям вече, тъкмо си казвам, че повече нищо няма да купувам и нещо ми се изпречи на пътя.

Общи условия

Активация на акаунт