Накратко за моята история

  • 3 854
  • 52
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 039
Какъв е въпроса всъшност? Как освен двамата да завъртя още един?

# 16
  • Мнения: 12 798
Много романтично наистина. Просълзих се. Двама изневеряващи, тя е твърдо против, той - за, все пак и двамата участват в секса.
Съвет - ами вземете се, хайде, моля ти се, отстъпи. Такова чак привличане, че не се трае направо.
Звучеше донякъде реалистично, до неговите думи, като ставал от леглото. Това трябва да се преработи непременно.

# 17
  • Мнения: 14 862
Скрит текст:
Здравейте! От скоро съм обвързана с едно наистина много добро и красиво момче, което дава за мен всичко. Харесвам го, но не мога да кажа, че го обичам. Все още обичам бившият си приятел, с който бяхме заедно 2 години, бяхме много влюбени и имахме много силна връзка, не се разделяхме един от друг дори и ден, но ето, че на него му направиха много добро предложение извън страната за работа и аз естествено го подкрепих в това да приеме предложението и да замине…Ето, че той замина. Беше ни колкова болна и на двамата, че сме далеч един от друг, той нямаше никакво време да си идва и така ставаше все по-трудно и по-трудно да поддържаме такава връзка затова един ден просто решихме, че е най-добре и за двама ни да се разделим. Разделихме се, но аз не съм спирала да го обичам. Той ме търсеше непрекъснато, но аз бях сигурна в решението си и едвам устоявах да не отговаря на неговите съобщения и обаждания. Мина известно време и аз намерих своя нов приятел. От общи познати дочух, че и той има приятелка. Не се бяхме чували от много време докато един ден не ми написа, че е
напуснал отбора и отново се прибира тук.
Скрит текст:
Засичам го всеки ден и той продължава да ме търси и да разпитва за мен, а това ме кара все повече и повече да мисля за него…Един ден бяхме на общ рожден ден. Там беше и неговата приятелка, но той не отдели цяло вечер погледа си от мен. Стана малко късно и приятелката му си тръгна, а той остана. Аз също останах с мойте приятелки. Всичко беше наред докато не пийнахме повече и двамата. Седнахме един до друг, прибрахме се заедно и всичко свърши с една прекрасна нощ. На сутринта думите му бяха наистина страшно мили, но аз бях категорична, че няма как да има нещо между нас (причината затова е, че той пътува страшно много и за много дълги периоди, а аз имам нужда от човек, който постоянно е до мен). Обясних му го. Каза ми, че ще откаже всяко бъдещо предложение само, за да е тук при мен или ще направи така, че аз да заминавам с него, но аз бях котегорична и отказах. Тогава той стана от леглото и ми каза ,, Знам, че ме обичаш и какво и да ми коства един ден пак ще сме заедно. Обещавам ти, че никой нямо да разбере за тази нощ и ако някой ме пита нещо ще отричам до последно, защото те обичам и знам, че няма да е последната, защото и ти ме обичаш!” и си тръгна. Сега не знам какво да правя, моля за съвет!!!!!!
Отбора, викаш, напуснал. Футбол, баскет?
Идея за сюжетен обрат.Той е останал без пари и е мислел, че тя ще го приеме обратно, но тя се е оказала малка алчна кучка и се е отдръпнала, след като се е уверила в актуалното финансово състояние.

# 18
  • Мнения: 31 736
Авторката нещо не се обажда Mr. Green

# 19
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 212
нека да измисли нова история и нов ник. Smiley

# 20
  • Мнения: 12 798
Отбора, викаш, напуснал. Футбол, баскет?
Идея за сюжетен обрат.Той е останал без пари и е мислел, че тя ще го приеме обратно, но тя се е оказала малка алчна кучка и се е отдръпнала, след като се е уверила в актуалното финансово състояние.
Трябва приятелката да го остави, защото е алчна кучка, а нашето момиче да го обича чисто и неудържимо и да го прибере и без пари. А после да се окаже, че той само ги е изпитвал, а всъщност има милиони.

# 21
  • Мнения: 14 862
Така ще е клиширано и не е интересно. Искам някой да уважи и нас, алчните кучки, и да пише с добро за нас.

нека да измисли нова история и нов ник. Smiley
Не съм сигурна, че никът е нов, но не мога да докажа. На предишната тема авторът вече е със сменен ник.

# 22
  • Мнения: 5 832
Само няма да се правите, че не ви се е случвало никога, пък макар и да не се е стигало до секс, а само до първите бази. Ей, в тая мама фраш от почтени жени бе!

# 23
  • Мнения: 12 798
Добре, той има милиони, дава ги на алчната кучка, а се събира с авторката, защото тя го обича безкористно.
Така вече?

# 24
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 212
Само няма да се правите, че не ви се е случвало никога, пък макар и да не се е стигало до секс, а само до първите бази. Ей, в тая мама фраш от почтени жени бе!
случвало ми се е, но аз само спя. за това съм легнал  rotfImbo

# 25
  • Мнения: 14 862
Добре, той има милиони, дава ги на алчната кучка, а се събира с авторката, защото тя го обича безкористно.
Така вече?
Те не са ли едно и също лице Joy

# 26
  • Мнения: 1 281
И цялата история обилно полята с алкохол...
Колко удобно приятелката му си тръгнала в подходящия момент и оставила настоящото си гадже с бившата, която пък е съвсем самичка.
Дали ти е истинска историята, хич няма да гадая...

# 27
  • Мнения: 18 299
Само няма да се правите, че не ви се е случвало никога, пък макар и да не се е стигало до секс, а само до първите бази. Ей, в тая мама фраш от почтени жени бе!
Не. Не ми се е случвало да изневерявам, нито до някоя си база, нито изцяло. Grinning

# 28
  • Мнения: 3 727
Божинката? Михайлов?!
Златка !!!!

# 29
  • Мнения: 5 832
Само няма да се правите, че не ви се е случвало никога, пък макар и да не се е стигало до секс, а само до първите бази. Ей, в тая мама фраш от почтени жени бе!
Не. Не ми се е случвало да изневерявам, нито до някоя си база, нито изцяло. Grinning
Не знаеш кво изтърваш. 😅😅😅😅😅

Общи условия

Активация на акаунт