🔥 Джан Яман 🔥 Свободна тема за размисли и страсти ... *тема 7

  • 52 528
  • 736
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 6 022
Грозденце, ето ти друга тогава

# 451
  • Мнения: 3 864
Грозденце, ето ти друга тогава


Ахх, тиии.... Animal See No Evil Joy


Олур! Този е Hands Ok Hand Heart Eyes

---------------------------------


Йозге Гюрел и Серкай Тютюнджу се събират отново след "Mister Error!"



Скрит текст:

Преди дни бе анонсиран нов проект на Йозге Гюрел, която изчезна след сериала „Mr. Грешен”, в който тя сподели главната роля с Джан Яман. Беше обявено, че Серкай Тютюнджу ще участва в новия телевизионен сериал на Гюрел "Hayaller ve Hayatlar", който ще бъде заснет за Bein Connect. Така Гюрел и Тютюнджу се обединяват в нов проект.

Йозге Гюрел стана много известна в страната след сериала „Mr. Грешен” започна да се излъчва в Италия и участва в някои реклами. Преди няколко дни беше съобщено, че излиза новият сериал.

Беше обявено и името на красивия актьор, който ще й бъде партньор в следващия й проект "Hayaller ve Hayatlar". Съответно, Serkai Tyutyuncu ще съживи героя Alaz. В допълнение към Ozge Gurel, в сериала участват и такива важни имена като Aibuke Pusat, Melisa Asli Pamuk, Yeshim Seren Bozoglu и Ozge Ozakar.

Серкай Тютюнджу, който всъщност е инструктор по сърф и навлезе в света на драмата с героя на Гьокхан в телевизионен сериал, наречен Humanity Crime, също беше много популярен с героя си Волкан в Afili Aşk. Серкай Тютюнджу получи най-високи оценки за ролята на героя Илкер, когото играе в телевизионния сериал "Невинност", след телевизионния сериал "Мистър Грешен".

След края на "Невинност" Серкай Тютюнджу прекара дълга ваканция, без да участва в проект. Красивият актьор вече се готви да се завърне на екран.

Очаква се новият сериал, който ще започне да се снима в следващите дни, да излезе на екрани в началото на 2022 г.

# 452
  • Мнения: 41 942
Добро утроо!












Желая ви щастлив почивен ден!

# 453
  • Мнения: 6 022
Здравейте, Джановистки!
В момента в който видях това чудо на природата, реших да ви го споделя



Възможно ли е толкова красота да се събере на едно място? Просто уникален!

# 454
  • Мнения: 3 864
Бона сера рагаци!


"Не се притеснявайте, скоро ще има изненади за всички..." Wear Crown Heart

 Това е прекрасното съобщение, което нашият сладък мечок Animal Bear написа на своя фендом Simple Smile





# 455
  • Мнения: 10 490


Heart Eyes С какво ли ще ни изненада този път Джано,
Коледа идва, какво ли е намислил,
само да не е с нЕкоя Снежанка*..
Stuck Out Tongue Winking Eye

# 456
  • Мнения: 3 864
Това: "Не се притеснявайте, скоро ще има изненади за всички...“ да споделя защо го е написал Слънчо...

Това е отговорът към тези, които се притесняват, че са поръчали книга от Амазон, а сега на 4.12. щял да разписва.....

Откакто стана известно, че Джан ще разписва книгата си, някои фенки (откачалки) се размрънкаха в ИГ и ТТ ..
Защо си бил делял феновете аджеба?! Защо едни ще имат разписана книга, понеже живеят наблизо, а други, които нямат възможност да отидат на 4. 12.  нямали да имат подписа му .. Rolling Eyes

Не мога да повярвам, че Джан трябваше да публикува това, заради някои така наречени фенове.. че всичко, което правят, е да се оплакват от всичко, което прави този необикновен ЧОВЕК! Вместо това, трябва да са благодарни, за голямото внимание, което им отделя.. Трябва да се засрамят!
Както винаги успокоява лудите жени .. Те знаят, че Джан е слаб за тези неща (обича и уважава феновете си) и злоупотребяват постоянно, както правеха многократно, крещейки пред вратата му, докато не го накарат да слезе на улицата по нощите... Те не заслужават никакво обяснение.....
Той е твърде мил и любезен към лудите.. чудя се, кога ли ще му свърши търпението....

Почти съм сигурна, че тези, които са поръчали книгата му онлайн, ще си я получат с автограф (или поне с напечатан такъв, което е по-малко вероятно, доколкото познавам Джан.. )
Вчера на клипчето с Джовани, се виждаха много книги на масата, които на 30.11 ще пътуват към феновете..
Предполагам, че няма да получат книга с подписа на Джовани ..........  Joy Joy

Душицата ни мила и добричка .... Innocent Heart


П.П. Все пак се надявам и на други "изненади".. и новата седмица да е наситена с добри новини.. ади бакалъм! Simple Smile

Последна редакция: нд, 28 ное 2021, 23:08 от grozdence.

# 457
  • Мнения: 10 948
ОМГ, а ние се чудим къде се изгуби Джан.. а той подписва в несввяст ден и нощ книги, за да задоволи прищевките и на последната откачалка на света... Сигурна съм, че тия, дето мрънкат най-много са онези, дето поне 2 пъти са му крещяли под прозореца и имат към стотина автографа и снимки с него, но искат още, още, още... пък ние сме будали и сме доволни на това да е здрав и да снима сериали... Rolling Eyes

За Коледа ще си пожелая търпение като на Джан, защото то е просто феноменално Smile

Добро утро, рагаци! Лека и успешна седница Hug

# 458
  • Мнения: 41 942
Добро утро,момичета!





🇮🇹𝑶𝒏𝒍𝒚 𝑪𝒂𝒏 𝒀𝒂𝒎𝒂𝒏 𝑻𝒆𝒂𝒎 🇮🇹@only_yaman·2м
Отворете книгата на живота си на няколко души. Само малка част разбира написаното, всички останали са просто любопитни ❤️💫💫💫
Добро утро
Скрит текст:
🇮🇹𝑶𝒏𝒍𝒚 𝑪𝒂𝒏 𝒀𝒂𝒎𝒂𝒏 𝑻𝒆𝒂𝒎 🇮🇹@only_yaman·2m
Apri il libro della tua vita a poche persone. Solo una piccola parte capisce cosa c è scritto, tutti gli altri sono solo curiosi ❤️💫💫💫
Buongiorno








Приятен ден и спокойна седмица!

# 459
  • Мнения: 3 864
Привет момичета

Джан Яман е главният герой на корицата на новия брой на TV Sorrisi e Canzoni, който излиза утре.
Напълно ексклузивно интервю от @tvsorrisi за отбелязване на издаването на неговата автобиография.
Жените го харесват, защото той много ги уважава, но и защото е красив.
Цитат: „Жените ме харесват, защото ги уважавам много."


И аз го харесвам, най-вече заради уважението му... охх, този човек ще ме побърка! Joy
Да си имаме уважението, моето момче... друго не ми трябва!! Rolling Eyes Joy

@tvsorrisi: "Как го обичаме! Джан Яман си казва в автобиографията „И на мен ми се струва странно“, затова решихме да го интервюираме, за да разберем всичко, абсолютно всичко за него. Можете да го намерите в цялата му красота от 30 ноември на будките. Знаете колко много обичаме да правим голям брой интервюта, но този път надминахме себе си."




Джан Яман отново е на второ място Nature Star2
сред турските актьори и актриси в седмичната класация на IMDB към 29.11.2021 г.
Класиран на 4322 от 11 милиона актьори по целия свят
🌐



Турска Преса - Само ги погледнете колко струват .... Animal See No Evil
И в крайна сметка, не знам как да я разбирам тази статия на комшиите.. честно! Rolling Eyes
Ако някой успее, моля да сподели! Simple Smile

Джан Яман е направил такова нещо, че италианските мъжки обувки са били хвърлени на пулове, номер 1 на италианските жени! „Турската харизма…”


Джан Яман духа като вятър, не се успокоява, като буря е. Джан Яман, един от най-харизматичните мъже на Турция, надмина дори известните италиански мъже със своята красота. Италианките, които виждат известния актьор, който от известно време живее в Италия, поглеждат назад. Турската харизма преобръща Италия с главата надолу. Ето подробностите.

Джан Яман е направил такова нещо, че италианските мъжки обувки са били хвърлени на пулове, номер 1 на италианските жени! „Турската харизма…”
Възходът на Джан Яман продължава. Едно от най-харизматичните имена на страната ни, успешният актьор от известно време е в Италия. Джан Яман, който играе главната роля с Франческа Килеми, снима телевизионния сериал "Viola Come il Mare" в Canale 5, Италия. Джан Яман, който обикновено има изблик на самочувствие в живота, ще играе мъж, чието самочувствие пълзи по земята, но който се е направил да изследва себе си в този сериал. Неговото име в сериала ще бъде Франческо Демир. И се дръж здраво, разбира се, жените ще се интересуват много от него..

Джан Яман наскоро направи изявления пред италиански вестници за новия си герой Франческо Демир и каза, че персонажът, който ще изобрази, ще действа с инстинктите си и че ще проявява интерес към жените с техните инстинкти, а не с мозъка им. В поредицата от 6 епизода много специални сцени ще се преследват.

Докато успешният актьор, чийто брат е полицай, каза, че ще се отдаде на тази роля, личният живот на успешното име, който отсъства известно време от родния си град, винаги е бил въпрос на любопитство. Джан Яман, за когото в днешно време се казва, че е италиански красавец, Турция изобщо не му липсва. Оказва се…

Успешният актьор, която обича италианските улици, булеварди и разбира се техните хора, продължава да споделя в социалните мрежи. Известното име няма намерение да се връща за известно време, според това, което се говори в Италия и света на списанията от известно време. Защото е много щастлив там...
[/size]
https://www.kocaelidenge.com/foto/8423353/can-yaman-oyle-bir-sey … zmasi-palermoda?1

-----------------------

Италианска филмова компания Lux Vide.

Скрит текст:
Трейлър на новата историческа драма "Леонардо" за великия художник и учен Леонардо да Винчи. Всеки епизод от поредицата е посветен на постиженията на изключителния Леонардо в изкуството и науката. „Леонардо” ще покаже какво стои зад големите открития и как е работил мозъкът на един гений. Освен това ни очакват плашещи тайни и мистерии, които обгърнаха връзката му с модела Катерина.

Премиера: 24 март 2021 г.
В ролите: Ейдън Търнър, Фреди Хаймор, Джанкарло Джанини, Матилда Де Анджелис



Грандиозна и красива работа! Hands Clap
Бедно ми е въображението да си представя, Сандокан, каква красота ще е..... Hands Raised Hands
Още на трейлъра ще се гътнем...
Heart Grinning

Трейлъра с руско озвучаване
«Леонардо» | Русский трейлер | Кинокомпания Lux Vide.

https://vk.com/canyamanfanklub?w=wall-199343470_125560

Рагаци, намерих и Бг. суб. на  "Аз, Леонардо" (Трейлър) / "Io, Leonardo" (Trailer) 2019
с участието на Лука Аржентеро


Последна редакция: пн, 29 ное 2021, 15:54 от grozdence.

# 460
  • Мнения: 10 948
Грозде, турската преса няма как да я разберем Joy Когато беше там, Джан беше ОНЯ, дето ходи гол и развращава забрадените кадъни. Като е в Италия е един от най-харизматичните мъже на Турция, дето покорява италианките... Последно? Joy Обаче пък за едно за прави - Турция въобще не липсва на Джан Joy

# 461
  • Мнения: 3 864
КНИГАТА вече е при някои фенове...... Scream Scream Scream

Нека преводите на цитати започнат СЕГА! Heart Joy

Скрит текст:


"И аз чаках утре, защото така беше казано, но ... преди няколко часа ... ИЗНЕНАДА
О радост, най-красивото, което можех да получа"


П.П. Лелеее.. не виждам подписа му, ще има гюрултия ми се струва.... Head Band Grinning

# 462
  • Мнения: 10 948
Scream леле изгледжа брутално яка книгата... искам и аз... Sob че нямам някой познат да ми я прати от Италия... аз гледах как да я поръчам от Амазон, ама нещо не разбрах има ли и колко е доставката до България. Май пак ще ходя да ровя, надъхах се, щом има и картинки JoyJoy

Редактирам се, 9.40 евро е доатавката до България.

Последна редакция: пн, 29 ное 2021, 16:01 от Ели-Мели

# 463
  • Мнения: 3 864
И такааа... Нямам какво да кажа за това! НЯМАМ!! Scream Heart Eyes


# 464
  • Мнения: 71
БЕЗМИЛОСТЕН БЕЗМИЛОСТЕН
Този човек ще ни умори, какво е това чудоооо Боже Боже.
Първо гледа като ангел
 
После е примамващо дяволче
 
Без думи пред това божество

Общи условия

Активация на акаунт