🔥 Джан Яман 🔥 Свободна тема за размисли и страсти ... *тема 7

  • 52 394
  • 736
  •   1
Отговори
# 90
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 980
Грозде, чудно би било да ни зарадват с нов и качествен ромком. Ама не виждам Джано как би могъл да си вмъкне в графика участие точно в този проект. Все пак нямаме никаква представа колко време ще продължи заснемането нито на Виолата, нито на Сандокан. Съдейки по постнатото от теб инфо, сценарият вече е готов, знае се и къде ще бъде излъчен, имаме си и режисьор, тече изборът на актьорите. При такава подготовка едва ли ще се стои с месеци да се чака някой. В крайна сметка целта на всеки продуцент е да изкара пари, по възможност по-скоро. Освен ако не държат непременно да участва точно определен актьор.
newsm12 Абе, много е относително.

# 91
  • Мнения: 10 802
Здравейте, рагаци Simple Smile

Грозде, интересна новина си ни донесла Simple Smile "Ако мъжете обичат.." звучи доста интересно заглавие и би отивало на Джан, обаче и аз мисля, че надали ще има време. Иначе няма лошо! Не го долюбвам Фарук бей, ама всяко участие на Джан в проект е добре дошло за него и за нас Simple Smile

Иначе... 3 часа нощес... Палермо... море от фенове... Джан едвам гледа, изморен от работа, но няма милост за него... то бива фенство, бива, ама вече... Confused



И днеска пак го чакат...

Последна редакция: пт, 15 окт 2021, 16:20 от Ели-Мели

# 92
  • Мнения: 3 776

УУУУУУУ МАМА МИААА Scream Бак, бак, паметник на Зевс са направили в Палермо! Scream Scream



ИГ пост от Джано!
"Монументални сцени днес 🎬🎬🎬 "


Не знам дали той го казва заради паметника отзад, или за него си говори.. Nature Fire Nature Zap Joy





========================================================

Ахх на кака повлеканчето размъкнато Kissing Heart сладък рошав гащьо... Heart Eyes



https://twitter.com/FanClubAlbatros/status/1449001323656056832

Един сладур и от вчера..


Скрит текст:

Профи, Ели, дотук бяхме с обсъждането на този въпрос! Hands V Grinning
Преди малко, Фарук е обявил, че е подписал с Алперен Дуймаз : ))
Скрит текст:

Последна редакция: пт, 15 окт 2021, 18:13 от grozdence.

# 93
  • Мнения: 10 802
За паметника говори, Грозде, за паметника зад него...




# 94
  • Мнения: 3 776
Елке, като почне Виолата, ще обсъждаме и забележителностите в Сицилия,
ще им обърнем специално внимание, тук в темата! Hands V
 (особено ние двете с теб, си падаме малко изкуствоведки) ..  Rolling Eyes Joy




ИГ Моника Селесте (дизайнер на костюми)
✒ "Нашите принадлежности ... 😂😂😂"




И  моментално следва коментар от Джано Joy



П.П. Опитах се да разбера, какво държи Франческо.. ами, на пепелник ми прилича на мен Rolling Eyes май е на някаква тераса, и се е запътил към маса със закуска (в ляво на снимката), по поста на Моника разбираме, че е по долнище на пижама... Rolling Eyes Joy
Абе,  вече съм сигурна, че сериалът се очертава да е мега интересен! Head Band Joy


Зумнах ви, да видите отблизо пепелника! Animal See No Evil Head Band


Последна редакция: пт, 15 окт 2021, 19:05 от grozdence.

# 95
  • Мнения: 10 400


Flowers Grapes ГРОЗДЕНЦЕ* гледах пижамата и не видях пепелника
 струва ми се, че това е разрязан Кокосов орех*  
Yum

Цитат

# 96
  • Мнения: 10 802
Абе, рагаци, какви пепелници, пижами и кокоси гледате...



Палмите, палмите ме интересуват мен!!!

# 97
  • Мнения: 3 776
Сoфи Kissing Heart Възможно е и да си права!! Joy  Ще видим Елка какво ще каже по въпроса, за този обект на нашето любопитство..  тя има "набито око" Flushed Joy

Елке, ти си! Hands Point Up



Други предположения също приемаме! Ноо, хубаво се вгледайте!!! Joy

П.П. Елке в една минута сме постнали Hands V Joy КАЗВАЙ КАКВО ДЪРЖИ ЗЕВСА!! Дей ми се прави на ЦВЕТАРКА! Rolling Eyes

Последна редакция: пт, 15 окт 2021, 21:34 от grozdence.

# 98
  • Мнения: 216
Здравейте, момичета!

Ели, и аз палмите виждам и нищо друго  Grinning

Италианската преса
https://www.perizona.it/2021/10/15/can-yaman-a-casa-chillemi-le- … -di-gotto_790952/

Джан Яман в дома на Чилеми, снимки от светкавичното посещение в Барселона Поцо ди Гото

Много специално пробуждане за съгражданите на бившата Мис Италия
Това е много специален подарък, който Франческа Чилеми даде на своите съграждани.
Вчера, Барселона Поцо ди Гото, град в провинция Месина, в който е родена бившата Мис Италия, днес актриса, имаше наистина незабравимо пробуждане.

Джан и Франческа на "Bar Dop"
Собствениците на "Bar Dop", разположен близо до гарата, завъртяха очи, когато видяха Джан Яман да влиза

След закуска неизбежните селфита
Турският актьор е в Палермо, където снима фантастиката "Viola come il mare" и като се възползва от почивката в снимките, придружи колегата си в родния и град. Двамата актьори закусиха и след това се отдадоха на феновете за автографи и селфита.

Снимката на Яман в кухнята обикаля социалните медии
Събуждането на любопитство е преди всичко кадър, който изобразява звездата от „Daydreamer“ в кухнята в това, което феновете наричат „Къщата на Чилеми“. „Кой знае дали използва Pasta De Cecco“, шегува се последовател, намеквайки за мястото, в което Джан Яман участва с Клаудия Герини под ръководството на Ферзан Озпетек.



ПП   коментар на рускиня
Е, да ... ... появата на Джан е като пробуждането на Етна

Последна редакция: пт, 15 окт 2021, 20:42 от Moni_Di9

# 99
  • Мнения: 3 776
И Полската преса от днес да сложа..  Hands V (транслейта е манджа с грозде, ама..) Joy

Джан Яман и горещите му снимки ви завъртат главата. Има върху какво да окачите око! Вижте секси снимки на турския актьор

Can Yaman е един от най -популярните и красиви турски актьори. Той се появи, благодарение на ролята си в сериала "Dream Love" и почти веднага спечели сърцата на феновете по целия свят. Турското парче и горещите му снимки могат да ви завъртат главата. Вижте го в галерията!

Джан Яман завърта главите ("zawroty głowy") на фенките

Can Yaman е един от онези турски актьори, които моментално спечелиха сърцата на феновете по целия свят. Той е известен с ролята си на Джан Дивит от " Dream Love " - световноизвестен красив фоторепортер, който започва да управлява агенцията на баща си и се среща с очарователната Санем (следава описание на РП)

След гигантския успех на "Ranny Bird", Yaman искаше да си почине и да се концентрира върху други интереси. Той хареса Италия, която първоначално трябваше да бъде трамплин за него от медийните сътресения в Турция. За щастие публиката на Апенинския полуостров също загубиха глави за него, а Яман бързо започна да завладява местния шоубизнес и се ангажира със сериала „Сандокан“.

Джан Яман царува върховно в класацията на най -красивите мъже

Роден през 1989 г. в Истанбул, актьорът е обожаван от полските жени. Нищо чудно, просто погледнете красотата му. Спортната му фигура, очарователната усмивка и проницателният поглед също привличат вниманието. (тук се върнах да погледна, дали авторката е жена, че има толкова набито и справедливо око.. Да, жена е!)

За много жени турският актьор е идеал и заслужава да бъде наречен най -секси мъжът в света. Can Yaman с удоволствие показва спортното си тяло в социалните медии. Всички се възхищават на разглобените му снимки.
Ще ги намерите в галерията ни!


Ако искате да :Окачите око" може да разгледате галерията .. Joy Аз окачих окото вече.. Rolling Eyes
https://www.telemagazyn.pl/artykuly/wymarzona-milosc-can-yaman-i … aktora-94465.html

Ей това са вече, достойни и компетентни медии! Hands V Hands Clap  Joy

----------------------------

 Очакват се диско сцени с Джан Яман!! Nature Zap Nature Fire



https://twitter.com/Mery1972_/status/1449073036909502472

Ооп, Виола и тя е по пижамка .... скоклива и щастлива ми изглежда! Rolling Eyes Joy
(ясна е работата.. отиде коня в рЯката....) Head Band Grinning



Последна редакция: пт, 15 окт 2021, 21:24 от grozdence.

# 100
  • Мнения: 10 802
Грозде, аз и Мони сме цветарки изглежда Grinning В смисъл обикаляме от едно голо клипче на Джано към друго като цветарки Grinning

Иначе Джано явно готви в кухнята на Франческа като я гледам как тя скача от кеф Grinning

Тази полякиня хубава статия е написала Grinning

И аз "окачих очите" Grinning

# 101
# 102
  • Мнения: 41 680
Здравейте,момичета!





Благодаря на всички за новите снимки,гифчета и преведени новини!

Jan Yaman Mania - За нея, за него ... За теб Flowers Strawberry
Парфюмният  майстор Джан Яман благослови емисиите ни с нов MASTERPIECE за неговия парфюм @canyamanmaniaofficial !
Той изглеждаш буквално в този вид @dolcegabbana - в горната част с бяла памучна риза с копчета и D&G дънкови дънки! Можете да поръчате  магическия/вълшебния парфюм Mania на Джан за окончателна сума (90 евро) от официалния уебсайт www.canyaman.it и не забравяйте да следете @canyamanmaniaofficial за последните новини,свързани с парфюма !!



Скрит текст:



Арт. Paqui Moya


Желая ви приятна събота! HugTwo HeartsFlowers Four Leaf Clover

# 103
  • Мнения: 10 802
Привет следобедно, момичета Wink

Клип от Джан от днес. Фенското море не стихва! Обичан е човека!  Blush

"Добро утро на всички  ❤️ Знаете, че сега работим усилено и трябва да се качваме на снимачната площадка ... Много пъти не мога да спра да се снимам с всички вас един по един, но много ви обичам. Нека всички помним маската 🙏🙏"



https://twitter.com/i/status/1449317816167981057

И стори от Джан. Плакатът гласи "Джан Бей, Палермо ви обича, както Неапол обичаше Марадона" Blush



П.С. Значи хем ме дразнят какви са полудели и досани, хем се радвам, че Джан е толкова обичан Yum

# 104
  • Мнения: 3 776
Добър вечер рагаци!
И стори от Джан. Плакатът гласи "Джан Бей, Палермо ви обича, както Неапол обичаше Марадона" Blush
Със сигурност му е станало много мило на Джан, от този плакат! Heart
Къде аджеба, Джано е най-обичан.. мерят си любовта, правят мили сравнения : ))
Като стана въпрос за Неапол (на италиански Napoli)
там Джан не е обичан, там той е обожаван, Боготворен! Hands Raised Hands Grinning
Да припомня.. Ето я любовта на Неаполитанци към Джано! Номер едно са!
(и това е преди излъчването на РП в Италия)
ИГ пост от Джан 2019г. "Моите празници в Неапол, пета вечер. Прегръдка за всички"

https://www.instagram.com/p/B1Z36HABJ2Z/?utm_source=ig_embed
Ето и снимка от посрещането му в Неапол..
Скрит текст:

Джан е просто едно прекрасно, уникално човешко същество Heart
Дарява любов, получава любов!
Heart
Нека никой не се чуди "защо", това е формулата! Hands Point Up


Елке, и аз се дразня на фенките, че са такива невъздържани и прекалено въодушевени, държат се неадекватно, блъскат се като ненормални, извън контрол са... Дори като ги гледам, ме хваща страх да не навредят (физически) на Джан.. 
Явно италианците са си такива, по-емоционални .. бих ги определила и като невъзпитани и груби понякога, гласовете им като истерични.. абе, явно Джано си ги приема и обича такива. Joy


Вижте този кадър от днес.. тези ръце..... Rolling Eyes



Джан и Франческа 16.10. пристигане в катедралата в Палермо за заснемане Sign Clapper
видеоклип от фенове..




На видеото се вижда, че Джано шляпа* с чехли.. Rolling Eyes Joy
Скрит текст:

Джовани и Мима (фризьорката) Сладури Joy



Забавление на снимачната площадка.. Франческа и Моника : ))
https://twitter.com/CanYamanMedia/status/1449379161047539716

Пристига подкрепление : )) Роберто и Франси на летището..
ИГ Роберто

Скрит текст:

Последна редакция: сб, 16 окт 2021, 19:07 от grozdence.

Общи условия

Активация на акаунт