Подаръци от Nimm2 за радостта в детските очи!

  • 10 769
  • 213
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 975
Постоянно се стараем да си доставяме повече емоционални, съвместни изживявания. Играем, разхождаме се, танцуваме, четем и често поднасям дребни изненадки, които усмихват сина ми.

# 196
  • Пловдив
  • Мнения: 1 361
Имаме си ритуал всяка вечер след като я взема от градината. 30 минути се борим на леглото и си говорим какво е правила в градината. След това вече се захващам с редовните домакински задължения.

# 197
  • Мнения: 855
Най-добрите подаръци са изненадващите.
Последно го изненадахме, като го заведохме на ферма... Истински се радва на животните, особено когато ги хранеше .

# 198
  • Мнения: 378
Винаги успявам да дарадвам моето дете с нещо дребно,нещо сладко,което обича и да му направя приятна изненада с любим вкус.

# 199
  • Мнения: 1 622
Обикновено, когато правим нещо двамата и усеща, че му се обръща пълноценно внимание, игра вечер, каране на ролери уикенда...а малката награда е нещо сладичко, когато е заслужил и съм го купила предварително, но той не знае.

# 200
  • Мнения: 253
Колкото и прозаично да е - торта с шоколадов ганаш и сметана, с малини от градината.

# 201
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 673
Вчерашното ни забавление.На лов за съкровища както той казва.

# 202
  • Мнения: 1 135
Отделям цялото си време на моето дете, защото и аз съм на принципа да отгледаме щастливи деца. Всеки ден я изненадвам с нещо сладко, а реално най- сладкото нещо в моят живот е тя, всяка нейна усмивка ме стопля повече и от най- сладкият шоколад на света.

# 203
  • Мнения: 1 775
Определено синът ми се радва най-много на изненадите. Гледам винаги в кутията за училище да му сложа нещо сладичко, което той обича, и винаги има любим десерт вкъщи. А сега в лошото време измисляме игри и гледаме филми, които той избира, като така се вижда, че той се чувства значим и по-голям вече. Определено е доволен и щастлив.

# 204
  • Мнения: 595
Вчера рано сутринта изненадах децата ми с любимите им палачинки! Зарадваха се много! 💗🤗
Обичаме да прекарваме време заедно, например с разходки сред природата, да редим пъзел  или да сглобяваме конструктор! 😍

# 205
  • Мнения: 354
    Обичам да виждам щастието в очите на детето ми. Последно я зарадвах с музикален поздрав с любимата й песен и тя си я пускаше няколко пъти от щастие.

# 206
  • Мнения: 376
Имаме си различни ритуали- винаги след баня се гушкаме си разказваме как ние минал деня, оставям и бележки в кутията за обяд, малки изненади.

# 207
  • Мнения: 522
Най-сладкото нещо, което наскоро направих за моето дете е да организирам празник изненада за рождения му ден.
Усмихвам го най-вече, купувайки му любими лакомства, а го изненадва с настолни игри, с които да играем заедно.

# 208
  • Мнения: 334
Старая се да изненадвам децата си всеки ден с по нещо малко и забавно-лакомство или преживяване, зависи какво съм успяла да измисля Blush Радват се на всичко Hug

# 209
  • Мнения: 7 279
Успявам да ги изненадам всеки ден с по нещо дребно-усмивка, прегръдка,  вкусно похапване, немърморене от моя страна...
Щастлива съм, когато се усмихнат!

Общи условия

Активация на акаунт