Колко често физиологичен разтвор в носа?

  • 20 884
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 46 518
За странични ефекти не знам, но със сигурност е неприятно, а не помага никак, само измъчих детето  Tired

# 16
  • Мнения: 2 266
По 5-6 пъти на ден.Няма проблеми.

# 17
  • Мнения: 242
За странични ефекти не знам, но със сигурност е неприятно, а не помага никак, само измъчих детето  Tired
Моя така е свикнал, че даже сам си слага.  Simple Smile Не му е неприятно.
Но си права че няма особен ефект.

# 18
  • Мнения: 6 461
Ако пък секретите са толкова много вземете други капки които ще помогнат. newsm78

# 19
  • Мнения: 242
Ако пък секретите са толкова много вземете други капки които ще помогнат. newsm78
Проблемът е по-скоро че не може да ги издуха. Някак си много са навътре, назад.
Всякакви капки сме пробвали. Докато не му се "прибере" третата сливица, все е така.
Направо е кошмар.

# 20
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 307
Ефектът при дъщеря ми е само, че успявам да накарам секретите да излязат навън.

# 21
  • Мнения: 2 534
Ефектът при дъщеря ми е само, че успявам да накарам секретите да излязат навън.
Ми да , т`ва е съществена част от лечението .
Аз правя промивки , защото моята е алергична ( още не се знае към какво , но редполагам , че като баща си от домашна прах) , а дори и да я лекувам пак първо отпушвам носа с физ. р-р и след това капвам капките .
Преди много се дърпаше , сега сама си дава , но си иска после "бони - бони " за награда

# 22
  • Мнения: 6 461
Ако пък секретите са толкова много вземете други капки които ще помогнат. newsm78
Проблемът е по-скоро че не може да ги издуха. Някак си много са навътре, назад.
Всякакви капки сме пробвали. Докато не му се "прибере" третата сливица, все е така.
Направо е кошмар.
Това май ,че е "заден ринит"(когато секретите се стичат в гърлото)
Ако е така не знам с физ. р-р дали ще стане работата newsm78

# 23
  • Мнения: 863
Ефектът при дъщеря ми е само, че успявам да накарам секретите да излязат навън.

аз си мисля,че точно това е целта на занятието newsm78и при нас само това е фекта,но аз точно това и искам да направя

# 24
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 307
Ефектът при дъщеря ми е само, че успявам да накарам секретите да излязат навън.
аз си мисля,че точно това е целта на занятието newsm78и при нас само това е фекта,но аз точно това и искам да направя

За мен по- добре би било и да лекува по някакъв начин  Grinning Така и така й го слагам  Crossing Arms

# 25
  • Мнения: 4 473
Абсолютно никакъв проблем. Използвай смело, може само да помогне и ускори оздравяването.

# 26
  • Мнения: 155
Колкото по-често, толкова по-добре. Независимо дали е Старимар, Хюмекс или от банка със спринцовка. По принцип казват, че е по-добре да е под налягане, защото се впръсква по-навътре. Дори и децата ми да са здрави и без сополи, сутрин и вечер пак има правя промивка за профилактика на носната кухина, откъдето се пъхат всички вируси и бактерии. Все пак това е солена стерилна вода, няма да навреди по никакъв начин, все едно да се потапяш в морето, само дето водата там не е стерилна Simple Smile.После цялото  неприятно съдържание от носа ти излиза и става естествена промивка. Grinning

# 27
  • Мнения: 539
само не знам как успявате да ги впръсквате и стеримара и капките,моя син не дава,реве и се дърпа,та се налага да му държа главата и ръцете и само така мога да направя нещо.

Общи условия

Активация на акаунт