Пациентки на ЦРЗ "Надежда" - тема 84

  • 51 079
  • 750
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 1 751
Ето информация за графика през декември:

https://www.nadezhda.bg/novini/praznichen-raboten-grafik-na-mbal … adise-center-923/

# 391
  • Мнения: 1 751
Да попитам, на кой телефон звъняхме за резултатите от трансферите? Кой от всичките беше на манипулационната?
Копи-пейстнала съм инфото на първа страница, ама ще си пиша червена точка Grinning

# 392
  • Мнения: 545
Здравейте, дами!
Бих искала да ви попитам някоя дали е пила Депакин след диагностична хистероскопия? Притесни ме това, че е медикамент за лечение на епилепсия и мания. Назначен ми е за 1 месец. Естествено прочетох листовката едва вкъщи и нямаше как да попитам каква му е функцията в случая при мен.

# 393
  • Мнения: 3 046
Мандария-на спешния свършва на 704 /коригирах/

Последна редакция: пн, 06 дек 2021, 17:12 от reninel

# 394
  • Мнения: 3 220
Манди, аз писах sms на докторката ми на друг не съм звънила.

# 395
  • София
  • Мнения: 23 165
а защо звъните като нищо съществено няма да ви кажат?
при пол. тест се записва час, при отрицателен също.

# 396
  • Мнения: 858
Аз след неуспешния и после след успешния трансфер звънях в манипулационната на този номер: 088 470 0704

Да попитам, на кой телефон звъняхме за резултатите от трансферите? Кой от всичките беше на манипулационната?
Копи-пейстнала съм инфото на първа страница, ама ще си пиша червена точка Grinning

# 397
  • Мнения: 747
Нова пациентка съм в Надежда и искам да ви попитам, ако искам да се свържа с даден лекар мога ли директно с него да говоря или трябва да звъня на друг, който да запише час? Питам, тъй като не съм от София и предполагам, че ще се наложи някога.

# 398
  • Мнения: 2 585
Звъните на регистратура и запазвате час. Поне при мен винаги така е ставало.

# 399
  • Мнения: 1 751
Звънях, защото ме интересуваше дали не трябва да включа фраксипарин към акард-а, защото съм с 2 рискови фактора. Засега акард бил достатъчен и ето, че отново ще му треперя.
Освен това ме интересуваше през колко дни да слагам пролутон от 500 - имах дозировка само за депо 250. Не ми се искаше да импровизирам и да си измислям през колко дни.

# 400
  • Мнения: 509
Успех на всички Simple Smile

# 401
  • Пловдив
  • Мнения: 1 096
МЕРКИ ЗА БЕЗОПАСНОСТ ЗА ДОСТЪПВАНЕ И ПРЕСТОЙ В МБАЛ "НАДЕЖДА" ПРИ COVID-19
Обновени на 7.12.2021 г. - промени в частта за достъп на татковци по време на раждане

https://www.nadezhda.bg/novini/merki-za-bezopasnost-za-dostupvan … y74uZEBjFH13EpdEk

# 402
  • Мнения: 76
Здравейте,
Вчера размразиха единственото ми ембрионче! Обадиха ми се вчера по обяд ,че изглеждало добре. Днес чакам пак да звъннат дали се развива добре и утре трансфер. Но още не звънят🤯 Ще ми се пръсне сърцето😁 Според вас до колко часа най-късно ще ми звъннат? 🤔

# 403
  • Мнения: 3 046
Може и към 16 часа..

# 404
  • Пловдив
  • Мнения: 1 096
Здравейте,
Вчера размразиха единственото ми ембрионче! Обадиха ми се вчера по обяд ,че изглеждало добре. Днес чакам пак да звъннат дали се развива добре и утре трансфер. Но още не звънят🤯 Ще ми се пръсне сърцето😁 Според вас до колко часа най-късно ще ми звъннат? 🤔
Имаше случай и в 18 ч са ми звъняли имах чувството че ще получа инфаркт.

Общи условия

Активация на акаунт