Какъв крем за лице използвате? – 21

  • 66 464
  • 741
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 70
А за Лия и деколте какво използвате? Свиди ми се да мажа от крема за лице, ще свършва 3 пъти по-бързо, а си е цена.. 😅🤦🏻‍♀️
Задължително мажа и шията. Преди не го правех, но като видях един ден някакви "изменения", реших, че трябва ударно да се погрижа. Наистина често неглижираме тази област,но тя е толкова издайническа, а толкова малко може да се направи след свършен факт. Мисля, че е много важна тази грижа и дори да не е с някакъв супер продукт, задължително се мажи. Можеш да вземеш някакъв по-евтин крем. Аз от бюджетните съм голям фен на Victoria beauty с охлюв.

# 286
  • Мнения: 2 503
Серията Неовадиол на Виши не е ли за много зряла кожа? Имам предвид 55-60 години.

# 287
  • Мнения: 39 380
О, ще почна и аз да мажа шията. Обаче от сега ми е гадно, защото ще се чувствам като лепеща.... Все едно съм малка яла съм праскова и съм се омазала със сока ѝ. И един по- така въпрос. Мъжете ви не се ли оплакват от целуването на кожа с крем в тази област?

# 288
  • София
  • Мнения: 22 769
Ако коремът е качествен, попива добре, няма да лепне.

# 289
  • Пловдив
  • Мнения: 5 938
И аз поради тази причина не мажа шията - винаги ми лепне и ми е неприятно усещането. Не съм открила крем, който да попива добре в тази зона, макар да използвам само от висок клас.

# 290
  • Мнения: 1 666
Знам, че ни е важно да изглеждаме добре и е хубаво да се взимат мерки своевременно. Обаче под шията се намира щитовидната жлеза, която е много чувствителен орган и не е редно да се подлага на действието на химикали. И поради тази причина аз бих третирала тази област само с натурални продукти, защото смятам, че здравето е най-важно. 🙂

# 291
  • Мнения: 22 935
Да допълня, че със същите неща, с които мажа деколте и шия, мажа и ръцете.На 44г съм и имам прекрасна кожа там.Не знам дали е ген или грижа.

Последна редакция: вт, 30 ное 2021, 14:03 от ДХ3

# 292
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
О, ще почна и аз да мажа шията. Обаче от сега ми е гадно, защото ще се чувствам като лепеща.... Все едно съм малка яла съм праскова и съм се омазала със сока ѝ. И един по- така въпрос. Мъжете ви не се ли оплакват от целуването на кожа с крем в тази област?
И аз се чувствам лепнеща,дори на лицето не обичам да слагам крем.Преди сън слагам основно,иначе ще ми е много неприятно през деня.
Хем много се потя,хем пък кожата ми без крем се бели от сухота.

И аз се замислих,ако все пак хората влагат повече страст и обичат да се целуват по вратлетата,не е особено приятно да изядеш парфюм/автършейв/крем(ползва тези изброените)...Моят приятел не се оплаква,не ме целува гадината,иначе се нагажда аз да го целувам.Някак съм му свикнала,че е такъв.

# 293
  • София
  • Мнения: 22 769
Според мен е съчетание на ген и грижа.

# 294
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Според мен е съчетание на ген и грижа.
И здравословно състояние,начин на живот-пушене,нощни смени и т.н.

# 295
  • Мнения: 22 935
Аз питам:” секс ще има ли “ 😄 Ако каже “не”, мажа смело.Ако съм се намазала  вече …еми….
Една вечер мъжът ми ме гледа какво правя и накрая заключи:” ако трябваше един час да те чакам за секс с това мазане, досега да съм заспал”😄

# 296
  • Мнения: 2 588
Понеже стана дума за мазане вечер, запомнила съм преди много години от една колежка ( която изглежда перфектно на 65г ), че нощните кремове се мажат между 19 и 21ч. Не знам защо, но много ревностно го спазвам 😁

# 297
  • Мнения: 2 607
Не энам,аэ нямам проблем с кремовете по врата. Важно ми е на мен да ми миришат ок, все пак аэ се дишам цял ден :Д. Попиват си напълно, дори маэните. В момента с удоволствие полэвам обаче Юсерин 5% уреа (той почти няма аромат), който е эа тяло. Аэ го мажа и на шията, прави я супер мека. Ароматите на Виши са много приятни също. Мъжът ми не се е  оплаквал никога. :Д А и честно каэано докато дойде време эа целуване, кремът ми е попил иэцяло. Парфюм си пръскам и по деколтето, нямам проблем с това също.

# 298
  • Мнения: 2 503
Понеже стана дума за мазане вечер, запомнила съм преди много години от една колежка ( която изглежда перфектно на 65г ), че нощните кремове се мажат между 19 и 21ч. Не знам защо, но много ревностно го спазвам 😁

И аз така.

# 299
  • София
  • Мнения: 22 769
20 минути са достатъчни на кожата да поеме нужното от един крем. Ако сме сложкли повече, може да се попие със салфетка.
Нямам проблеми с кремовете нанесени на шията.

Общи условия

Активация на акаунт