Какъв крем за лице използвате? – 21

  • 66 752
  • 741
  •   2
Отговори
# 720
  • Мнения: 2 511
Момичета , доволни ли сте от Шисейдо ?
До сега съм ползвала Filorga , Estee Lauder , Clarins.  Доволна съм и от трите , но очаквах повече резултати върху фините линии . Дали Шисейдо са по - добри ?
За себе си поставям Шисейдо пред всички други изброени.На второ място е Филорга в моята лична класация.Purple Heart Bio-Performance Advanced Super Revitalizing Cream е най- любимият ми крем, но е с плътна тексура и по- добре първо проби.

Категорично потвърждавам за Био Пърформънс на Шисейдо. Кожата ми е зряла и постоянно подложена на козметични процедури в салон. От тях се наблюдава леко изсушаване, отделно си е суха от годините. Шисейдото е великолепен при тези обстоятелства.
Бяха ми подарили една мостра на Диор - Потент нещо си, също превъзходна. Мисля да купя крема.

# 721
  • Orihuela Costa,Spain
  • Мнения: 547
Ползвам ги вечер,по препоръка на дерматолог,не съм очарована нито виждам някаква разлика.

# 722
  • Мнения: 1 380
Да, от Нотино съм получила достатъчно ментета.

Здравейте,може ли да попитам,понеже наскоро купих от нотино крем на Виши и на Дермакол,има ли начин да се провери дали са оригинални? Виждам, че вие коментирате кремове,които са на доста по-високи цени,но все пак  със сигурност на никой няма да му е приятно да получи менте. Иначе аз съм доволна от кремовете.  Благодаря предварително.😚

# 723
  • Мнения: 1 666
С Нотино аз никога не съм имала проблем. Често пазарувам от там и всичко си е ок. Точно за Шисейдо обаче, нищо нв мога да кажа. Срещала съм и друг път коментарии, че тази марка не е ок да се купува от там.
Серума с вит Ц на Клиник съм ползвала няколко пъти. Не е нещо уау, но като че ли кожата беше по-свежа от него. Сега съм решила да пробвам този на Юсерин.

# 724
  • Мнения: 23 111
ДоЕга всичко от Нотино е било ок, не знам как се разбира кое не е орогинално.

# 725
  • Мнения: 2 741
И аз искам да включа вит. С, но не ми се дават много пари, нещо по скромно.То какъвто и да взема е за 10-14дни и оксидира и затова не ми се инвестира много. Или юсерин, Виши ампулите много се колебая

# 726
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 584
И аз искам да включа вит. С, но не ми се дават много пари, нещо по скромно.То какъвто и да взема е за 10-14дни и оксидира и затова не ми се инвестира много. Или юсерин, Виши ампулите много се колебая
Този много го харесвам, при мен не оксидира, но го държа в хладилника https://novakoja.com/collections/geek-gorgeous/products/copy-of- … D1%82%D0%B5%D1%80
В сайта е посочено това: Срок на годност на отворен продукт, съхраняван в хладилник: максимум 3 месеца.
Срок на годност на партидата налична в NovaKoja (неотворен в хладилник): 11/06/2022
На мен ми стигна за около 2.5месеца като го ползвам само сутрин по 2 капкомера

# 727
  • Мнения: 347
За не зряла кожа препоръчвам слънцезащитния крем на Юсерин с фактор 30, радвам се, че го открих. Не стои мазно, попива добре.
https://www.eucerin.bg/products/sun-protection/sun-gel-creme-oil … l-dry-touch-spf30

# 728
  • Мнения: 3 820
Вит С
Това ползвам в момента. От Нотино е. Доволна съм. Ползвам след къпане, имам предвид след добро напарване. Не просто след измиване с вода на лицето. Така съм установила за себе си, че е по-добре. След като попие слагам крем.

# 729
  • Мнения: 1 903
Момичета,защо ползвате скъпи кремове,като резултата ще е един и същ.По добре козметични,дерматологични процедури за бръчки има много.Ботокси,филъри и др.

# 730
  • Пловдив
  • Мнения: 3 567
Момичета,защо ползвате скъпи кремове,като резултата ще е един и същ.По добре козметични,дерматологични процедури за бръчки има много.Ботокси,филъри и др.
Изобщо не съм съгласна!

# 731
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Момичета,защо ползвате скъпи кремове,като резултата ще е един и същ.По добре козметични,дерматологични процедури за бръчки има много.Ботокси,филъри и др.
Не е.
Аз не ползвам наистина скъпи,ползвам Виши и сега имам серум Paese,на който се радвам много.

Но...
Имам суха,болезнено суха и опъната кожа,ако не слагам крем,става на рани,боли...Имам заболявания,от тях е.

Когато ползвам крем от 3-4-5 лв,той НЕ попива,стои мазен върху кожата,тя страда.
Явно в по-скъпите наистина молекулата на хиалуроновата киселина е така направена,че попива в кожата и малко или много хидратира.И кожата се изглажда,светва...
Предполагам,че ЕЛ и от този клас ще са още по-добри,но няма как да ги ползвам,Виши ми е максимумът като сума и ги купувам, защото иначе е мъъъка.
Микса донякъде са ок от по-бюджетните,но не чааак толкова.
Явно в крем под 10 лв няма нищо,което да е ок за кожата и да я поддържа в добро състояние.

# 732
  • Мнения: 3 820
Момичета,защо ползвате скъпи кремове,като резултата ще е един и същ.По добре козметични,дерматологични процедури за бръчки има много.Ботокси,филъри и др.

Сериозно, ботокси и филъри ???

# 733
  • Мнения: 1 666
Ще ме прощавате, ама жените, които се психясват да си слагат филъри и ботокси, започват да изглеждат по един и същи начин и губят човешкия си облик. Нищо красиво няма в това.

Последна редакция: пн, 28 мар 2022, 09:07 от Viktoriai

# 734
  • Мнения: 14 499
Аз не бих си сложила нито филър, нито ботокс макар сигурно да имам нужда, а и възрастта ми предполага. Такива работи с бодене и пълнене с разни субстанции не са за мен. А те не са взаимозаменяеми с кремовете и серумите.

Общи условия

Активация на акаунт