🐱‍👤Маскираният певец🐱‍👤 в България - сезон 3, тема 4 - и по света

  • 30 598
  • 811
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 681
Навързах някои от уликите за перлата със Симона Загорова. Гледах нейни снимки - повталила се е. А и все си мисля, че трябва да има някой "от бранша" на Азис Grinning

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 26 376
Симона е висока,Перлата не е.

# 17
  • Мнения: 177
Нищо не ми хрувма на мен. Сигурна съм само за Заека - Игнатова и Прилепа - Иво Димчев. За другите нямам достатъчно обосновани предположения, за да опитам да ги проверя с някоя от по-ясните улики. Като казаха за дипломите на Малинката реших, че може да е Кали, но днес видях уликата за родния и град и че никой не говори за него, а Кали е от София..

# 18
  • Мнения: 5 846
Прилепът не ядял месо, а Васко каза, че Димчев ядял, и то много.

# 19
  • Мнения: 9 484
Прилепът не ядял месо, а Васко каза, че Димчев ядял, и то много.

То накрая тази улика може да се окаже нещо съвсем друго 😃

# 20
  • София
  • Мнения: 6 260
Нищо не ми хрувма на мен. Сигурна съм само за Заека - Игнатова и Прилепа - Иво Димчев. За другите нямам достатъчно обосновани предположения, за да опитам да ги проверя с някоя от по-ясните улики. Като казаха за дипломите на Малинката реших, че може да е Кали, но днес видях уликата за родния и град и че никой не говори за него, а Кали е от София..
Кали не е от София, а от околностите му Wink Преди години по информация от първа ръка беше от Мусачево, ама това не мога да го потвърдя; но със сигурност не е софиянка, бая кудош отнасяше по случая (миналия век и началото на този сме се засичали на Зимния и в Китен).

# 21
  • Мнения: 1 465
Прилепът не ядял месо, а Васко каза, че Димчев ядял, и то много.

То накрая тази улика може да се окаже нещо съвсем друго 😃
Васко и за Десислава миналия сезон каза,че не може да готви,а я представиха като баш кулинарка,тъй че не му вярвам на него.А тоя сезон представиха Дарин като роден край морето.Ако вярваме на уликите им...

# 22
  • Мнения: 7 191
Навързах някои от уликите за перлата със Симона Загорова. Гледах нейни снимки - повталила се е. А и все си мисля, че трябва да има някой "от бранша" на Азис Grinning

Тъкмо в Компроматите гледах ИГ видео на Симона от РД-то й.
Хич не е повталена, Перлата е поне наполовината на Загорова.

# 23
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 027
Порцеланът да си ходи тази седмица.

За мен Прилепът не е Иво Димчев, твърде често го споменават.Дори го дадоха като предложение от фейса, а тези ги пускат само на разсейване.

# 24
  • Мнения: 13 188
На мен пък Порцеланът ми харесва как пее и искам да остане. И другите с хубави гласове ги искам да стоят дълго - Госпожицата, Прилепът, че и Перлата. Писна ми от грачене. За Зайчето няма да плача.

# 25
  • София
  • Мнения: 5 755
Благодаря за новата тема! 🌺
Гласувах с нямам мнение.

# 26
  • Мнения: 4 144
Мен не ме кефи костюма на Госпожицата и няма да ми липсва.

# 27
  • София
  • Мнения: 709
А на мен Прилепа много ми прилича по глас поне на Коцето Калки. Доколкото си спомням той не яде месо, а и му пусках  стари изпълнения и  гласа е просто  едно към едно.

# 28
  • Мнения: 188
А на мен Прилепа много ми прилича по глас поне на Коцето Калки. Доколкото си спомням той не яде месо, а и му пусках  стари изпълнения и  гласа е просто  едно към едно.

За мен няма нищо общо. Гласът на Коцето е много по дрезгав. За мен е 1 към 1 с на Иво Димчев

# 29
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Благодаря за темата! Винаги перфектна!
Гласувах с нямам мнение, защото не мога да избера.Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт