🐱‍👤Маскираният певец🐱‍👤 в България - сезон 3, тема 4 - и по света

  • 30 546
  • 811
  •   1
Отговори

Анкета

Коя маска искате да падне?

Опции:

# 45
  • Мнения: 4 144
Аз пък не искам да остават пеещи, това не е формат за певци...
О , аз също не съм придирчива какъв известен ще остане, дали пее или не. Пък и след обработка всеки може да го направят пеещ.

# 46
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Случайност ли е интервюто?

Крисия: Преди го прикривах, но и аз съм човек, някои хора не го разбират


Преди я харесвах повече.

# 47
  • Мнения: 4 144
За Гъбарко ли я мислим нея?

# 48
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Аз не я чувам никъде, но имаше предположения за нея в темата.

# 49
  • Мнения: 537
Понеже много често взе да става тази грешка и от уважение към автора : Александра Бърк не е автор на Hallelujah, тя просто прави една от стотиците кавър версии. Песента е на Ленард Коен.
Според мен тук няма грешка.
Вярно е, че оригиналът на песента е на Ленард Коен, но в случая Прилепът пееше версията на Александра Бърк. "Smells like teen spirit" също е на Нирвана, но Перлата пя версията на Malia J, затова и бяха изписали това при нейното изпълнение. Както и с "Your song", която е на Елтън Джон, но изписаха името на версията, която изпълни Гларусът - тази от Мулен Руж.
Иначе благодаря за новата тема! Гласувах за това Букетът да си ходи. За мен пък е важно да слушам хубави изпълнения - Порцеланът пее много хубаво, докато тембърът на Букетът ме дразни и едвам я издържам.

# 50
  • Испания
  • Мнения: 37 503


Тръгнали сме към сцената...като преди 15 години!

Приятно гледане!

# 51
  • Мнения: 1 842
Как ще ги изтърпим двете стрини в панела цели 3 часа, хора... Smiley Приятно гледане и от мен! Misc Performing Arts

# 52
  • Мнения: 15 248
Гала пак ли се е опъвала. Днес замества Азис, но хич не ми изглежда добре. Очичките и на китайче, криви си устата.
Ей, зорлем се правят на маймуни, изглежда като прекарала инсулт с тая крива уста. Защо, бе?! Тя е хубавка(може да не я харесвам, но това не ми пречи да виждам хубостта и), защо си причинява това?!

# 53
  • DE
  • Мнения: 9 068
Галчето навсякъде ли мъкне мъжлето си със себе си Thinking

Букета изглежда ужасно тежък костюм, съчувствам на носещия го.

# 54
  • Испания
  • Мнения: 37 503
За какво му трябваше на Азис да заминава? Не стига, че набутаха Галя /какво се пъчи, все едно е глътнала бастун/, ами и благоверния ѝ, който си е боядисал косата.

# 55
  • Мнения: 2 991
Това си Орлин Павлов

# 56
  • Wonderland
  • Мнения: 652
Не знам кой е...явно аз съм си втълпила, че е Миро и него виждам в поведение и на места го чувам в глас Hug

# 57
  • Мнения: 6 131
Ужасен е Носорога днес.

# 58
  • Мнения: 9 478

И аз него чувам този път доста отчетливо.

# 59
  • Мнения: 15 248
Джастев вика: Абе, туй да не е Дилян Пеевски?! Нали отслабна?! Па и е под прикритие! Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт