Някой имал ли е такъв проблем?

  • 1 063
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 849
А защо не пробваш друга марка пюрета? Да не би да не й харесват тези?
Имах известен период ,в който Вики отказа да яде плодови .(захранен е със зеленчукови )Добавях АМ ,за да му  епо-близък вкуса .Ако пак откаже дай каша .

# 16
  • Мнения: 432
Аз бих те посъветвала да спреш сладките неща- плодовите пюрета и да предлагаш само зеленчукови. Известно време няма да ги приема, давай мляко тогава, после ще ги прояде  Peace
И аз така мисля.

# 17
  • Мнения: 107
и ние сме със същия проблем и направо незнам какво да правя

# 18
  • Мнения: 2 254
смесвам с плодови-така лапка Peace

# 19
  • Мнения: 20
Да, точно такъв проблем имахме в началото. Не искаше с лъжичка и съм смесвала зеленчуково с малко мляко, да го разредя и да минава през биберона. Накрая след няколко седмици се научи с лъжичката.

# 20
  • Мнения: 27
Бебка също не харесва зеленчуковите. Доста време играхме на `Познай кое ще ми хареса`. Пробвах различни марки, различни комбинации. Най- добре се приемат сладичките - тиква, морков. Ганчевите са като кремче и ги добавям към други, на които се опъва. От марките най-много хареса Семпер. Понякога добавям от безглутеновия Plasmon, за да стане по-сладко.

# 21
Пробвай да смениш лъжичката интересна нова например и купичката,при нас имаше ефект.За пазличните яденета различни лъжички...смешно ама действа.Успех!

Общи условия

Активация на акаунт