Керем Бюрсин преди и след "Почукай на вратата ми" (тема 105)

  • 32 967
  • 736
  •   1
Отговори
# 630
  • София
  • Мнения: 13 617
И Брифинг...





А през това време Ханде слуша песента "Не мога да те извадя от главата си"



И песента "Моята съдба"

Последна редакция: сб, 23 окт 2021, 22:36 от БлагаВест

# 631
  • Мнения: 4 730
Здравейте и от мен Animal Bee

Честит рожден ден, Аквамарин! Да си жива и здрава, много щастлива и обичана! Heart

Идвам да споделя малко видеа от туитър, видях че Слънчицето е качила някои, снимки, гифчета, но мисля , че тези не се повтарят. Специално за Марги, че не си използва туитъра и чака на готово линковете Joy

Заповядайте цялата сценка с кучето Heart
https://mobile.twitter.com/MilsG03/status/1451975013549101058

И цялата сценка с танца Joy
https://mobile.twitter.com/fannyvcf/status/1451984716761030664

На блузата на Керем пише "Обичам те много , както женската пъстърва обича мъжката пъстърва" Joy Някаква испанска шегичка е , заради римуването на думите Joy


За интервюто на Керем май промотираха нещо за понеделник, че ще го излъчат.


HeartHeartHeart


Последна редакция: сб, 23 окт 2021, 23:31 от mikipoli

# 632
  • София
  • Мнения: 5 740
Аквамарин, честит рожден ден! Blue Heart
Бъди здрава, щастлива и много обичана!!!


За тази челюст говоря… Cold Sweat

# 633
  • Мнения: 4 730
Бърборанка, благодаря че се включи, имаше опасност постът ми да стане километричен от редактиране и добавяне на нови снимки Joy

Така , до тук преброих поне 3 интервюта на Керем. За списание Елле Испания. За предаването TV Corazon по TVE. Друго интервю  за Divinity. Сигурно има и още Joy Няма лошо, повече материал за нас. Stuck Out Tongue Winking Eye





Дечко Joy
https://mobile.twitter.com/KylieWazen/status/1452003118460379139

На мен тук ми харесва много Heart Челюстта си и челюст , но усмивката му е 1 път! Stuck Out Tongue Winking Eye

Последна редакция: сб, 23 окт 2021, 23:53 от mikipoli

# 634
  • София
  • Мнения: 13 617
Прекрасно посрещане. Обичат го в Испания. Имали са фен-клуб на Керем.




# 635
  • София
  • Мнения: 5 740
Мики, дано само не го питат едни и същи неща, че в последните интервюта така става… Wink

Да, усмивката му е прекрасна, но за мен си е челюстта. По нея припадам. Heart Eyes

Усмивката е на второ място. Очите - на трето. Ръцете - на четвърто. Хайде, няма да продължавам… Grinning

# 636
  • София
  • Мнения: 13 617
Мики, дано само не го питат едни и същи неща, че в последните интервюта така става… Wink

Да, усмивката му е прекрасна, но за мен си е челюстта. По нея припадам. Heart Eyes

Усмивката е на второ място. Очите - на трето. Ръцете - на четвърто. Хайде, няма да продължавам… Grinning
Бърборанке, Керем е много хубав мъж. Уникален чар има и усмихнат и стиснал челюст.  Но ми се струва, че той не го осъзнава. Не се приема за хубав. И може би точно затова е обичан и харесван.
Ето ти го в различни варианти. Избирай си го.


# 637
  • Мнения: 5 078
Мики, дано само не го питат едни и същи неща, че в последните интервюта така става… Wink

Да, усмивката му е прекрасна, но за мен си е челюстта. По нея припадам. Heart Eyes

Усмивката е на второ място. Очите - на трето. Ръцете - на четвърто. Хайде, няма да продължавам… Grinning

Ханде не харесва това. Satisfied





# 638
  • Мнения: 8 928
Влизам да честитя на Аквамарин
Жива,здрава и всичко най-хубаво ти пожелавам!
Утре цял ден съм на работа вечерта не знам дали ще мога да правя тема не обещавам нищо така,че някак забавете защото не съм завършила макета.

Тази ще я добавяяя божеее куче и Керем....
Сетих се за Орфе офф

# 639
  • София
  • Мнения: 5 740
Ханде, убивайки с поглед всички лудо влюбени в Керем фенки, защото знае какво му мислят… Trollface






И Керем, ни лук ял, ни лук мирисал, неосъзнаващ колко готин мъж с тяло за грях е… и какви грешни мисли предизвиква. Scream


Не мога!!! Редактирам се. Мис Испания се е снимала с Керем и е постнала снимката в профила си.

Отивам да търся подходящо гифче, с което да изразя реакцията на Ханде… Grinning

Последна редакция: нд, 24 окт 2021, 00:33 от Бърборанка с розови очила

# 640
  • Мнения: 5 078
Все повече съм убедена, че поканата към Керем е с цел да популяризира събитието им. Коя от нас щеше да знае, че сега на Канарските острови е swim week? Satisfied

Ханде да ходи да пие една вода с лимон, че го налазиха симпатягата. Satisfied Хвалим Ханде винаги колко е красива и как трябва Керем да си я пази. Нека сега да сменим местата. Animal Speak No Evil





Миската не е лоша, но като нашата бамбина няма. Trollface

# 641
  • София
  • Мнения: 5 740
Ханде в конферентен разговор с Дилара и Гамзе в момента. Grinning


И някаква моделка е качила стори с Керем:

Пише, че го е направила заради някакъв испански фенклуб на Керем. Затова се е снимала с него и е качила снимката. Grinning

Не знам… Утре Керем ще има да заеква и да се обяснява на Ханде: “Яни… ъъъ… шей…” Grinning

Последна редакция: нд, 24 окт 2021, 01:24 от Бърборанка с розови очила

# 642
  • Мнения: 1 242
Цитат


Не знам… Утре Керем ще има да заеква и да се обяснява на Ханде: “Яни… ъъъ… шей…” Grinning


    А бе хич няма да се обяснява... Само като му мине Ханде като на дефиле по секси бельо и..... ❤️



    Иначе няма как да е по-харизматичен и мил Керем.... Чак кучетата го разбраха вече... 😍

# 643
  • Мнения: 10 210
Flowers Hibiscus Добро утро, прекрасни момичета! Flowers Hibiscus

Желая ви един страхотен неделен ден, изпълнен с много настроение и усмивки Simple Smile

# 644
  • Мнения: 3 240
Скрит текст:
Здравейте и от мен Animal Bee

Честит рожден ден, Аквамарин! Да си жива и здрава, много щастлива и обичана! Heart
Идвам да споделя малко видеа от туитър, видях че Слънчицето е качила някои, снимки, гифчета, но мисля , че тези не се повтарят. Специално за Марги, че не си използва туитъра и чака на готово линковете Joy

Скрит текст:
Заповядайте цялата сценка с кучето Heart
https://mobile.twitter.com/MilsG03/status/1451975013549101058

И цялата сценка с танца Joy
https://mobile.twitter.com/fannyvcf/status/1451984716761030664

На блузата на Керем пише "Обичам те много , както женската пъстърва обича мъжката пъстърва" Joy Някаква испанска шегичка е , заради римуването на думите Joy


За интервюто на Керем май промотираха нещо за понеделник, че ще го излъчат.


HeartHeartHeart


Самата истина е това, Мики. Joy Но,  тук го има всичко събрано на едно място /за което много благодаря/ и напоследък съвсем не ми идва отвътре да наминавам често през Т.

Общи условия

Активация на акаунт