Пазаруване от НМ, тема 54

  • 43 876
  • 738
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 9 477
Ето го. 90 лв. Само М размер останал.
Търси изображения в нета с Гуугл обектив. Дясна мишка клик върху снимката. 😊

https://www2.hm.com/bg_bg/productpage.1020936001.html

А, браво редакция. Има размери

Последна редакция: пн, 11 окт 2021, 21:11 от kopche

# 31
  • на пистата
  • Мнения: 5 840
Благодаря,точно със снимка търсих и не стана Sad

# 32
  • София
  • Мнения: 9 477
Точно пуловер и рокля искам да поръчам и пуловери намалени няма от тези, които гледам.
Има ли някой кодче останало случайно?
Досега мъчих един и се оказа, че не съм  преместила талончето при вече използваните онлайн, че да ползвам в магазин. 😔

# 33
  • Мнения: 4 387
Дайте мнения за детските зимни якета, размества ли се ватата като се перат и изобщо струват ли си? За това се чудя

# 34
  • Мнения: 1 889
И няколко часа след като казах, че ще пропусна намалението пуснах поръчка за близо 100 лева. 😫 Малкият е оборудван за лятото. Добавили са още доста неща, взех много къси гащи и тениски за по 5-6 лева.

# 35
  • Пловдив
  • Мнения: 3 223
kopche, мога да ти подаря код за 10% от върнат текстил. Ако те устройва,  пиши ЛС!

# 36
  • Мнения: 245
Привет! Има ли нова политика за Дългуча или съм в Черен списък? 🤔

# 37
  • Мнения: 2 236
И аз пробвам сега, но ми дава само БД, без 10% намаление.

# 38
  • Мнения: 245
И аз пробвам сега, но ми дава само БД, без 10% намаление.
На мен ми изписва, че кодът е неприложим! Явно са намерили, някой по-кадърен за кодовете.. Е! Ще се пести от поръчки!

# 39
  • Пловдив
  • Мнения: 1 309
На мен вчера ми го прие.

# 40
  • Бургас
  • Мнения: 10 348

И на мен.

# 41
  • София
  • Мнения: 19 249
Пише, че кодът не може да се ползва с други намаления.

# 42
  • Мнения: 245
Пише, че кодът не може да се ползва с други намаления.
Пробвах и с артикули на редовна цена - Не става пак! Дано да е временно явление, че не ми се поръчва с минимална стойност 50лв. Да я направят 20 поне! Няма да имаме зор за нови профили!

# 43
  • София
  • Мнения: 19 249
На мен ми хвана кодът 10% на намален суитчър. Обаче като добавих втори артикул яке - кодът намали него (по-скъпото нещо), а суичърът вече е на нормалната си цена.

# 44
  • Мнения: 107
Ако сте нов потребител и се абонирате за бюлетина, пращат на мейла код за 10% отстъпка само за този акаунт. Струва си човек да си направи нова поща и да се регистрира наново .. Sweat Smile

Общи условия

Активация на акаунт