Пазаруване от НМ, тема 54

  • 43 113
  • 738
  •   1
Отговори
# 45
  • have faith and be patient ..
  • Мнения: 4 674
Че за какво ви е нова поща, кодът не го ли знаете?

Неистово се опитвам да намеря момичешки грейки.. Никъде няма..

# 46
  • Мнения: 5 382
Кодът хваща, ако си направил нова регистрация или записване за бюлетин с нов имейл адрес (той може да е и фиктивен).

# 47
  • Мнения: 1 885
И аз като пусках вчера поръчка първо не ми го прие дългуча ( с нов мейл и регистрация ), върнах назад, рефрешнах и се получи номера.

# 48
  • Мнения: X
Аз дебнех една детска парка в пепел от рози да се появи отново и когато се появи реших да си направя нов профил и да взема 10% и БД, но установих, че от новия профил парката показваше, че е изрчерпана, а само от основния ми, на който я следях, можех да поръчам. Както и да е. Поръчах така само с БД за 59 лв.

Явно и те имат начини да стопират накои неща. Вече рядко пазарувам от сайта. Много малко стока, която реално е практична и много малко носими за мен дрехи. За детето само якета и шапки от там и летни рокли и сандали взимам. Клинчета на детето взимам ако има изчистени в розово и светло сиво. Иначе от Pepco и синсай взимам суичери, клинове и блузи от памук.

# 49
  • Мнения: 2 219
Кодът хваща, ако си направил нова регистрация или записване за бюлетин с нов имейл адрес (той може да е и фиктивен).
Досега виниги е работело, но днес не ще.

# 50
  • Мнения: 54 061
Да не се мъча тогава.
Дебна едни кецове, излязоха сутринта, но бързах да излизам , а нямах подготовка. Sunglasses
Сега ги гледам, че са изчерпани.

# 51
  • Мнения: 1 885
Не стига, че не правят кой знае колко впечатляващи намаления, ами и дългучът ще ни спрат 😅 Еми ще им намалеят поръчките, да си знаят. Ако направят БД за постоянно, няма изобщо да се занимавам с нови регистрации, ама 6,90 за доставка ще ме прощават.

# 52
  • Мнения: 733
Yanna, благодаря! Освен че минах с едни екстра -10%, уредих детето и с някои дрешки за лятото Joy
При мен се получи това с нова регистрация, само за инфо.

# 53
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 669
Дългучът работи, момичета!!!
Преди час направих нова рег. Не ми приемаше кода. Излезнах от профила. Сега пак влизам и сработи.

# 54
  • Мнения: 5 382
Кодът хваща, ако си направил нова регистрация или записване за бюлетин с нов имейл адрес (той може да е и фиктивен).
Досега виниги е работело, но днес не ще.
Моят пост е отговор на предходния пост - този на Алекс.

Пробвах току-що, направих нова регистрация и Дългучът хвана.

# 55
  • Пловдив
  • Мнения: 40 599
Аз попогледнах, ама няма все размери  и съм пас.

# 56
  • Мнения: 9 911

Получих тази блуза: https://www2.hm.com/bg_bg/productpage.0919273001.html , вярно е, че е леко уголемена, но за тази цена е повече от супер! (Само забравих да отбележа, че няма подплата, за мен не е проблем това - имам подходящо за под нея, но все пак да предупредя).

Последна редакция: вт, 12 окт 2021, 13:39 от fenyx

# 57
  • Мнения: 5 382
Пуснах тези с код

И още една поръчка със суитчър Били Айлиш и чорапи 5 чифта от дет.секция.

# 58
  • Мнения: 54 061
Благодаря, Феникс! Hug
Чудни са, има и номера, ще действам довечера! Stuck Out Tongue Winking Eye

# 59
  • Варна
  • Мнения: 25 212
Дайте мнения за детските зимни якета, размества ли се ватата като се перат и изобщо струват ли си?
Аз съм много доволна от якетата им, и детски, и дамски, и мъжки. Нищо не се размества, много са качествени според мен.

Общи условия

Активация на акаунт