Пазаруване от НМ, тема 54

  • 43 879
  • 738
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: X
Само от тях взимам якета. Супер са. Вече поредна зима момата носи парка с пух. Не мръдва. Чудесни якета!
Само веднъж не харесах едно непромокаемо, защото шумолеше плата. То беше особено и с асиметрично закопчаване. Най-обичам парките с бежов пух. Грешка нямат и за двата пола.

# 61
  • София
  • Мнения: 9 477
Чакам

Успях да намаля малко пуловера с любезно предоставеният талон  отстъпка от мила съфорумка! Благодаря още веднъж! Flowers Hibiscus

# 62
  • Мнения: 1 731
Че за какво ви е нова поща, кодът не го ли знаете?

Неистово се опитвам да намеря момичешки грейки.. Никъде няма..
Не знам за колко голямо дете. Аз пуснах това.

# 63
  • Русе
  • Мнения: 499
Към момичето което взе тези боти

Стават ли за панталон, или са по-широки горе?
Искам ги по-скоро за офис панталони, или евентуално дънки. Ако са много широки около глезена не ми вършат работа

# 64
  • have faith and be patient ..
  • Мнения: 4 674
Че за какво ви е нова поща, кодът не го ли знаете?

Неистово се опитвам да намеря момичешки грейки.. Никъде няма..
Не знам за колко голямо дете. Аз пуснах това.


За по-малки дечица ми трябват, мерси все пак, 110-116, и 122-128

# 65
  • София
  • Мнения: 1 460
Пуснах и аз поръчка за 60тина лв. с неща от намаленията и за пръв път не ми калкулира автоматично безплатна доставка. Добре, че се загледах преди да потвърдя поръчката и добавих кода на ръка. Confused

# 66
  • Мнения: 564
Опитвам се да пусна поръчка, но при адрес на доставка офис на куриер, пише, че доставят с Еконт, а не ми излиза от падащото меню офиса, до който искам да пусна поръчката. Как да го вкарам? Може ли малко помощ...

# 67
  • Мнения: 164
Пишеш улица и номер на офиса. Все едно си даваш твоя адрес, но отива там без да избираш отникъде, че е офис.

# 68
  • Мнения: 54 435
Избираш полето за домашен адрес.
За доставка над 50 лв.никога не се е махала автоматично доставката. Винаги с код 0405.
Освен, ако не сте ползвали дългия.

Последна редакция: ср, 13 окт 2021, 00:11 от DeVa®

# 69
  • Мнения: 403
Здравейте, момичета. Може ли да попитам, за колко точно дни ви идват поръчките? В понеделник пуснах едни неща, да знам дали има шанс да дойдат утре, евентуално... днес следобед вече пишеше "изпратено".

# 70
  • Мнения: 10 163
Поръчка от  06.10 получих на 11.06, но имаше и почивни дни в тези дати (в събота в нашия район Еконт не доставят).

# 71
  • Варна
  • Мнения: 25 242
Здравейте, момичета. Може ли да попитам, за колко точно дни ви идват поръчките? В понеделник пуснах едни неща, да знам дали има шанс да дойдат утре, евентуално... днес следобед вече пишеше "изпратено".
Абсурд според мен. Изпратено означава излязло от склада им, който не е в България. Още поне 1-2 дни минават, докато се види в системата на Еконт, чак тогава вече, когато излезе получено в офис на Еконт на следващия ден го носят.

# 72
  • Мнения: 1 889
Напоследък имам чувството, че много бавно идват пратките.

# 73
  • София
  • Мнения: 19 249
Тази парка става ли за не много студена зима?

# 74
  • Мнения: 4 389
Дайте мнения за детските зимни якета, размества ли се ватата като се перат и изобщо струват ли си?
Аз съм много доволна от якетата им, и детски, и дамски, и мъжки. Нищо не се размества, много са качествени според мен.
Вчера го видях в магазина и не ми хареса, честно казано. То като цяло с е хубаво, но като пипнах на рамото се оказа, че ватата на ръкава не е зашита отгоре към рамото. Другото, което се сетих, че няма да се хареса на детето, е липсата на джоб за бъркане вътре, има джобове, в които се бърка отгоре, но те не са удобни да си топлиш ръцете...

Общи условия

Активация на акаунт