Кафето у дома

  • 16 244
  • 309
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 647
Защо няма повече опции? Аз съм фен на кафето и го обичам както направено в кафеварка, така и от машина и джезве. Дори и шварц няма да върна. Нес кафе пия в работата.

# 31
  • София
  • Мнения: 1 481
У дома пия шварц, защото обичам кафето да е по много и в голяма чаша. Имам и кубинска кафеварка, но ако изпия обичайното количество ме удря в петите.
Ако не ме мързи, си правя лате макиато
Навън пия дълго еспресо със сметана. А, и кафето винаги е без захар.

# 32
  • Мнения: 1 232
еспресо,но напоследък залитнах и по шварц Hug

# 33
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
Вкъщи по бързата процедура- 3 в 1

# 34
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Нес кафе. Simple Smile

# 35
  • Мнения: 46 520
Вкъщи от "италианска" кафеварка кафеварка Кажете дали е същата като кубинската, за да знам как да гласувам  Rolling Eyes
Навън пия основно еспресо, а по-рядко нес с мляко.

# 36
  • София
  • Мнения: 11 711
Еспресо!

# 37
  • Мнения: 6 155
Еспресо  Hug

# 38
Първите две за деня са еспресо,а после фрапе/особено лятото/.  chef

# 39
  • Мнения: 4 965
Никол, точно това е въпросната "кубинка".

# 40
  • Мнения: 46 520
Никол, точно това е въпросната "кубинка".

Мерси, за първи път чувам, че италианската я наричат кубинска  Embarassed

# 41
  • Мнения: 4 965
Имам една много интересна книга за кафето. Вътре има истории, рецепти, вицове и т.н.
Ако я открия, ще пиша повече.
В една много стара тема в Готварския бях писала 10-тина от любимите ми рецепти за кафе, но нямам време да търся сега темата.
 Grinning

# 42
  • област Софийска
  • Мнения: 1 719
По принцип обичам еспресо и в работата, и навън пия такова - дълго. Но тъй като в къщи имам кафеварка шварц, следователно у дома пия шварц. При първа възможност възнамерявам да си купя кафемашина. Иначе кафенцето от кубинска кафеварка също ми харесва, нес също пия, но по-рядко. Единствено кафе на джезве не обичам.

# 43
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Експресо . Имам си машна и всеки ден си правя . Лятото беше развалена и временно бях минала на нес .

# 44
  • Мнения: 780
в кубинката и само без кофеин - за мен си купих малка кафеварка -за без кофеин , а на мъжо ми - голяма за нормално кафе/с кофеин/ morning Coffee

Общи условия

Активация на акаунт