Раждане във II САГБАЛ Шейново (4 тема)

  • 37 570
  • 727
  •   1
Отговори
# 405
  • София
  • Мнения: 4 713
Тъжна съм
Днес си взех епикризата и никъде не пише кой ми е изродил бебето.... 😔

# 406
  • Мнения: 2 523
В сайта на болницата има снимки. Може да познаете някой от там.

# 407
  • Мнения: 82
Получих отговор на въпросите си за акушерка. Но никой не казва за тези 110 лв!?
Здравейте, имам още няколко въпроса. За избор на акушерка още ли се заплаща 250 лв, защото на една приятелка са ѝ казали, че вече е 400 лв.? Аз сега отворих ценоразписа и там пише 250, но покрай това видях, че пък в графата "Нормално раждане" по НЗОК пише 110лв... Това така ли е?

И една молба =) Някой дали ще ми даде телефон за връзка с Жени Коричкова? Simple Smile



Тъжна съм
Днес си взех епикризата и никъде не пише кой ми е изродил бебето.... 😔

Пише го само в документа, който сте подписали при изписването. Аз снимах моя при първото раждане, без да знам че само там пише, та после се радвах, че съм го направила.

# 408
  • София
  • Мнения: 4 713
За нормално раждане не се заплаща нищо, ако е без избор на екип
При изписването помня че като дадох тоалета на бебето подписах някакви документи.... Там ли е писало?

# 409
  • Мнения: 82
Да, точно там. Благодаря за отговора Simple Smile

# 410
  • София
  • Мнения: 4 713
И този документ е останал в тях....

# 411
  • Мнения: X
а ти защо искаш да знаеш кой е ? ако е чисто е така без никакви официални неща влез в сайта Simple Smile ще го намериш по снимки и ще разбереш кой е бил

# 412
  • Мнения: 2 523
И аз го снимах. Снимах всичко което посписвах,  защото знам че не дават.
В онзи жълт лист пише състоянието на бебето в първите минути след раждането, израждащият екип, състоянието на водите,и какъв вид раждане е било. Той е само за болницата.  Не знам защо не ни го дават.

# 413
  • Мнения: X
е то това го пише и в бебешката епикриза , пише апгар еди колко си води еди кви си

# 414
  • Мнения: 2 523
В епикризата няма разбивката която се прави непосредствено след раждането. Всяка точка е обяснена. То не е задължително да го имаме, но е интересна информация.

# 415
  • София
  • Мнения: 4 713
Имам една съгражданка, която работи точно в родилно и то точно при бебетата и нея ще я попитам

# 416
  • Мнения: 770
На моята епикриза си пише др Арабаджиева
Която е изродила бебчо.

# 417
  • Мнения: 142
Здравейте момичета,
Тъй като реших да не раждам при моето АГ ,  а да родя в Шейново без избор на екип, така или иначе терминът ми е около нова година 🤣 когато дойде момента ще тичам натам. Та въпросът ми е  свързан с избор на акушерка- чета из темите за Имир Ибраим , но неоткриваем телефон за връзка с нея, ще съм благодарна ако някоя може да го сподели с мен (съжалявам ако сте писали вече за това и се повтарям, не намерих информация Sad ) в 35та седмица влизам с първо бебче и май сега е момента да звъня и да си задам въпросите.
Благодаря ви предварително ❤

Последна редакция: вт, 23 ное 2021, 16:00 от marmora

# 418
  • Мнения: 145
Здравейте, момичета.
Имате ли представа дали в болницата дават нощници или можем да си носим наши?
Леко раждане на всички :*

# 419
  • Мнения: 540
Здравейте, момичета.
Имате ли представа дали в болницата дават нощници или можем да си носим наши?
Леко раждане на всички :*
Още при приемането ще Ви дадат тяхна нощница. После също дават за смяна. Аз си носех 2 мои за всеки случай.

Общи условия

Активация на акаунт