Раждане във II САГБАЛ Шейново (4 тема)

  • 37 582
  • 727
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 16
ами по не ме е страх, пък и не съм от София, притеснява ме как ще стигна, кога да тръгна и какво ще е положението. Така го усещам просто, по подготвена и спокойна бих се чувствала, когато знам какво ме очаква

# 436
  • София
  • Мнения: 813
В този пакет 900лв влиза всичко до колкото знам, без документите за припознаване на бащата.
Може да потвърдите.

Някъде четох че може да се приготви предварително документ от нотариус за припознаване на детето, но имаше нещо че е валидно в Срок от един месец.

# 437
  • Мнения: 578
В болницата се подават документи за припознаване - 50 лв. Не приемат други. Стаята, в която се попълват документите, се намира в сутерена и там пускат и бащата, ако нямате брак.
И аз платих 900 лв. за избор на екип септември. Друго не съм плащала, но и не съм била във ВИП стая.

# 438
  • София
  • Мнения: 4 716
Ако нямате брак, бащата не го пускат заради Ковида

# 439
  • Мнения: 578
Ако нямате брак трябва бащата задължително да се подпише, че припознава детето. Няма друг начин да получи името и фамилията му. Затова го пускат само до тази стая. Няма право да ходи другаде из болницата. Ако са променили нещо от средата на септември, то документите трябва да се разписват на двора.
Ако имате брак само носите  брачното свидетелство.

# 440
  • София
  • Мнения: 4 716
Родих на 4 ноември... Бащата не го пуснаха и аз се подписах на негово място

# 441
  • Мнения: 232
Родих на 4 ноември... Бащата не го пуснаха и аз се подписах на негово място
Това се води документа измама и попринцип има доста сериозни санкции, както за този който го е направил, така и за този, който е приел документа, знаейки за фалшивия подпис Simple Smile
Но в нашата мила родина както знаем всичко е позволено Simple Smile

# 442
  • Мнения: 770
Родих на 4 ноември... Бащата не го пуснаха и аз се подписах на негово място
Това се води документа измама и попринцип има доста сериозни санкции, както за този който го е направил, така и за този, който е приел документа, знаейки за фалшивия подпис Simple Smile
Но в нашата мила родина както знаем всичко е позволено Simple Smile
[/quote
Ти не се притеснявай за това.
Колко неща се случват във държавата и какво са направили едно нищо

# 443
  • Мнения: 232
Родих на 4 ноември... Бащата не го пуснаха и аз се подписах на негово място
Това се води документа измама и попринцип има доста сериозни санкции, както за този който го е направил, така и за този, който е приел документа, знаейки за фалшивия подпис Simple Smile
Но в нашата мила родина както знаем всичко е позволено Simple Smile
[/quote
Ти не се притеснявай за това.
Колко неща се случват във държавата и какво са направили едно нищо
Така е, но промяната не идва само отгоре, ако човек няма самосъзнание, който и да избере да го управлява все тая....
Както и да е, това не е политическа тема, нито адвокатска кантора, аз просто изказах мнение, защото един път е минало, но не се знае утре кой ще е на смяна и в какво настроение ще е. От болницата като не искат да пускат вътре трябва да намерят някакъв друг вариант, за да се случват нещата.
Защото жената в случея не е имала избор и е била принудена от държавата да го направи това, иначе какво, баща неизвестен ли? Аз не обвинявам жената, просто изказах мнение Simple Smile

# 444
  • София
  • Мнения: 813
Родих на 4 ноември... Бащата не го пуснаха и аз се подписах на негово място
Това се води документа измама и попринцип има доста сериозни санкции, както за този който го е направил, така и за този, който е приел документа, знаейки за фалшивия подпис Simple Smile
Но в нашата мила родина както знаем всичко е позволено Simple Smile
[/quote
Ти не се притеснявай за това.
Колко неща се случват във държавата и какво са направили едно нищо
Така е, но промяната не идва само отгоре, ако човек няма самосъзнание, който и да избере да го управлява все тая....
Както и да е, това не е политическа тема, нито адвокатска кантора, аз просто изказах мнение, защото един път е минало, но не се знае утре кой ще е на смяна и в какво настроение ще е. От болницата като не искат да пускат вътре трябва да намерят някакъв друг вариант, за да се случват нещата.
Защото жената в случея не е имала избор и е била принудена от държавата да го направи това, иначе какво, баща неизвестен ли? Аз не обвинявам жената, просто изказах мнение Simple Smile

Имаше такъв случай на моя позната , но не помня в коя болница. Само там попълвали документи, но таткото не го пуснали в болницата заради ковид. Двамата нямат брак и така писали майката “ самотен родител “ и детето взело нейните имена. После хиляда разправии да сменят имената на детето …

# 445
  • София
  • Мнения: 4 716
Жална им майка ако бяха направили така!
То не е до настроение на служител а до разпореждане на някой по отгоре в болницата (шеф на болница)

# 446
  • Мнения: X
В пакета от 900лв влиза само избор на екип.
Вип стаята се заплаща отделно по 70лв на ден.
Припознаването се заплаща 50лв на регистратурата,бащата не го допускат дори да се разпише,на мен ми дадоха документа да му го занеса навън,за да го подпише и да го върна.
Това от преди 2 седмици.

# 447
  • София
  • Мнения: 4 716
Значи е променено

# 448
  • Мнения: 574
Момичета, влизам, за да се похваля с бебе Александър, който в края на ноември се роди бързо и безпроблемно благодарение на д-р Вецев! Искам и да напиша моите впечатления от престоя - наистина почти, да не кажа всички от персонала са мили и се грижат съвестно за пациентите. Условията ме изненадаха приятно - в тройната стая имахме ТВ и мивка, а всяка от нас разполагаше с голям шкаф с три големи чекмеджета. Щях да се прецакам яко с ВИП стая, защото ако не бяха момичетата, нямаше толкова бързо да вляза в час с някои неща. Друго си е да обменяш опит постоянно и да можеш да оставиш бебето за малко сокатп слезеш да си вземеш нещо пт долу. Чисто и ремонтирано е.

Искам също да попитам тези, които са били секцио и особено по Щарк - имахте ли в началото подутина на корема около белега? Нвщо като вълна (около 3-4 см широка ) е на фона на целия корем.

Имах и болки при уриниране които отминават с Цистостоп…

Иначе сум супер Simple Smile Наистина светкавично възстановяване след Щарка.

# 449
  • Мнения: 183
Аз бях секцио при Д-р Поптодоров нямала съм нито болки при уриниране, нито някакъв друг дискомфорт . Буквално като излязах от реанимация нямах абсолютно никакви болки, само леко опъване на шева. Ама не знам по какъв метод е било секциото , не съм се интересувала, но доколкото знам този метод вече всеки доктор го практикува, вече мускули не се режат .

Общи условия

Активация на акаунт