Раждане във II САГБАЛ Шейново (4 тема)

  • 37 555
  • 727
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: X
Така , Щарк не го практикува всеки доктор , и при Щарк разликата нее само в това че не се режат мускули, Страшно много невярно инфо се лее в мрежите . При нормалното секцио вече не режат Мускули, а Щарк е друго

# 451
  • Мнения: 183
Добре не всички, повечето доктори правят Щарк или поне тези, които аз знам Simple Smile

# 452
  • Мнения: X
много малко са такива Wink в Токуда например никой не прави Щарк а пък работят доста известн. доктори , Ташков пък льже че го прави , и вече беше хвана. , и точно той баламосва хората Simple Smile Но както и да е , не рязането на мусколи нее Щарк, иначе да вече никой не ги реже

# 453
  • Мнения: 602
Доколкото знам в Шейново само Вецев и Велев оперират по Щарк. Аз не бях по Щарк, тъй като ми е второ секцио, но мускули не са рязали.

# 454
  • Мнения: 574
А ти като не си била по Щарк имаше ли такава “вълничка” или “възглавничка” над белега и изчезна ли после? На англ. го наричат shelf

# 455
  • Мнения: 8
Здравейте мили дами, искам да ви питам някоя от вас дали се е следила или раждала при д-р Лозанов. Имате ли някакви наблюдения от него. Предварително благодаря.

# 456
  • Мнения: 232
А ти като не си била по Щарк имаше ли такава “вълничка” или “възглавничка” над белега и изчезна ли после? На англ. го наричат shelf
Аз не съм раждала в Шейново и не съм сиг по какъв метод съм раждала, възстанових се на 100% на 3,4 ден, остана съвсем леко опъване и тази вълничка, в последствие и тя изчезна, но нямам никакъв спомен след илко време. Все пак това е наранена тъкан и е възможно да има подобни подутини. Сега /4год по-късно/ белег от секциото ми е почти незабележим и очаквам второ такова Simple Smile

# 457
  • София
  • Мнения: 5 619
Привет,
Имам едно раждане в Шейново преди 4г, сега съм бременна с второто ми дете.
Препоръчват ми д-р Вецев и виждам, че и тук коментират доста момичета за него. Претрупан ли е, много ли се чака за преглед при него? Ще пътувам от съседен град, работя и не ми се иска при всеки преглед да си взимам ден отпуск. Той държи ли на естественото или пробутва само секцио? Нямам нищо против, но съм раждала нормално и без противопоказания, не искам да ме оперират.
Вие при кой доктор се следите? Със сина ми трябваше да раждам с Гагова, но не се получиха нещата и родих с екип на смяна.
Сега е 900лв избор на екип, епидурална упойка включва ли се?

# 458
  • Мнения: 1 021
Трябва да си запишете час предварително доста време напред, доста е зает. Вижте на сайта на Супердок кога има часове. И по принцип доста се чака пред самия кабинет, обикновено има по 5-6 жени с близки часове. Но чакането си заслужава Simple Smile Според мен ако нямате показания за секцио, и той би ви предложил естествено раждане.

Последна редакция: ср, 08 дек 2021, 04:57 от mariamp28

# 459
  • Мнения: 578
При Вецев има дни, в който може да чакате 2-3 часа. Но има и такива, в който графика се спазва. Всичко зависи от това дали няма някое спешно секцио в Шейново. При мен беше така и вместо да си тръгне в 12 на обяд от смяна и да отиде да преглежда в кабинет, ми направи спешно секцио в 13.30 и си тръгна след това. Той преглежда в Поликлиника България ( на сайта им може да резервирате час) и в МЦ Феникс в Разсадника ( часове има през супердок). И за двете места часове има за след месец. Ако имате късмет и някой се е отказал от часа си, може и да го вземете. Внимателен е към пациентите и в болницата след раждане дори да не ви е ден за преглед, като е там идва да ви види. Аз лично го препоръчвам. Първата ви операция беше в Щерев и не знам по кой метод е правена, но при Вецев бях по Щарк и доста по-бързо се възстанових.

# 460
  • София
  • Мнения: 4 713
Вецев го препоръчвам с две ръце, чакането колкото и да е дълго си заслужава, мисля че той беше против секцио, не го препоръчва!
Много ме е яд че не е и педиатър
... Поинтересувах се, но не е!
Още 10 деца са имам пак той ще ме следи

# 461
  • София
  • Мнения: 813
За Вецев си записах час преди две седмици за 07.02.2022 тогава имаше най-скоро и бяха два свободни часа…

# 462
  • София
  • Мнения: 4 713
За преглед или следене?

# 463
  • София
  • Мнения: 813

За преглед, да се запознаем както се казва, и да ме следи преди раждането. Очаква се началото на март да раждам.

# 464
  • Мнения: 111
Проверявайте в Супердок често защото се случва да се освободи по-скорошен час.

Общи условия

Активация на акаунт