Раждане във II САГБАЛ Шейново (4 тема)

  • 37 475
  • 727
  •   1
Отговори
# 465
  • София
  • Мнения: 4 711

За преглед, да се запознаем както се казва, и да ме следи преди раждането. Очаква се началото на март да раждам.
Съветвам те да му звъннеш
Аз така направих в 7г.с. И каза че иска да ми направи всичко необходимо ФМ и темподобни.... В 11 г. С. Ме прегледа и записа

# 466
  • София
  • Мнения: 1 456
Цитат на: Неизвестна16 link=topic=1375022.msg43932853#msg43932853
Сега е 900лв избор на екип, епидурална упойка включва ли се?
[/quote
Да, 900 лв платих за естествено раждане с упойка.
Леко раждане.

# 467
  • София
  • Мнения: 5 617
Записвам час за Вецев, а междувременно ще отида при друг, че не мога да чакам толкова време. Благодаря, момичета, дано се разберем с доктора.

# 468
  • Мнения: 8
Здравейте, всички при д-р Вецев ли сте раждали? Мнения и препоръки за някой друг доктор ще дадете ли?

# 469
  • Мнения: 457
Здравейте, всички при д-р Вецев ли сте раждали? Мнения и препоръки за някой друг доктор ще дадете ли?
Аз съм раждали при доктор Китанова и доктор Зарев. Изключително доволна съм и от двамата.
Доктор Гагова ми следеше бременността, но беше поела друг ангажимент за раждане, когато я попитах.
Доктор Кожухарова - приятелка е раждала при нея и е доволна, а мен ме заши след раждането.

# 470
  • Мнения: X
Аз раждах при д-р Иво Димитров,като последния месец и половина и се следях при него.
Изключително позитивен и приятен като човек,от регистратурата седя с мен при цялата процедура по ковид тестове и приемане.През почивните си дни пишеше във Вайбър,за да се поинтересува от състоянието ми.
Останах много доволна,предвид,че ми беше първо раждане и като цяло съм от страхливите.

# 471
  • Мнения: 8
Благодаря за споделените мнения Simple Smile

# 472
  • Мнения: 327
Аз раждах при д-р Татяна Абаджиева и в момента следя втората си бременност отново при нея. Препоръчвам я с две ръце.

# 473
  • София
  • Мнения: 4 711
Но Вецев си е Вецев - - - - - няма равен!!!

# 474
  • Мнения: 331
Братовчедка ми е много, много доволна от д-р Николай Герджиков, а приятелка препоръчва с две ръце д-р Мишел Шоайб.

/Аз раждах при д-р Вецев/

# 475
  • Мнения: 183
Аз раждах при д-р Поптодоров.
Млад и много готин доктор.
Много грижовен, идваше в реанимация да ме види след секциото два пъти, отиде до неонатологията да му дадат сведения за бебето, снима я и ми прати снимките, после идваше в стаята да ме проверява как съм. Страхотен е, с две ръце го препоръчвам !!!

# 476
  • Мнения: 145
Здравейте!
Някой дали има списък за необходимите неща при постъпване за раждане?
Снимките, качени на сайта им са с ужасно качество и нищо не се чете.

Благодаря

# 477
  • Мнения: 38

Мисля, че това е списъка 😊

# 478
  • Мнения: 145
Много благодаря:)

Мисля, че това е списъка 😊

# 479
  • София
  • Мнения: 262
Здравейте, включвам се по темата сега, но ви следя от известно време. Simple Smile

Следя се при доктор Вецев и вероятно и ще раждам при него в Шейново. Да споделя мнение за него той не убеждава пациентките си за начина на раждане освен ако не смята за най-безопасно за тях и бебето. При мен се налага секцио, а и аз искам да раждам така и не сме имали противоречия.
За чакането пред кабинета (поне в поликлиника България) мога да кажа, че съм чакала и 1 час и изобщо не съм чакала - всичко зависи от пациентите и от ражданията, за които викат доктора. Също така може да взимате и таткото с вас, понеже при нас това беше задължително да гледаме бебето и двамата.
Доктора е супер натоварен, но ще ви обърне внимание със сигурност дори и със забавяне. Аз се следя при него и в МЦ Щерев понеже прегледите ми при него са през месец, което за мен е твърде много време.
Не съм от София и работя и досега всеки пък си взимам отпуск, защото не се знае кога може да приеме Вецев (за въпроса, които беше зададен), затова от моя опит е по-добре да си пуснете по възможност отпуск.

Искам да попитам някой избрал ли си екип за раждане и как става това? Искам да раждам с екип, но нито знам как да се запозная с екипите, нито как да избера подходящ. Ще съм благодарна на мнения за екип Hands Raised Hands

Общи условия

Активация на акаунт