Искам да видя истината къде е?

  • 3 818
  • 59
  •   1
Отговори
# 15
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
аз все още чакам.....

# 16
  • Мнения: 4 176
Въпросната може да е много имотна и да имат няколко апартамента Simple Smile

# 17
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
Моля Ви, не и давайте идеи с които може да мине метър.Нека чуем тя какво ще ни каже, ако изобщо каже.Аз искрено се надявам, че ще се включи, въпреки, че май вече губя надежда Confused

# 18
  • Мнения: 4 176
Моля те, когато човек е "обвинен" в лъжа, винаги, ще намери адекватен начин да се защити. ОТносно идеите, за да и се повярва трябва да се аргументира с факти, а те няма как да се скрият. Така, че споко.

# 19
  • София
  • Мнения: 62
Може момичето да не влиза всеки ден във форума.

# 20
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
Да, разбира се, че трябва да се аргументира ама знам ли....

bouba И ооо да и аз на това се надявам

Е, ама е била последно активна:
Последно Активен:     понеделник, 30 октомври 2006, 11:27
 Confused
Има ли на някоя от Вас да е писала на лични по повод случая?

Последна редакция: пн, 30 окт 2006, 18:01 от s_sunny

# 21
  • София
  • Мнения: 4 578
И аз се видях с Десислава 69. Дадох й дрешки за бебета, чаршафчета, одеалце...
Видяхме се за 2 мин /беше с такси и бързаше/, но не ми изглеждаше да лъже момичето. А и нейното дете е по-голямо, а тя иска дрешки за 2 месечни.
Още в началото ми мина през ума, че може нещо да не е наред, даже помолих Рут да се свърже с нея. Но нуждаещите се майки, така и не искаха да кажат къде живеят. Било голяма мизерия и т.н. Възможно е, но можеше да се видим и навън...

# 22
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
Дори и за секунда не се бях усъмнила.Ние също се чувахме и даже днес съпругът ми трябваше да и занесе нещата, но като ми даде адреса......много се замислих.
И да, това, че живеят зле, не пречи да се видим, нали така?!
Защо не се включва да каже нещо, не вярвам да има човек който би се оставил така да го клеветят, ако не лъже!

# 23
  • София
  • Мнения: 663
съни, не очаквах такива неща от тебе. да пишеш подобни работи във форума. познаваме се, знаеш къде живеем, знаеш дом. телефон. ако наистина се притесняваш можеше да се обадиш, за да разбулим твоите съмнения относно случая преди да почнеш да оплюваш хората в нета.

 Жена ми Деси ще отговори по темата утре. След като се запознае с целия "материал"

сега включих  форума и се изненадах колко кал има за измиване ...

"БЛАГОДАРЯ ", СНЕЖЕ!!! ЖАЛКО Е ЧЕ ТИ ПОМОГНАХМЕ (ПРЕДИ) НА ТЕБЕ В НУЖДА...  Crossing Arms

# 24
  • София
  • Мнения: 6 743
Eто, че развитие има.Защо наистина след като сте близки и се познавате не и се обади лично да питаш какво става, а първо пусна тема?
Явно нещата не са това което са  Peace

# 25
  • Мнения: 258
съни, не очаквах такива неща от тебе. да пишеш подобни работи във форума. познаваме се, знаеш къде живеем, знаеш дом. телефон. ако наистина се притесняваш можеше да се обадиш, за да разбулим твоите съмнения относно случая преди да почнеш да оплюваш хората в нета.

 Жена ми Деси ще отговори по темата утре. След като се запознае с целия "материал"

сега включих  форума и се изненадах колко кал има за измиване ...

"БЛАГОДАРЯ ", СНЕЖЕ!!! ЖАЛКО Е ЧЕ ТИ ПОМОГНАХМЕ (ПРЕДИ) НА ТЕБЕ В НУЖДА...  Crossing Arms
Деси,много бих искала да изясниш случая ,бях трогната  от това,че помагаш на двете мами, възхищавах се на това, че вместо да се радваш на детето си, ти отделяш от свободното си време за други хора. Дано да не съм се излъгала в тебе.............

# 26
  • Мнения: 2 249
тц тц тц-ква интересна тема -а аз съм я пропуснала-сега обаче ще следя с интерес поредната мистерия на форума Joy Crazy

# 27
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
съни, не очаквах такива неща от тебе. да пишеш подобни работи във форума. познаваме се, знаеш къде живеем, знаеш дом. телефон. ако наистина се притесняваш можеше да се обадиш, за да разбулим твоите съмнения относно случая преди да почнеш да оплюваш хората в нета.

 Жена ми Деси ще отговори по темата утре. След като се запознае с целия "материал"

сега включих  форума и се изненадах колко кал има за измиване ...

"БЛАГОДАРЯ ", СНЕЖЕ!!! ЖАЛКО Е ЧЕ ТИ ПОМОГНАХМЕ (ПРЕДИ) НА ТЕБЕ В НУЖДА...  Crossing Arms

Малко сте нахални ми се струва!Не ме карайте моля да събирам факти от живущите в блока.След като сте толкова сигурни, то тогава защо не дадете обяснение за прословувата чистачка в блок 57 която чисти с бебе в ръка?!Нали за това става въпрос?
Скъпи приятелю Желю, колкото си ми помогнал ти, толкова съм ти помагала и аз!Не забравяй дните когато готвих и гледих войнишките ти партенки, защото нямаше кой да те погледне!Съжалявам, че споделям такива неща, но си го изпросихте!!!След като си толкова мила и отзивчива, защо изчака чак вечерта, а не още сутринта когато си влизала във форума?

Дамаянти Не съм вярвала, че така лесно можеш да се вържеш!Защо не съм се обадила, ли - защото от много отдавна прекратих отношенията си стах.Защо - защото сестрата ми беще близката, а тя се ожени и замина.Брата съм го уважавала защото е бил част от сестрата!Нямах никаква представа, че това е съпруга на мой добър познат.Както казах по-горе аз се обадих за да разбера за какво иде реч и тогава разбрах, че тази жена е съпруга на въпросния ми познат.И не мисля, че такива неща трябва да се уреждат тихомълком, та това е престъпление за мен!!!

# 28
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
Не мога да повярвам, че предпочитате да застанете на човек който явно послъгва само и само за да не сте били излъганите вие!Неправо е ужасно тъпо!Какво си помислихте, че аз ей така си решавам и си клеветя.
Ок нямате проблем, кажете и ще го докажа ВЕДНАГА!Как ли отиваме веднага на въпросния адрес, искаме среща с чистачката която и на документите за отчета на блока може да се види от колко време работи там!Нали за това се хванах аз, че някъде има лъжа - за чистачката на входа!
Цитирам от другия пост
нека помогнем на две мами с оскъдни финанси. едната мама чисти входа ни, виждам я всяка седмица метеейки гушнала бебето си(бащата работи на две места, но почти без пари)

И защо той, а не тя пише и го правят така, че видиш ли аз не зачитам помоща им или и аз не знам, направо съм онемяла!На какво разчитат, не мога да разбера и с кой материал ще се запознава въпросната, то то са няколко реда, не съм посала дисертация!
Аз не съм застанала срещу теб Желю, а срещу приомите на съпругата ти!

Последна редакция: пн, 30 окт 2006, 23:08 от s_sunny

# 29
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
Моля поне дайте обяснение за чистачката в блока Ви!
Хайде Желю включвай се!

Общи условия

Активация на акаунт