Възможно ли е да ти объркат бебето в болница?

  • 3 288
  • 51
  •   1
Отговори
# 45
  • в бяла къща с голямо дворче... след софийското околомръсно
  • Мнения: 908
И мен понякога ме хващат лудите и ги мисля едни такива, но пък каква майка ще съм, че да не си позная бебето?! ooooh!
Кажете, че не е възможно наистина...

# 46
  • Мнения: 8 917
Не мисля,че е възможно, но кой знае newsm78

# 47
  • София
  • Мнения: 5 606
Да миличка, в Тина Киркова в момента, в който родиш ти показват две гривнички, които на момента разпечатват и отделят една от друга и те са /розови или сини/ с еднакво номерче на тях и ти слагат на теб на ръката едната и на бебчето - другата - така че не може да сбъркат! А ти  - повярвайна всички други майчета - видиш ли си бебчето - няма да го сбъркаш после лесно! Успех с раждането!!!

# 48
  • София
  • Мнения: 1 750
Уф, и мен много ме притесняваше този въпрос, но след като родих. Раждах секцио в "Св. София" и ако си мислите, че съм запомнила какви номера са ми казали... толкова ми беше зле, че едва гледах. Показаха ми бебка - беше толкова красива, завита с някаква пелена и само личицето й се виждаше. На следващия ден като я видях изобщо не изглеждаше така както я бях запомнила - една рошава, с неизмита и лепкава коса и миришеше на пържени картофи (явно я бяха мазали с нещо, не знам).... бях разочарована. Като я изкъпаха, вече си беше мойто бебе. Simple Smile

# 49
  • Мнения: 1 216
Преди време бях гледала предаване на Валя Ахчиева за объркано бебе. Беше в провинцията- малък град, но не помня точно кой. Родило се момче, а вкъщи се прибрали с момиче. Върнали се в болницата и им дали момче, но съмнението дали е тяхното бебе останало. Семейството бяха роми, бащата беше написал отчаяно писмо до Валя Ахчиева с молба за помощ. Тя уреди ДНК експертиза и детенцето този път беше тяхно
Ако им бяха дали по погрешка друго момче- едва ли щяха да се усетят.
 
Затова най- добре бебето да не се отделя от майката, ако обстоятелствата позволяват!

# 50
  • Мнения: 7 420
Преди време бях гледала предаване на Валя Ахчиева за объркано бебе. Беше в провинцията- малък град, но не помня точно кой. Родило се момче, а вкъщи се прибрали с момиче. Върнали се в болницата и им дали момче, но съмнението дали е тяхното бебе останало. Семейството бяха роми, бащата беше написал отчаяно писмо до Валя Ахчиева с молба за помощ. Тя уреди ДНК експертиза и детенцето този път беше тяхно
Ако им бяха дали по погрешка друго момче- едва ли щяха да се усетят.

   Ле-ле! newsm78

# 51
  • Мнения: 3 092
Но нали им слагат номерца на ръчичките!Дано всичко живот и здраве да е наред! Praynig
Да слагат им , спокойно! Simple Smile
Аз раждах в Шейново и веднага след като беба се роди ми дадоха две лентички с номерца - моята и нейната.Накараха ме да ги видя , да сверя и повторя номера и аз го направих.Тогава  закопчаха моята лентичка на мен , а нейната на нея и така  Wink
Спокойно - всичко ще бъде наред.Леко раждане! Peace

Общи условия

Активация на акаунт