КАУФЛАНД - тема 51

  • 52 323
  • 882
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 210
Мисля ,че в новата брошура са по дебели завивките. Купих съботните но са тънки.

# 31
  • Мнения: 865
Виждали ли сте тази маска в Кауфланд?

# 32
  • Мнения: 3 719
В Кауфланд не, но съм я виждала в Елитис и в магазини Ивис.

# 33
  • Русе
  • Мнения: 7 056
Здравейте! Събирам мнения за тези два уреда. Вършат ли работа? Прахосмукачката ми трябва най-вече да почиствам след децата хола и трапезарията,а Керхера ми идва тежичък за ежедневно почистване. Често и повече от веднъж на ден. 🤣

Ами, върни се малко назад, де. Вчера имаше мнение за нея дори придружено със снимка.

# 34
  • Мнения: 5 659
Да питам за кафе машината, дали е добра.

# 35
  • Мнения: 13 785
Харесах си една тенджера на брио от малката брпшурка дето е с 50% намаление (за 4 литра и половина горе ваше дясно ) понеже имам нужда от такава , старата заминава. никога не съм купувала нещо на марката. Да имате впечатления?

# 36
  • София
  • Мнения: 527
Харесах си една тенджера на брио от малката брпшурка дето е с 50% намаление (за 4 литра и половина горе ваше дясно ) понеже имам нужда от такава , старата заминава. никога не съм купувала нещо на марката. Да имате впечатления?



Аз съм доволна, лесно се мие и не загаря. Като недостатък отчитам кръглата дръжка на капака/ не можеш да го оставиш обърнат/, но май веичките им капаци са такива,

# 37
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 725
Виждали ли сте тази маска в Кауфланд?
На същата марка имам спрей хининова вода. От аптека съм я купувала. Simple Smile

# 38
  • Мнения: 68 583
Здравейте! Събирам мнения за тези два уреда. Вършат ли работа? Прахосмукачката ми трябва най-вече да почиствам след децата хола и трапезарията,а Керхера ми идва тежичък за ежедневно почистване. Често и повече от веднъж на ден. 🤣

Ами, върни се малко назад, де. Вчера имаше мнение за нея дори придружено със снимка.

Освен на Пийк мнението от старата тема, аз друго не намирам. Върнах се и аз..но нищо не открих.

# 39
  • Пловдив
  • Мнения: 5 019
Мнение за нагревателите за топла вода, които се монтират на мивката? Искам да взема за офиса.

# 40
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 363
Мнение за нагревателите за топла вода, които се монтират на мивката? Искам да взема за офиса.
Добре са, за тези пари. Горещата вода е слаба струйка.

# 41
  • Мнения: 19 005
Една страници за следваща седмица
https://issuu.com/promooferti/docs/kauf2_adf127f44b756b

Имаше интерес към олекотената завивка, тънка изглежда, но много найлонова и според мен ще запарва много. Имаме подобна от няколко години и хич не се ползва.

# 42
  • Мнения: 87
Една страници за следваща седмица
https://issuu.com/promooferti/docs/kauf2_adf127f44b756b

Имаше интерес към олекотената завивка, тънка изглежда, но много найлонова и според мен ще запарва много. Имаме подобна от няколко години и хич не се ползва.
Подкрепян много запарва

# 43
  • Мнения: 20 142
В 3ч. взех последните 4 бутилки промоционално олио, мислех 2 да взема, но викам айде, при такъв интерес, да се не мина 😄 Че и виках на мм - сега трябва и да го наглеждаме в количката, да не го гепят 😂
Взех и индукционен котлон за 32 лв, ще го видим тези дни ще става ли за нещо.

Последна редакция: пн, 11 окт 2021, 18:40 от Lemy

# 44
  • София
  • Мнения: 13 127
Здравейте! Събирам мнения за тези два уреда. Вършат ли работа? Прахосмукачката ми трябва най-вече да почиствам след децата хола и трапезарията,а Керхера ми идва тежичък за ежедневно почистване. Често и повече от веднъж на ден. 🤣

Ами, върни се малко назад, де. Вчера имаше мнение за нея дори придружено със снимка.

Освен на Пийк мнението от старата тема, аз друго не намирам. Върнах се и аз..но нищо не открих.
Преди малко купих прахосмукачката от 36 лв. Много е лека и учудващо много тегли, но това ѝ е първо използване. Предполагам, че в един момент филтърът ще се задръсти. Пише да го измием, но е от тези като хармоника. Ще се задръсти. Такъв тип е:
Скрит текст:

Има и още един филтър от дунапрен, но не мисля, че ще е проблемен. Кабелът е 5 м. Като я включих в удобния ми контакт, не можах да достигна до втората половина на хола. Joy Но да съм мислила в магазина. На мен ми трябва почти за "същото" като теб - да обирам камъчетата около котешката тоалетна и мисля, че ще върши добра работа. За по-солидно почистване ще изваждам голямата прахосмукачка.

Последна редакция: пн, 11 окт 2021, 19:46 от Тaня67

Общи условия

Активация на акаунт