КАУФЛАНД - тема 51

  • 52 382
  • 882
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 13 545
Който пазарил, пазарил. От четвъртък само по малките магазинчета.
Не шашкай хората. Не е вярно това. Чети и мисли, момента не е подходящ за всяване на паника.

# 271
  • Мнения: 20 165
Казвайте желанията за утре, аз съм за пижами, отделни по възможност 😁

# 272
  • Мнения: 7 279
Леми, в другата тема си 😀 тук желанията са в петък вечер 😉😘

# 273
  • Мнения: 20 165
😂
Вярно, трябва да си допия кафето 🌺

# 274
  • Мнения: 27 508
Леми, и аз ще пия кафе 😆 Зачудих се за момент какви са тези "отделни" пижами...😅

# 275
  • Варна
  • Мнения: 397
Знаете ли защо изчезнаха ежедневните превръзки с марка Кауфланд.
Големината им е като на другите  традиционните, но са по тънки и са с крилца. По 50 броя в найлонова опаковка, вътре поединично опаковани в лилаво, 4,99 лв.
Няма ги в два Кауфланда от няколко седмици.

Последна редакция: ср, 20 окт 2021, 09:41 от Vassilea

# 276
  • Мнения: 68 646
Не мисля че са ежедневни тези.

# 277
  • Мнения: 27 508
Сещам се за подобни, но не са ежедневни, а и май не бяха и с марка Кауфланд. 🤔 Иначе на ежедневните превръзки Бевола в жълто-оранжевата опаковка им сменяха опаковката  неотдавна...

# 278
  • Мнения: 10 210
Трябва да са Принцеса и всъщност не са лоши за мен, ползвам ги.

# 279
  • Мнения: 27 508
Соул, нещо такова бяха като име, да. 🙂

# 280
  • Мнения: 3 961
При нас разпродаваха тези лилавите,които са по 10бр. Другите сигурно не са стигнали до разпродажба.

# 281
  • Мнения: 10 210
Ще ги махат ли от асортимента?

Защо ряпа Дайкон тук е на половин цена спрямо Лидл?Astonished

# 282
  • Варна
  • Мнения: 397
Не мисля че са ежедневни тези.
На опаковката пишеше че са ежедневни, многократно съм го виждала.
Големи са в сравнение с другите малките ежедневни, но са доста тънки.
Но явно са ги махнали.....

# 283
  • Мнения: 27 508
Не помня да е пишело, че са ежедневни...Да не би да ги махат заради политиката им за пластмасите?
Соул, в Кауфланд дайконът се води намален. Може би затова. Иначе ми се струва изкуствено завишена все още цената му (очаквам да падне). Но пък тиквичките онзи ден 2,50 лв, а вчера вече по 3 лв...И патладжаните са нагоре, ще следват и чушките...
Днес "уловът" беше 2 опаковки яйца от 15 броя всяка, по 3 лв...🙂 Исках повече, но бяха последните...
Фокачите с чубрица и маслини са чудесни (вкъщи ги одобрява много, даже и малката която се мръщи на толкова видима чубрица). В Лидъл същото, но без чубрица отгоре май се води чашата...

Последна редакция: ср, 20 окт 2021, 23:42 от dolce miele

# 284
  • Мнения: 3 199
Купих на детето цветни моливи Talentus 25 броя   оказаха се пълен боклук.  Чупят се, остриш ги и пак се чупят,  явно самия графит е начупен. Добре че не взех големите 50 броя.

Общи условия

Активация на акаунт