Отговори
# 90
  • Мнения: 10 400
Цитат
Flowers Bouquet ЕМИ* голям сладурко е Толга преди 20 год
 с червената риза , но сега е по-хубав с.. червените шорти,
ако имаш в папките, пускай..цвета е без значение !
Joy Stuck Out Tongue Winking Eye

# 91
  • Мнения: 13 607

     Софи, ще пусна всички шорти, с които е Толга, Joy но първо видеото, което арабските фенове са качили - горчив спомен от 2020 г., но и 4 епизода, които са уникални.




# 92
  • Мнения: 10 400

Божее-е и от този сериал ли мина година,
направо не е истина как лети времето..
ша остарея в този форум без да се усетя!
Joy

# 93
  • Мнения: 13 607


Божее-е и от този сериал ли мина година,
направо не е истина как лети времето..
ша остарея в този форум без да се усетя!
Joy
    Софиии, аз се чудя защо не усещам годините си Stuck Out Tongue Winking Eye От форума е ... да знаеш! Joy
    За тебе времето може и да лети, но при мен е спряло - всяка година съм на 60. Нямам време да остарея в компанията на Толга. А сетя ли се за червените шорти - веднага деля 60:2. Joy Joy
    Споменах шортите, сетих се за Феми. Къде ни избяга днес това момиче?! Дали не приглажда къдриците на Къдравелко, или търси рибаря-продуцент?!
    Фемиии, хайде прескочи и в нашата къщичка, повдигни ни духа с някоя фотка или гиф.








# 94
  • Мнения: 27 477
Момичета ,добре се забавлявате .
Софи ,имаш още да стигнеш моя ранг у форума Joy

Емиии Hug Доспа ми се и  блея и чета и зяпам филм.
Нещо ме домързя да пиша. Мъча се да ме връхлети музата за нашата експлозия.
Докато идем на тоя остров ще дойде Нова Година Joy
Кво пък там е страхотно да посрещнеш празника.
Такава екзотика Stuck Out Tongue Winking Eye

Иначе рибаря продуцент кво да го диря при онази акула е. Animal Whale2 добре се възползва от неговата самота.
Има хора, които няма да заблудят. Ще видим кой ще излезе прав след време.
Какво ли не бих дала да се върнат онези времена ,защото стана последствие такъв.
Както се казва живей за мига.



Не знаех за значението на името Ийт.  Имената в повечето случай ги измислят според героя.
На Алп са измислили Пойраз, което означава Вятър. Северен Вятър.
Вилнее но може да бъде и романтичен. На него проблема му е доверието и това че не слуша.
Хазиран е Юни месец.

Лека и спокойна  нощ !

Последна редакция: пн, 18 окт 2021, 00:43 от femmi2

# 95
  • Мнения: 10 400
Joy А-Аа ,тез висящи златни букви са
знак от съдбата за важните жени, които ще променят живота
на красивия модел в бъдеще..срещата с  Амине* и Алмеда*
която го дари с Алина*..
Joy Joy
Цитат

Flowers Tulip ФЕМИ* точно за Нова година секси фотографа
ша пристигне на острова като Дядо Коледа и
ша ни изненада с подаръци и други работи
защото сме били послушни*..
Joy Stuck Out Tongue Winking Eye

# 96
  • Мнения: 13 607
Joy А-Аа ,тез висящи златни букви са
знак от съдбата за важните жени, които ще променят живота
на красивия модел в бъдеще..срещата с  Амине* и Алмеда*
която го дари с Алина*..
Joy Joy

Скрит текст:
Flowers Tulip ФЕМИ* точно за Нова година секси фотографа
ша пристигне на острова като Дядо Коледа и
ша ни изненада с подаръци и други работи
защото сме били послушни*..
Joy Stuck Out Tongue Winking Eye

"Съдбата ту ласкае, ту пък хапе – както й хрумне."
Плавт


     Приласкахме Амине, но Алмеда ни ухапа.  Ама ние не се предаваме лесно. Загърбихме албанката, Stuck Out Tongue Winking Eye пожелахме щастлив семеен живот на Сайъшман в реала и прегърнахме актьора Толгахан в сериалите.
     Срещата на Толга и Амине в "Сега и завинаги" определи нашето място тук. Нур и Ийт Козан ни плениха и обединиха. Дълбоко ни развълнуваха и размечтаха, превърнаха ни в писатели, сценаристи и ценители на красотата. Станахме приятели, които винаги намират време да се забавляват и наслаждават, да критикуват и поощряват своите любимци вече няколко години.
     Та: "С кой ще се срещнеш, решава съдбата. Какво ще е мястото му, определяш ти!"

"Спокойна нощ и добро утро, момичета!

# 97
  • Мнения: 27 477
Добро утро в новата седмица. Flowers Four Leaf Clover

Софи ,:tulip: и така ще стане ,но бързо ще станем непослушни с фотографа Stuck Out Tongue Winking EyeCameraCamera

# 98
  • Мнения: 13 607
Здравейте, момичета!


Успешна нова седмица ...
Бъдете здрави и не се гневете:
''Няма да бъдеш наказан заради гнева си.
Ще бъдеш наказан от собствения си гняв.''

Източна поговорка















# 99
  • Мнения: 27 477
Идвам с инфо за Суде.

Суде Зюлял Гюлер и Анъл Тетик - Сори ко съм сгрешила името на мъжа ама така го разбрах.
Двамата ще играят главните роли във филма Семейна Реликва.

# 100
  • Мнения: 13 607


2 имена-бомби във филма на Толгахан Сайъшман

Erdal Özyağcılar и Sarp Bozkurt се присъединиха към актьорския състав на филма "Ченге".

Birsen Altuntaş
18 октомври 2021 г.
Подготовката за филма “Aynasız”-"Ченге", който ще бъде подписан от Han Medya, собственост на Толгахан Сайъшман, продължава.
Актьорският състав на филма, който се планира да бъде поставен в Анталия през следващите дни, започна да се обявява.
Две бомбени имена се присъединиха към актьорския състав на детективската комедия, режисирана от Бюлент Ишбилен и написана от Макбуле Косиф, Гюлсев Карагьоз и Зафер Езер Четинел.
Erdal Özyağcılar ще изобразява героят на “Организиран управител на клон Юсел”, а Sarp Bozkurt ще изобразява героят на „заместник -комисар Зафер“ във филма, където Толгахан Сайъшман ще играе ролята на „комисар Халюк“.




     Повече информация за актьорите - в следващия пост. Надявам се и Комисар Халюк да даде интервю, за да разберем коя ще бъде партньорката му. За сега Толга в сторито си е качил тази снимка:

Последна редакция: пн, 18 окт 2021, 18:35 от Emiliya

# 101
  • Мнения: 27 477
Еми ,Благодаря за инфото. Flowers Hibiscus
Започва да се оформя каста на филма. Тези имена и физономии са ми непознати.

Комисар Халюк .
Толга ме е прочел у мамата като писах за името на героя и реши да ни осветли. Joy
Халил звучи по добре но....

# 102
  • Мнения: 13 607
Идвам с инфо за Суде.

Суде Зюлял Гюлер и Анъл Тетик - Сори ко съм сгрешила името на мъжа ама така го разбрах.
Двамата ще играят главните роли във филма Семейна Реликва.
    Феми, в бързината да пусна новината за "Ченге" забравих да ти благодаря за инфото за Суде.
Не мога нищо повече и аз да открия - само това, което са пуснали рускините:
Цитат
Nature Zap Анъл Тетик и Суде Зулал Гюлар ще участват във филма „Наследство“ / Baba Yadigarı





# 103
  • Мнения: 10 400


Blush Най-после комисар Халюк се разкри..
само да не напълни сериала с невзрачни мъже,
искам го обграден с чаровници,
приблизително колкото него!
Sunglasses



Анил Тетик* Heart Eyes



Sleeping Суде нЕма да я мислим,Тетик е победител в
турски Сървайвър* преди няколко години..
как само от нашите участници  нищо не става!
Sad

# 104
  • Мнения: 13 607
Скрит текст:





     Софи, аз съм разочарована от мъжете-актьори, които Толга е избрал. Erdal Özyağcılar не мога да го понасям като визия и излъчване. Този актьор ме дразнеше в "Шампион", сега и в "Ченге" ще ми се пречка. А за Sarp Bozkurt нищо не зная, но прегледах биографията му.
    Ако и партньорката на Толга е толкова невзрачна, ще си гледам само комисар Халюк.
    Радвам се за Суде - върви само нагоре и не спира да се снима. Пожелавам й успех и с новия филм и добро партньорство с Анил Тетик (на снимките, които си пуснала "лови око" този актьор) Stuck Out Tongue Winking Eye


Sarp Bozkurt
Сарп Бозкурт, роден в Сишли, Истанбул, на 4 октомври 1989 г. Дебютира в телевизията в Baba Evi (1997), играе героя Али през 1999 г., докато шоуто приключи през 2001 г. Баба Еви е много известен телевизионен сериал в Турция и помага на Сарп да бъде признат от много власти, когато е бил на 10 години. Той участва в анимационния филм „Динозавър“ (2000) (глас) и продължава ранната си кариера като гласов актьор в местни продукции като Üvey Baba (2000). След 2002 г. той даде голяма почивка на актьорската си кариера за образованието си до колежа. Учи индустриално инженерство в университета в Сабанчи. Докато учи, играе в много пиеси в колежански театър. В третата си година в колежа (2010) той е поканен в известното комедийно шоу Komedi Dukkani (2007), за да работи зад кулисите. Komedi Dukkani е шоу, което се играе както на сцената, така и по телевизията. Състои се от импровизирани сцени и движения. Звездата на Komedi Dukkani Толга Чевик, която е братовчедка на Сарп, му се обади на сцената, докато се провеждаше шоуто. До този момент той започва да играе в това шоу и да ходи на турнета дори в Европа. Komedi Dukkani му помага да започне да играе във филми. Първият му филм е Sen Kimsin (2012).


    Попаднах на това видео в сторито на Сарп Бозкурт. Днес е пуснато с надпис: "И турнето приключва" Дали това не е част от екипа на "Ченге". И сякаш и Толга е тук. Не ми се привижда, нали!


Erdal Özyağcılar





Общи условия

Активация на акаунт