Отговори
# 135
  • Мнения: 10 355

Nature Boom

Nature Boom


Heart Eyes Красвец!!


# 136
  • Мнения: 13 202
Здравейте, момичета!


'Хубаво е, когато сутрин станеш да имаш "посока",
която ще те отведе до нещо красиво, да имаш мечта, която да следваш...''
Не се колебайте - планирайте, мечтайте, обичайте и се забавлявайте!

Усмихнат и безгрижен съботен ден ви пожелавам!

# 137
  • Мнения: 10 355


Flowers Bouquet Колкото и да търся ,не намирам нищо ново постнато за Толга
и Чаго,само Джан и Алп,затова слагам аватара на ЕМИ*
дано тя намери нещо интересно за коментар в събота вечер..
Blush


Flowers Tulip ФЕМИ* днес не ни почерпи със сладичко
но Джан ни предлага от специалната паста..
Yum


Kiss Kiss Kiss

# 138
  • Мнения: 13 202

    Софи, днес нашият красавец не ни изненада с нищо ново и интересно, но намерих една статия и веднага я пускам:


 
Проблемът е голям за новия проект на Tolgahan Sayışman!
23.10.2021 г., 13:07

TVGazetesi.com  – Толгахан Сайъшман се превърна в едно от имената, което е не само пред екрана, но и зад него. Актьорът, който основа компания, наречена Han Medya Yapım, започна да работи през лятото по заснемането на дигиталния сериал „Лимит” ... Сега следва филма „Ченге”.

Филмът „Aynasız”, в който Толгахан Сайъшман ще играе главната роля, ще бъде комедийна детективска история. Давайки подробности за новия проект, който ще включва Erdal Özyağcılar и  Sarp Bozkurt, Толгахан Сайъшман каза, че те продължават подготовката.
Известният актьор сподели: „Има толкова много различни ситуации. Входът в мола е с код, но влизането в кината изисква две ваксинации. Това малко плаши публиката. Ако тази несигурност приключи, можем да влезем в този бизнес с пълна ефективност.“
От тези думи става ясно, че Толгахан Сайъшман върви бавно, но продължава да се подготвя за новия си кинопроект.


    От феновете:


    От сторито на Алмеда - на шопинг с децата.

# 139
  • Мнения: 10 355





  
Скрит текст:

Notes

# 140
  • Мнения: 13 202
Здравейте, момичета!


"Всяка сутрин е хубаво да се събуждаш с нещо добро.
Добро настроение, добро чувство, добро намерение...
Да поздравиш този ден, живота и всяка негова изненада - понякога красива, друг път по- малко.
Но важното е да сме тук, да вдъхваме всеки аромат, всеки миг, всеки скъпоценен момент от този прекрасен живот."
Сарра Асар

Позитивен и усмихнат почивен ден!


     От сторито на Алмеда:


    Толга е споделил в сторито си същото видео с думите: "Това, което е останало от лятото, е днес"



# 141
  • Мнения: 10 355


Flowers Bouquet Много ми харесва написаното от Толга* Hands Ok Hand
Цитат
"Това, което е останало от лятото, е днес"
Nature Sunny


Two Hearts

# 142
  • Мнения: 13 202

     Софи, аз направо съм изненадана - албанката да пусне видео с Толга?! Как така реши да ни изненада, не зная, но нашето момче грее с целия си блясък.Heart Eyes Не ни се налага да гледаме само подсказки (гръбче или ръчица), Joy а пред нас стои в анфас ТОЙ - перфектен, както винаги.
     Тази седмица съм доволна от появата на хубавеца, снимката от Италия е невероятна, репортажът също ми хареса. На сватбата на сестра си беше сладур, най-после го видяхме заобиколен от своите роднини, а не в компанията на навляците от Албания.
     За "Ченге" бавно научаваме инфо, партньорката още се пази в дълбока тайна, но през следващата седмица и нея ще я видим и проучим. Надявам се да си заслужава чакането. Да започнат снимките, та поне от сета да мернем нашия комисар Халюк. Не зная дали е съвпадение в името, но и бащата на Толга се казва Haluk.
    И за разнообразие - още една статия, със съдържание подобно на предходните:


Сватбата, която накара Толгахан Сайъшман да пророни сълзи!

23.10.2021г, 13:25
TVGazetesi.com – Създавайки продуцентска компания, Толгахан Сайъшман продължава да работи върху нови проекти. Снимките на дигиталния сериал "Лимит", подготвен от Han Medya Yapım, се проведоха през летните месеци. След този проект Толгахан Сайъшман започна нов филмов проект, в който е в актьорския състав.
Известният актьор ще поеме главната роля в новия филм, наречен „Ченге”. Толгахан Сайъшман, когото ще гледаме като комисар Халюк, също сключи споразумение със Sarp Bozkurt и Erdal Özyağcılar за проекта. Докато подготовката за детективския комедиен филм „Ченге” продължава, известният актьор прекара вълнуващи дни в личния си живот, изживявайки емоционални моменти на сватбата на сестра си Нил Сайъшман.
Сайъшман, който е женен за Алмеда Абази, имаше щастието да прегърне дъщеря си Алина в ръцете си преди 3 месеца след Ефехан, който навърши 2,5 години.
Актьорът направи изявление след сватбата, пожела на новата двойка щастие и сподели, че е бил много емоционален. Обяснявайки, че даването на дъщеря е различно чувство, Толгахан каза: „Тъй като съм баща на момиче, беше малка репетиция, почувствах се странно, трудно е да се даде момиче“.
Толгахан Сайъшман каза, че баща му, който е корав човек е плакал през целия ден, в който е оженил дъщеря си.
„И ти плачеше“ - каза Алмеда Абази и добави, че съпругът й е бил много емоционален. „Не изглеждай толкова твърд“ продължи Алмеда и накара съпруга си да се усмихне и да се пошегува.

# 143
  • Мнения: 10 355


Flowers Bouquet ЕМИ* предполагам името Халюк не е случайно
иначе пиявицата със сигурност щеше да предложи Абази..
Joy
албанката все повече ми прилича на вируса от който няма спасение,
видоизменя се според ситуацията и напоследък прилича на умряла лисица,
скоро ще се разчуе с какво я е изненадал Толга,че е толкова благосклонна
да ни зарадва с образа му и култовото, да не изглежда толкова твърд!!

Цитат
..„И ти плачеше“ - каза Алмеда Абази и добави,
 че съпругът й е бил много емоционален. „Не изглеждай толкова твърд“
 продължи Алмеда и накара съпруга си да се усмихне..
Joy Joy


 
Sunglasses за комисар Халюк имам гоолеми очаквания..
комедия, романтика и екшън - дано после не се чудя
 дали да се смея или да плача..!!
Joy Heart Eyes

# 144
  • Мнения: 27 187
Здравейте Hug


За името Халюк и аз щях да пиша същото. Съвпада с бащиното.
Тези клипчета които Алмеда споделя предполагам са от Италия или ?

Дуда днес е рожденичка. Ще се изненадате от пожеланията има и такива които харесват чифтето.
Успокоява ме че няма да има изляния на рибаря в мрежите. Ще си гукат насаме.


Софиии Flowers Tulip За Алпи какво си чела. Сподели някоя интересна статия.
Пишат за колежката дали има ашк.
За Чаго чакаме инфо за новият проект и ще гледаме продуцента.
Джан е феномен в Италия. Дарява  и получава любов.!

# 145
  • Мнения: 10 355


Flowers Tulip ФЕМИ* за Алп съм чела биографията му и
писаното в твоята тема, нищо което ти не знаеш..
нямам време да търся специално, но ако случайно попадна
на непознато инфо, ще го споделя!
шаманката още нищо не е пуснала от РД
надявах се поне сянката на Чаго да мерна..!!
Joy

# 146
  • Мнения: 13 202


Sunglasses за комисар Халюк имам гоолеми очаквания..
комедия, романтика и екшън - дано после не се чудя
 дали да се смея или да плача..!!
Joy Heart Eyes

    Софи, ако участваше в сериал комисар Халюк можеше и да се получи нещо интересно, но за филм определено съм скептично настроена. Не ги бива турците в правенето на комедийни филми. Дано корейците наблегнат на екшъна, а и партньорката да ми хареса, че иначе ще гледам само защото Толга е главният герой - бива го и в комедията.
     Трима са сценаристите на филма, да се надяваме, че ще ни поднесат нещо различно и впечатляващо.
     Ново от сторито на Толга - отново е в ложата и с интерес следи мача.
     Не мога да му хвана номерата на нашичкия - вчера снимка от Венеция, днес видео от ложата в Истанбул, а утре откъде ще ни сюрпризира?!


     Фемиии, защо по-рано не каза, че Дуда има рожден ден днес. Можеше да я изненадаме, да спретнем някой шамански колаж, Joy да отворим шампанско и да се повеселим. Stuck Out Tongue Winking Eye

# 147
  • Мнения: 10 355


Flowers Bouquet ЕМИ* все забравям че Толга ще снима филм
не сериал..и като е филм дали ще може да го гледаме в интернет скоро
с пускането на екран през 2022
или ще трябва да чакаме година/две, докато го пуснат в сайтовете
след като мине през кината, това означава някъде към 2025 год.
 да видим комисар Халюк!?
Thinking

# 148
  • Мнения: 13 202

    Софи, разчитам на снимки от сета, че филма докато излезе тотално ще съм остаряла и оглупяла. Joy Надявам се веднага след филма да се впусне в нов проект, този път сериал. Стига е почивал, време е за действие и усилени снимки. Той ни е обещал, а Толга не забравя обещанията си. Знаем, че киноиндустрията му е слабост, но ние искаме да го видим в по-кратки срокове на екран.

# 149
  • Мнения: 10 355


Flowers Bouquet ЕМИ* разсмя ме, какви ги пишеш..
чакам ФЕМИ* и тя да пусне нЕкой бисер
а това го видях в една друга тема и не спирам
да се смея, страхотно попадение!!
Joy

Скрит текст:
Joy

Общи условия

Активация на акаунт