Зима май ще идва вече, аз очаквам малкото човече!/29.10.- 05.11.06/

  • 5 575
  • 157
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 950
Привет момичета Hug
Завърнах се от Италията. Няма смисъл да ви казвам, че беше страхотно. Laughing
Лошото е, че като се върнах научих едни не хубави неща и сега ги мисля.
Днес пък като дойдох в офиса с желание отворих форума да науча поне тук хубави новини и между многото такива пак намерих разочарование.
На мен също успелите и вече бременни момичета, а и тези, които имат вече дечица, ми влияят изключително позитивно. Дават ми хъс да продължавам напред. Радвам се заедно с тях, защото знам, че скоро и аз ще съм една от тях. Praynig
Съжалявам, че между нас има хора, които не могат да емпатират на другите, когато им се случва нещо хубаво.

Стискам палци на всички и наистина много ми липсвахте  bouquet

# 16
  • Мнения: 1 320
Момичета, мисля, че винаги съм била коректна съфорумка. Уважавам много Лали, но...
Днес ми стана мъчно и ядосано - не разбрах каква беше тази цензура с Ая?!
Може и тя да не е права, може и Лали да е прекалила малко, но...какво толкова написа Ая, че игра така метлата? Всеки път ли вече ще има изтрити мнения само, защото не са харесали на някого? Личното съобщение си е на Ая и тя е тази, която ще прецени да го цитира ли или не. В крайна сметка не е цитирала мое лично съобщение, изпратено до мен, нали така?
И как очаквате момичетата, които пишат тук да вярват в успеха, ако не виждат, че има и успели?!

# 17
  • Мнения: 4 306
Шоши, Анджи бъдете до мъжете си! Имат нужда от вас. За мъжа не е лесно, нищо че не го показват. Още повече заради тъпото схващане, че нещата са непоправими при тях. Желая ви много бързи плувци  Wink
Peta, ако бабешките рецепти не помагат особено имам една докторско-бабешка  Mr. Green Купуваш от аптека адреналин на ампули - 1 бр и добавяш в капките за нос. На мен док ми е напоявал тампони с адреналин и право в носа. Изтича всичко, което се е събрало, а лигавицата отбъбва.
Лекси, палците са стиснати fingerscrossed Ти в къщи ли ще си си, след трансфера?
Петя още я няма, дано да си мълчи за добро Grinning
Аз прекарах много добре събота и неделя. В събота излизах с приятелка и нямаше магазин в който да не влезем. Намазах една блузка  Wink Като бонус беше връщането снощи на часовника с един час на зад. Сега съм свежарка за новата седмица.
Постингите на забременели момичета ми помагат. В живота на всяка една от тях е имало "безнадежна" ситуация. Те ми дават сила и им се радвам искрено. Как да знам, че пътя по който съм поела е правилен, ако няма успял човек, минал по него?
А и много се радвам на родилите момичета, които са имали проблеми. Че са активни и пишат тук. Рядко е, имат ангажименти от друг вид вече, но не са забравили и пишат. Масово е мнението, че сме активни докато забременеем, а после всяка по пътя си. Те доказват обратното.   bouquet

# 18
  • Мнения: 4 324
Момиче, не е така - личните съобщения за това са си лични!

Няма цензура на Ая, не и е забранено да пише по темата, просто мисля, че не е редно да се изнасят личните съобщения.

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 1 063
Привет и от мен  Hug
shoshkata - успех със спермограмата.  Hands Thumbsup
Tаня стискам палци за прегледа -дано всичко е на ред
Барво Лекси сега само почивка две седмици и много късмет Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover
Peta сбори се  бързо със синузита, че сладоледчетата чакат.
Аичка, коремчето е страхотно, имам още доста да те стигна  newsm78
Петя, какво става с теб, дано всичко е ОК -  fingerscrossed fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover
На всички Ви желая лека и късметлийска седмичка и много слънчево настроение (въпреки мрачното време)

# 20
  • София
  • Мнения: 7 242
Благодаря ви на всички за пожеланията и палците  bouquet
*vera,  tini7, малко объркано съм го написала Laughing. Трансферът беше миналия вторник. Мързелувах една седмица, но от днес съм пак на работа. Ако на някой му е интересно, тук има снимка на една от вече делящите се оплодени яйцеклетки, сутринта на 3-ти ден: http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=6994&AlbumId=72523
Ако дай Боже стане, ще мога да кандидатствам за "най-ранна снимка на потомството" hahaha
А днес не е ли трансферът на Петя? Доколкото се ориентирам е така и сигурно сега си почива fingerscrossed

# 21
  • Мнения: 1 320
Лекси, страхотен е! /пу, пу/
Дано, дано да успееш!

Забравих да кажа, че много, ама много се радвам за въодушевлението, обзело мъжа на Шошката! Като съм ви чела перипетиите се вълнувам, все едно на мен се случва. Успех! Дано видите светлина в тунела!

# 22
  • Враца
  • Мнения: 5 204
Лекси успех!

# 23
  • Мнения: 4 324
Лексиииииииии Simple Smile палците не съм ги пускала Simple Smile
Успех!

# 24
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Vera, благодаря за лека. Ако и хапчетата не помогнат, ще го изпробвам. Готова съм на всичко само и само да ми мине. Не ми се пият антибиотици, ама май няма да ми се разминат. Sad

# 25
  • Мнения: 4 306
Лекси, много ти е хубава момата. Красива от ниво клетки, дет се вика! Стискам още по-силно палците да стане!

# 26
  • Мнения: 235


  Не разбрах точно какво е станало с Ая, но много съжалявам. Не спирай да пишеш.  Та аз точно ти пипнах коремчето за късмет.  Laughing Ако е имало по-остър коментар, опитай се да забравиш. Просто на всички понякога ни избиват нервите.

  Лекси, честито! Да си призная искам и аз такава клетчица.

 

# 27
  • Мнения: 415
Успех Лекси!
Цветунчо, добре дошла  Hug

# 28
  • Мнения: 1 950
Лекси стискам палци Praynig
Снимката е страхотна, много се развълнувах Embarassed
Ето как да не ме зареждат положително такива неща Hug

Джази Hug, четох че успешно е минало лапарото и въпреки лошите новини вече си наясно какво те очаква, а това е половината от спечелената битка. С теб сме Hug

# 29
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Лекси, успех! fingerscrossed
Много късмет и успешна седмица на всички  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт