Лакове за нокти - 155

  • 30 918
  • 735
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 27 435
Много често ми се налага примерно да отварям опаковка на уред точно преди да го купя (особено от Лидъл, Кауфланд- за да проверя дали не му липсва част, че ми се е случвало и при запечатани), да режа разни други неща, режа етикети и др. Налага се понякога когато съм навън, а ножичката е малка и не пречи:
Скрит текст:

# 271
  • Мнения: 12 612
Не бива ама на, щом до това време не ми е дошла музата все още, съмнява ме да си легна лакирана тая вечер Grinning
Имам едно тъмночервено, номер 30 GR Rich Color, сигурно то ще е като се наканя. Много си го харесвам, а не съм го слагала отдавна.

# 272
  • София
  • Мнения: 22 687
Натка, слагай го и покажи. Simple Smile
Долче, по едно време носех ножичка за кутикули в чантата, но после я оставих в къщи.

# 273
  • Мнения: 1 290
Долче, няма много общо с лака, който ти си показала. В Зорница има и ситен брокат и кръгчета като конфети. Много хубав лак, един от любимите ми е.

# 274
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 743
Днес Golden Rose Rich Color 16 и Flormar 478:

# 275
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 367
Pastel Nude Kind номер 762:

# 276
  • Мнения: 27 435
По повод организацията на лакове...да кажа, че най-голямата ми трудност беше дали да са по марки или по цветове...Все още на моменти се чудя дали трябваше да ги редя по марки или по цветове, но някак надделя чувството ми за "симетрия", голям Монк съм и щеше вероятно да ме дразни шишенцата да са с различна форма и размери...😆 Освен това, ако търся някой конкретен лак, по-лесно го намирам като знам, че е в кутията с тази марка лакове, отколкото да го търся по цветове...Но няма идеално положение, ако трябва да избирам примерно 3-4-5 цвята лакове по цветовата гама, то тогава е по-трудно, че съм ги подредила по марки...🙂
Лейди, леко си променила формата или само на мен така ми се струва? 🙂

# 277
  • София
  • Мнения: 22 687
И на мен ми е по-лесно да търся лак по марка, отколкото ако са подредени лаковете по цвят.

# 278
  • Мнения: 27 435
Ако обаче делят лаковете на зимни и летни, вероятно щях да ги подредя разделени по цветове (и евентуално и по марки групирани). Но понеже слагам всякакви цветове по всяко време (макар да има известна сезонност), затова предпочитам да имам бърз достъп до всички лакове. 😃

# 279
  • София
  • Мнения: 22 687
И друг път съм казвала, че за мен при лаковете няма зимни и летни цветове. Искам да бъда с ярък цвят, слагам го, та ако ще навън да са минусови температури. Simple Smile

# 280
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 367
Долче, леко по-обли ги направих този път, заради едно чукнато ъгълче на дясната ръка. Мисля, че ми харесват, нищо, че с този нюд съм, като без нокти.

Аз клоня към подредба по марки, но си имам една кутия типично летни цветове, които са отделени. Ярко оранджево, розово и неони просто не ми се носят докато не дойде лятото. Тогава пък съм предимно с такива цветове.

# 281
  • Варна
  • Мнения: 1 746
Отдавна си мислех да си припомня този Essence leather effect, 01 hit the road, red!

Малко разнообразие и в неделя друг Grinning

# 282
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 515
Както си и знаех, започнах пак да купувам всеки лак, който ми хареса... Проблемът е вече, че нямам място, там където ги съхранявам, а единствения вариант е да ги прегледам и да изхвърля тези с изтекъл срок Sad
Вие имате ли такива, които никога не сте използвали, с изтекъл срок са, но ги пазите, защото харесвате цвета? Аз имам. Joy
Ето ги и днешните попадения Joy
Скрит текст:


# 283
  • Мнения: 27 435
Имам такива, да. Но са много малко...Не хвърлям лакове само заради изтекъл срок на годност...🙂
Тина, защо се казва така? Заради цвета или заради шимърчето? 🙂

# 284
  • Варна
  • Мнения: 1 746
И аз не хвърлям заради изтекъл срок. Имам лакове на над 10 години, които са си същите. Хвърлила съм утаен пясък с променен цвят, които беше неспасяем. Хвърлила съм и останал съвсем малко на дъното, който няма да нося, и един нов she, който беше ужасно нетраен.
Долче, кожен е, защото има фини релефни частички, нещо като власинки, уж трябва да изглежда като кожа. Шимър няма. Без топ лак е.

Общи условия

Активация на акаунт